Şimdi Ara

The Witcher 3 - Canavarları Öldürmek (TR Alt)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geralt, gerektiğinde öldüreceği şeytanları seçmiyor.

• İyi de bu video bu saatte nasıl çıkmış, akşam 9'da çıkacak diye bekliyorum kaç gündür hatta unutmamak için telefona alarm kurdum, siteyi yer imlerinde en üste taşıdım ama erken çıktı galiba video.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

İyi de bu video bu saatte nasıl çıkmış, akşam 9'da çıkacak diye bekliyorum kaç gündür hatta unutmamak için telefona alarm kurdum, siteyi yer imlerinde en üste taşıdım ama erken çıktı galiba video.

Yok artık daha neler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

İyi de bu video bu saatte nasıl çıkmış, akşam 9'da çıkacak diye bekliyorum kaç gündür hatta unutmamak için telefona alarm kurdum, siteyi yer imlerinde en üste taşıdım ama erken çıktı galiba video.

Yok artık daha neler

Hocam sorma bilgisayar kötü olunca artık kendimi oyunların videolarına, duyuruluş, çıkış videolarına adıyorum bari onları zamanında izleyip kaçırmayayım diyorum

• Oyunlar Tr alt yazılı çıksa daha çok zevk alarak oynayacağız ama...
  • Altyazı çıkmazsa OyunÇeviri ekibi tarafından yapılır bence

• Whitfield kullanıcısına yanıt
    Microsoft'un dangalaklığı yüzünden. Xbox 360 ın ana sayfasında yanlışlıkla erken paylaşılmış video. Nasıl bir hataysa artık.
    CDPR de "sizin yapacağınız işe s......m!" diyerek erken yayınladı mecburen 1080p olarak kendi sayfasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Microsoft'un dangalaklığı yüzünden. Xbox 360 ın ana sayfasında yanlışlıkla erken paylaşılmış video. Nasıl bir hataysa artık.
    CDPR de "sizin yapacağınız işe s......m!" diyerek erken yayınladı mecburen 1080p olarak kendi sayfasında.

Böyle önemli bi' oyunun videosunun yayınlanmasını bu kadar mı dikkatsizce yapıyorlarmış

Bir de sitede o kadar geri sayım yapıp rezil oldular
  • Witcher 2 bence çok çok iyiydi, Witcher 3 ise mükemmel bir final olarak geliyor. Bekliyoruz :)

• Tam beklediğim gibi olacak sanırım.Merakla bekliyorum.
  • videoda hit him mi diyo get him mi diyo çevirenler vurun ona diye çevirmişler ama get him bana daha anlamlı geldi yakalayın diye çevrilebilirdi.

ama güzel video
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandcross

videoda hit him mi diyo get him mi diyo çevirenler vurun ona diye çevirmişler <adklik id="adklik0">ama</adklik> get him bana <adklik style="border-bottom:1px solid #CC0000;color:#CC0000;cursor:pointer;font-weight:bold;text-decoration:underline;padding-bottom:1px;" id="adklik1">daha</adklik> anlamlı geldi yakalayın diye çevrilebilirdi.<br> <br> ama güzel video

He he ukela.
  • ya Allah aşkına skyrim varken kim oynar bunu.
  • Video'yu ilk izlediğimde sadece gerçek mi değil mi diye düşündüm ikinci izleyişimde anladım animasyon olduğunu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

ya Allah aşkına skyrim varken kim oynar bunu.

İyi denemeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockSharp

Altyazı çıkmazsa OyunÇeviri ekibi tarafından yapılır bence

evet çeviri 6 ay sürer,test ise %99 onun için süre veremedim.çok biliyorsam kendim yapmalıyım ok
  • Çeviriye gönüllüyüm not düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MubarekSpongebob

Video'yu ilk izlediğimde sadece gerçek mi değil mi diye düşündüm ikinci izleyişimde anladım animasyon olduğunu :D

Gerçek sandım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelz

ya Allah aşkına skyrim varken kim oynar bunu.

sen ne diyon hocam skyrim nere bu nere ben de skyrim oynuyorum ama witcher dünyası çok daha başka her yönden grafikler, dövüş dinamikleri, mekanlardaki canlılık hissi skyrimden daha iyi işlenmiş witcher 2 yi bi oynamanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam.Fisher

Witcher 2 bence çok çok iyiydi, Witcher 3 ise mükemmel bir final olarak geliyor. Bekliyoruz :)

bu seriyi bitirmesinler hocam ya yazık olur valla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.