Şimdi Ara

Continental Touring Plus dış lastikte kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TR'de tanesi 90lira olan bu dış lastiğin çiftini 90liraya alabilirsiniz.. tabi yurtdışında bir siteden paypal ile.. adamlar %60 indirim yapmışlar, ihtiyacı olan bi baksın derim

BURAYA TIKLA

• Çok güzel lastik ama 700x32 yani yol bisikletleri için, belki şehir, tur bisikletlerine de takılabilir ama dağ bisikletinde sorunsuz kullanılacağını sanmam.
  • Güzel ürün.
  • bende carraro sportive 224 var.. buradan 2 tane sipariş verdim, 700x37C takıcam artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 22 Ağustos 2013; 14:51:48 >
  • @ antique,

bende de carraro 225 var. bizim bisikletlere olur mu bu lastik ölçüleri? ben de lastiklerimden memnun değilim. şimdilik sıkıntı çıkmadı fakat evde çok kötü kokuyor. bir de swalbe marathon plus tavsiye ediyor bazı arkadaşlar. buarada bisiklet forum a üye misiniz? benim o sitedeki nickimde aynı. ''carraro sportive serisi kullanıcıları kulübü'' başlığına bekleriz sizi de :) hoşçakalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: erphan

@ antique,

bende de carraro 225 var. bizim bisikletlere olur mu bu lastik ölçüleri? ben de lastiklerimden memnun değilim. şimdilik sıkıntı çıkmadı fakat evde çok kötü kokuyor. bir de swalbe marathon plus tavsiye ediyor bazı arkadaşlar. buarada bisiklet forum a üye misiniz? benim o sitedeki nickimde aynı. ''carraro sportive serisi kullanıcıları kulübü'' başlığına bekleriz sizi de :) hoşçakalın

bisikletforumda'ki türkay ben oluyorum

yukarıdaki ürünü tavsiye etme nedenim %60 indirimde olması, iki lastik + kargo için 90lira ödedim ki, bu lastiklerin tek bir tanesi TR'de 90liraya satılıyor..

Schwalbe Marathon Plus daha iyi olsa bile, schwalbe'nin 2 tane dış lastik + kargo 160lira yapıyor, nerden baksanız 70lira fark var, bu fiyat farkına değmez diye düşünüyorum..

continental touring plus, bisikletin üzerinde gelen vasat dış lastiklerden bin kat daha iyidir

• 26 lazımdı amma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

26 lazımdı amma

ben 35 yerine 37 takabiliyorsam.. sen de 26 yerine 28 takabilirsin ama 28 olan daha pahalıymış (tanesine 85TL diyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 16 Ağustos 2013; 22:11:57 >
  • antique kullanıcısına yanıt
    Marathon Plus un çifti 300 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Knepper

Marathon Plus un çifti 300 tl.

üstteki mesajımda yurtdışı fiyatından bahsediyordum, orada 160liraysa TR'de 300lira olması normal.. tıpkı continental touring plus'da olduğu gibi fiyatlar hep 2 katı
  • antique kullanıcısına yanıt
    Dolar kuru çok fazla ondan da olabilir 230TL ye arkadaş aldıydı 1 yıl olmadı daha..

--

Eğer bulabilirseniz Rubena Flash çok iyi lastiktir. * Çek yapımı olsun dikkat edin.
    Gürkan Genç in Japonya turunda çok fazla memnun olduğu lastiktir.
  • neyse ben continental touring plus siparişi verdim şu an yolda.. bi aksilik olmazsa 10gün sonra elime geçer
  • Lastikleri alalı nerdeyse 1 yıl olacak, ortalama 3bin km yol yaptım ve lastikler bir kez bile patlamadı.. çok kaliteli bir ürünmüş, şiddetle tavsiye ederim
  • lastikleri alalı 2 yıl oldu 6bin km yol yaptım bir kere bile patlamadı.. ama dış yüzeyinde çatlamalar başladı, sanırım seneye değiştirmek gerekecek
  • Aşağıda bayağı uyguna satılıyor.

13.40 *2 + 14.95 = 41.75€ = 120TL

Euro düşmüşken alınabilir. 75 Euro sınırı düşünülüp yanına bir iki şey daha eklenirse daha uyguna gelir.

https://www.bike-components.de/de/Continental/Touring-Plus-Drahtreifen-p18612/
  • quote:

Orijinalden alıntı: osiosborn

Aşağıda bayağı uyguna satılıyor.

Euro düşmüşken alınabilir. 75 Euro sınırı düşünülüp yanına bir iki şey daha eklenirse daha uyguna gelir.

aynen dediğin şekilde 2 adet dış lastik satın aldım.. daha önceki internet aramalarımda en düşük fiyat 180liraya bulmuştum.. bu gerçekten süper oldu, çok tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

aynen dediğin şekilde 2 adet dış lastik satın aldım.. daha önceki internet aramalarımda en düşük fiyat 180liraya bulmuştum.. bu gerçekten süper oldu, çok tşkler

bravo hocam valla her yıl konuya gelmişsiniz, 2 sene sonra yine burda denk gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

bravo hocam valla her yıl konuya gelmişsiniz, 2 sene sonra yine burda denk gelir

kaliteli bi ürünü ucuza almak ve bundan en yüksek faydayı elde etmek iyi oluyor..

tabi başkaları da bu tecrübeden faydalansın istiyoruz, bilgi paylaştıkça güzel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.