Şimdi Ara

»» ı|[NOKIA 3250™ & Xpress Music™]|ı Paylasim Noktasi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.050
Cevap
0
Favori
156.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NOKIA 3250 DEGERLi PAYLASIM UYELERi;

[cLone]::

ScORphY

WhiTeRaVeN

maviates

dj_mt

@lexiS

onguryıl

dangerous

DarthDRUM

jakabo333

MC_CooL

yüzükkardeşliği

Nu_MAN

berkay_tekin

qismah

Nokia3250

maibe

bafrasporlu

megaturk

enes_aksoy

msw

trsmach

furkito

be cool

cesur_07

Mc_eMRe

cemalkulu

diaablo

emevi

Chayen

conk83

masum_cocukk

tcol

3250maniaaa

Jackdaniels#8482;

herdem09

furkan144

esmerboy6435

baykartal

iki dev firmanin urunu NOKIA 3250

RESiMLERLE NOKIA 3250

iMZA GORUNUMU:
    NOKIA 3 2 5 0

iMZA KODU:
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_7955042/tm.htm][color=gray][b]NOKIA[/b][/color][/link] [link=http://img132.imageshack.us/img132/8238/32501rb6.jpg][color=gray][b]3[/b][/color][/link] [link=http://img178.imageshack.us/img178/8783/32502nu0.jpg][color=gray][b]2[/b][/color][/link] [link=http://img178.imageshack.us/img178/614/32503qw2.jpg][color=gray][b]5[/b][/color][/link] [link=http://img90.imageshack.us/img90/2484/32504rd4.jpg][color=gray][b]0[/b][/color][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [cLone]:: -- 16 Mayıs 2007; 20:14:48 >

• Merhaba

1- öncelikle fotoğrafları ışık düzeyi yeterli mekanlarda tatmin edici. Ben 10 X 15 ebatlarında fotoğrafçıdan baskı alıyorum ve gayet memnunum
    2- Bir çok yerde videonun iğrenç olarak nitelendiğini okuyorum.evet video mükemmel değil ama kendi ekranında izlediğinizde hele ki fluoresan ışık yanan bir ortamda çekmişseniz çok güzel
    3- Kesinlikle bir sorun yok ve olacağını da tahmin etmiyorum . Çok sağlam bir yapıda . Telefonun arka kapağını açtığınızda mekanizmanın birbirine geçme cam menteşesi gibi olduğunu farkediyorsunuz. Evdeki pencere bozulursa bu da bozulur

4- Değişebilir kapak olmayışı bence eksi. Ama bence en büyük eksi döner mekanizmayı foto moduna alıp çekim yaparken bazı ayarları (mesela gece moduna geçiş) Ana ekrandaki seçme tuşu ve joystikten yapıyorsunuz . O sırada 90 ' dönmüş yapıdaki telefonda o araya parmağınızı sokup bu işlemi yapmak çok zor ve sinir bozucu.

son olarak kulaklığa değineceğim. Kutudan çıkan orjinal Nokia kulaklık tam bir rezalet . İnan ki 1 YTL lik çin malı kulaklık bile alsan daha iyi ses veriyor. Keza ben ucuz yollu bir philips kullanıyorum ve inanılmaz harika ses alıyorum.

Unutmadan telefonu belinizde kılıfla kullanacaksanız mıknatıslı kılıfları kullanamazsınız bilginiz olsun. Manyetik alana anında tepki verip kamera modu açılıyor

Genel yorumum symbianlı telefonlar kullanan biri olarak 100 üzerinden 80 veriyorum ( yani bu al pişman olmazsın demek bir nevi)

