Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.666
Cevap
69
Favori
368.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Thesopranos nickli arkadaşımızın söyle bir yorumu vardı :

''Bunun dışında ürün test sürecim devam etmekte. Dün tüm güncelleme işlemlerini yaptıktan sonra, yetersiz bellek hatası almadık. Dizimag ve başka bir sitede beş bölüm dizi ve bir film izledik test amacıyla. Belki tesadüftür bilmiyorum. Bir gün önceki "yetersiz bellek hatasını" almadık.''

ilk denemesinde yetersiz bellek hatası vermiş. Daha sonra bir daha almamış. Bende 3-4 bölüm izlemiştim hata almamıştım.Ama birazda şans işi sanırım , LA serisinde de kimi full izliyordu , kimide sürekli hata veriyordu.

Ben yabancı bir forum sitesinde arkaya boş bir usb bellek takarsanız yetersiz bellek hatası almazsınız diye yazılar okumuştum.Bir kaç kullanıcı da desteklemişti filan.Thesopranos ta ilk yetersiz bellek hatası aldıgında arkada usb belllek yokmuş.Daha sonra VOD uygulaması için usb takmış. Ondan sonra 5 bölüm dizi ve 1 film izlemiş hata almamış.Bu usb belleğin bir etkisi olmuşta olabilir. sende tv gelince bir usb taksan fena olmaz.

ayrıca LG nin VOD uygulamasını incele. VOD u kurunca bir daha dizimag e girme ihtiyacın kalmayacak cunku :) Ben VOD u kurduktan sonra bir kere bile ne film ne dizi sitesine girdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 1 Aralık 2013; 1:56:27 >
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstadım...
  • merhaba arkadaşlar ,

Samsung 60f5500 geldi. Artı ve eksilerini samsung plazma f5570 isimli konuda yazdım. Bu bölümde genelde lg kullanıcıları olduğu için buraya tekrar yazmıyorum.

iki plasma arasında kalanlar ve merak edenler samsung plazma f5570 adlı bölümden okuyabilirler.

saygılarımla.
  • TV'yi aldım bende . Bir sorum olacak 3d izleyemedim bir türlü tuşuna basıyorum kırmızı yanıp sönüyor. şarj felan mı etmemiz gerekiyor ?
  • TV si kendiliğinden kapanan arkadaşlar menunun saat bölümünde otomatik beklemeyi kapalı konuma alsinlar. Yoksa 4 saatte bir kapaniyor fabrika ayari öyle geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sascha35 -- 1 Aralık 2013; 11:00:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sascha35 kullanıcısına yanıt
    Önceki sorumun cevabını aldım, teşekkürler.
  • TV geldi kurdurdum bir kac gundur kullaniyorum.Simdilik gayet memnunum eco modda kullaniyorum ayarlariyla oynamadim.Servis bunu tavsiye etti.Ps3 de guzel fakat daha FPS oynamadim onuda denemek lazim.HD icerik daha denemedim flash diskim yok maalesef.Genel izlenimlerim iyi memnunum.F/p bir ürün.

• Arkadaşlar televizyon salı günü gelicek sehpa bakıyorum direk sehpanın üzerine koyucaz televizyonu ,cihazın kendi ayağı var değilmi arkadaşlar direk sehpaya koymak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 1 Aralık 2013; 16:52:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

Kullanan arkadaşlar hala bir sıkıntı yaşamadı değil mi? Pasif 3-d olmasına rağmen bu ürüne çok yakınım

Ürün pasif 3 de değil aktıf gözlük kullanmaktadır!!!!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir izlenimimi daha paylaşayım.
    Iyi mi kötü mü bilemedim ama calinan tvim led philips ile ablama verdigim samsung plazmada TRT 1 HD gibi kanalları izlerken yayının dijital olduğu belli olurdu. Kristal gibi parlardı yayın. LG net gösteriyor ama daha soft ve yumuşatılmış gibi gösteriyor.

• ölü pixel testi yaptım kırmızıda 1 tane ölü piksel görünüyor fakat siyah beyaz ve yeşilde normal gösteriyor değişim istemelimiyim?
  • imkanın varsa 39 derece hellas uydusunda bulunan planeta tv nin sd performansını herhangi bir turksat 16:09 formatlı sd ile karşılaştırabilirmisin
    bahsettiğim kanal bu gun şifresiz moda geçti ve ilk fark ettiğim SD performansı muhteşem seviyede..
    :)
    kanal içerigi : bulgarian pop-folk music channel, görselliğe hitap eden video klipler yayınlamaktalar..
    (bu tip müzikler seviyorsan eğer zaten o kanalı pek değiştiresin gelmeyecek) :)

not: birde hd formatlı kanalı var ama sd receiverim olduğundan free mi değilmi bilemiyorum
    kanalin HD si 1080P sanırım
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki uydu kullanmıyorum. Tivibu ile hallediyorum işimi :(

• Arkadaşlar bende bugün Optimum Mediamarkt dan aldım 50" modelini. Ben 1599 TL ye aldım son kapalı kutuyu 2 gözlük hediyeli olarak yarın akşam Tv gelecek kurulum da olacak. Servise sorulacak ve alınacak bilgiler nelerdir? Hangi testleri yapmam gerekiyor ? Bir de Mediamarkt daki satışçı 3 ölü pixele kadar iade almıyoruz değişim de yapamazsınız dediler. Bu konuda bilgisi olan ?

• grimer kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun dostum guzel fiyata almissin. Gelen servise olu piksel testi yaptir. Eger var ise , kurulum tutagina islettir olu pikseli. Calisma saatine baktirt. Sifir olmali tabiki. Kotuyu dusunme, gelsin tv umarim olu piksel cikmaz.

• PallandOneless P kullanıcısına yanıt
    Hocam dedigin gibiyse gozune hic carpacagini sanmiyorum. Bir sure izle rahatsiz olmassin diye dusunuyorum,gormessin bile.Ugrasmaya degmez. Ama izlerken rahatsiz oluyorsan,degisim talep et

• Teknosa sitesinden aldım ya. Sitedeki görselden tek gözlük gelecek zannediyordum ama iki gözlükle geldi. Normalde boyle mi? Bana fazla mı gönderdiler? Fazlası geri vereyim birini

• Bir kac arkadasa daha iki gozluk gelmisti,forumdan. Tek gozluk neymis zaten hocam hediye ediceklerse cift etsinler zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 1 Aralık 2013; 19:40:13 >
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    Hoodan, Samsung'da ekran koruma için kaydırma opsiyonları Vs vardı. Lg'de bulamadım. Var mı böyle bir menü?

• Dostum, ayarlar, opsiyon,ism metodunda orbiter secenegi. Ayrica orada renk yikama secenegide mevcut,olasi yaniklar icin

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.