• viper37 arkadasim sana cok tesekkur ederim. cok guzel bir aciklik getirmissin. doner mekanizma olayinda hic kimse taviz vermiyor, bu cok sevindirici bir durum, bu gune kadar kimse kotu yorumunu yapmamis. ama saniyorum ust bolgeyle alt bolgeyi birbirine baglayan bir bant data kablosu var o ilerde ariza verebilir diye geliyor aklima. birde yakalamis oldugun bir eksi var dikkatimi cekti, 90' dondurup kamera modunda iken gece gorusune gecmekte telefonun arasina sokup joystikle ayar yapmak zor oluyor demissin, hemen benim aklima bir kisa yol geldi saniyorum 1 tusu gece moduna atanmis bir ksayol tusu. ben bundan ziyade birde sunu sorayim, peki 90' donuk halindeyken araya parmak sokup foto cekmek zor oluyormu. ve eklemek istiyorum, bir kac foto ve bir tanede video yollayabilirmisin.
  • foto çekerken araya parmak sokmak gibi bir durum yok. Zaten müzik dinleme tarafındaki play tuşu direkt çekim tuşu haline geliyor aynı zamanda ileri geri tuşları da zoom oluyor. Bu arada kamera ile ilgili kısayol tuşu da yok haberin olsun şu an bizzat denedim. Resim eklemek için eve geçmem lazım şu an int. cafedeyim. Yine belirtiyorum ilk defa üzerinden 3 gün geçtikten sonra bir telefondan sıkılmadım ilginç. Hatta daha da sevmeye başladım
  • belirttği konularda viper37'ye katılıyorum ve eklemek istiyorum: yana bulunan data kablosu ve kulaklık girişinin kapağı gövdeden bağımsız olduğundan kaybolma riski taşıyor bence. telefonun sesini de övmeden geçemiyeceğim, eşimde W550i var ve onun hoparlör sesi süper, ama bu 3250'nin de ondan aşağı kalır tarafı yok. hatta bana basları daha iyi veriyor gibi geldi
  • Dostum bu telefonu kullanmadım artı cevaplarınıda bilmiyorum ama çok kaliteli bi topic açmışsın sıradan devrik cümlelerle iki dakkada sırf laf olsun diye açılmış bi topic değil hazırlanmış özenle bezenle resimlerle bezenmiş ve bilgi alma amaçlı derdini çok iyi anlatan istediği bilgileri çok iyi yazan bi topic olmuş tebrik ediyorum..
    Keşke herkes senin gibi topicler açsa o zaman forum kirliliğinden sanırım kimse şikayet etmez
  • -kulaklik giris tusu bagimsiz benimde dikkatimi cekti. peki ne yapiyorsunuz siz, baska bir yerde mi muhafaza ediyorsunuz.

-bir soruda soyle sorayim ki bunu cok merak ediyorum, foto cekim saniye araligi nedir. ornegin bir foto cektiniz, ama yanlis kare! tekrardan goruntu gelmeliki bir sonraki kareyi kaybetmemek icin. bu gunluk hayatta en sik karsilastigimiz anlardir. telefonun bu ve bunun gibi durumlerda tepkisi ne oluyor, insani cildirtacak cinstenmi. cunku 2mp lik bir fotoyu kaydetmek o kadar kolay olmasa gerek.

-ayrica telefon video cekimlerinde hic uzun sureli video cektiniz mi. en az 10 dakikalik falan. bunu soruyorum cunku cogu telefonlar video cekimi suresi arttigi zaman, goruntu ve ses birbirinden ayri gidiyor, fark edilir derecede saniye farklari oluyor. hele birde videoyu cokca durdurup tekrar uzerinden devam edince iyice kafayi yiyor. buna ne diyeceksiniz pek, nokia 3250 bunu yapiyormu.

-birde paket icerigini sorayim renge gore paket icerigi degisiyormu. ornegin gri nokia 3250 telefonla birlikte 512 mb hafiza karti ile birlikte gelirken, siyah nokia 3250 telefonun kutusundan 128mb hafiza karti ve bir adet data kablosu ciktigini duydum. bu bir duyum, gercek yonunu bilmedigim icin danisayim dedim. zira benim icin data kablodu daha cok onem tasiyor. yukselticek olsam zaten 1gb ile degistiririm.

• quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk
    Dostum bu telefonu kullanmadım artı cevaplarınıda bilmiyorum ama çok kaliteli bi topic açmışsın sıradan devrik cümlelerle iki dakkada sırf laf olsun diye açılmış bi topic değil hazırlanmış özenle bezenle resimlerle bezenmiş ve bilgi alma amaçlı derdini çok iyi anlatan istediği bilgileri çok iyi yazan bi topic olmuş tebrik ediyorum..
    Keşke herkes senin gibi topicler açsa o zaman forum kirliliğinden sanırım kimse şikayet etmez

uzgunum bu konuda pek bir mutevazi olamayacagim. cunku bende bu isin icerisindeyim ve bulmak istedigim gibi bir duzen yaratmaya calisiyorum. demiyorumki herkes benim gibi topic acsa, bu yine neyse. ortada oyle bu topiclere kan kusan arkadaslar varki, ben bunlara sikayetci oluyorum. biliyorsan iyiyi guzeli, ornek olursun insanlara. goruyorsunuz benim duzenimi, ama ben bu gune kadar, hic bir kimseye, boyle topic acilmaz demedim, yani sira cok insandan da duydum, bunlar yanlis seyler.

ben burada bir seyin kalici olmasi icin varim. nasilki kendimi dusunup boyle bir topic actiysam, gun ve gun takip edip sorularimin cevabini almaya calistiysam ki, ayni derecede bir baska kisinin de bir bakisla topic icerigini anlamaya calismasina ozen gosterdim.

saygilarimla.

• -kulaklık giriş kapağını ya cebime yada çantam yanımdaysa çantaya koyuyorum.

-fotoğraf çekiminde makinenin ikinci fotoğrafı çekmeye hazır hale gelmesi yaklaşık 3 sn. sürüyor. ancak bu çekilen fotoğrafı göstermesini istersen geçen süre. eğer çekilen fotoğrafı göstermesini istemezsen bu süre 2sn. de altında

-hiç video çekmediğim için birşey söyleyemeyeceğim.

-benim bildiğim genpa, kvk garantili olan telefonlarda 128mb hafıza kartı ve data kablosu geliyor (renk farketmez) 512mb kart çıkanlar ise grey garanti diye biliyorum (eğer yanlışım varsa doğruyu bilen biri düzeltsin)
  • evet biliyorum, ayarlar seceneginde cekilen fotoyu gosterme ve gostermeme sevenekleri mevcut. ben zaten hic bir zaman gostermesini istemedim telefonun. eger bu ayarda ard arda fotograf cekme suresi, fotograf basina 2sn. aliyorsa, gercekten tatmin edici. ayrica sanirim soylediginiz dogru, yani 512 mb kartin cikmasi grey garantilerde oluyor olabilir. peki elinizdeki fotograflari boyutunda oynama yapmadan ekleyebilirmisiniz.
  • bir soru daha geldi aklima;

peki telefonu kac turlu pozisyonda fotograf cekmemize izin veriyor. yani 90' ama, bu 90' donusun yonu fark ediyormu, her iki taraftada cekilebiliyormu, her iki taraftada otomatik kamera moduna giriyormu, eger girmiyorsa bir kamera moduna gectigimizde fotograf cekimine izin veriyormu.

normal fotograf cekimi bu pozisyonda karsiya denk gelir kamera, ekran ise bize donuktur.

peki bu pozisyonda ise kamera ve ekran bize donukken kendi resmimizi cekmemize izin veriyormu.

• Evet camera lensi bize doğru iken çekime izin veriyor. Boşuna mı 270 derece döndürülür diyorlar. 180 derece sola çevriliyor, 90 derece de bizim tarafımıza. İlk 90 derece karşıya - tersine bize doğru tutarsan gene 90 derece - ve dier 90 derece de müzik moduna geçiş. Nisan - Mart ayından beri bu telefonu incelediğim için telefona sahip olmasamda özelliklerini ezbere biliyorum:D Burdada sormak istiyorum SİZCE VATAN COMPUTER DAN MI ALMALIYIM TELEFONU, BOZULMA RISKI VARMI YADA BOZUK CIKMA ???!!!
  • demek izin veriyor, cok iyi o zaman. bana sorarsan nokia shoptan al derim ama hala yuksek fiyattan satiyorlar.simdilik kvk en makulu gorunuyor, her ne kadar almak istemesemde. peki vatan computer ne kadar fiyata satiyor.
  • Vatan dan almanda hiç bir risk ya da sakınca yok güvenle alabilirsiniz. Vatan dan ürün aldığımızı daha önceki topiclerde de belirtmiştim. Şu anda fiyat ve taksitlendirme açısından da iyi durumda
  • fiyat nerde makulse oradan alın bence. vatanda bozuk çıkıyor diye birşey olacağını sanmıyorum. sonuçta heryerde bozuk çıkma ihtimali var. yeterki satış sonrası destekte sıkıntı yaşamayın.
  • arkadaslar ben bekliyorum fotograflarinizi ve videolarinizi. unutmayin olurmu! ozellikle gunduz cekimleri, tam boy.
  • http://www.akakce.com/urunSorgula.asp?pr=6246

buyrun

en ucuzu 693 ytl imis

hos telefon ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: drmmr
    http://www.akakce.com/urunSorgula.asp?pr=6246
    buyrun
    en ucuzu 693 ytl imis
    hos telefon ama

evet takip ediyorum, ama sanirim yine kvk bayinden alinacak, benimkisi.
  • kalın telefon ya hoca bunun yerine v3x alsan eger motorola dusmanı degilsen :D
  • yapma drmmr kardes, symbian diyoruz, kolaymi bunun hastaligi. sadece kullanmak degil bizim isimiz, inceleyip, kurcalamak, mekanizmasina kadar. kullanmadigimiz bir yeni nesil telefonlari kaldi onada 3250 ile baslangic yapmak istiyorum iste, mazur gorun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.