Şimdi Ara

Nvidia'ya Göre GTA V Sonbaharda PC'ye Geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•   
         Nvidia'nin geçtiğimiz hafta yapmış olduğu mali yıl açıklamalarından sonra VideoGamer'ın haberine göre Grand Theft Auto V'in bu sonbahar aylarında PC için çıkacağı söylenmiş. Nvidia üst düzey yöneticisi Chris Evenden'ın açıklamaları şu şekilde:

"Tabletlerin giriş seviyesi laptoplara yetişmesiyle oluşan baskı PC pazarını etkiliyor. Oyun makinaları ve iş istasyonları gibi PC'lerin satışları artmaya devam ediyor. Buradaki ayrılık kullanıcıların farklı farklı amaçlar doğrultusunda PC kullandığını ortaya koyuyor. Yine de pek çok kullanıcı PC'leri genel bir ihtiyaç olarak görüyor ve internet, email, sosyal medya ve video gibi işler için kullanıyor.

Fakat bunların çoğu tabletlerle kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Sözün özü; asıl oyuncular bu yıl sonunda gelecek Call of Duty: Ghosts, Assassin's Creed IV ve Grand Theft Auto V gibi hit oyunlar için sistemlerinde yoğun bir hazırlık yapıyor."

GTA V'in PC sürümü henüz Rockstar Games tarafından açıklanmadı ve hala söylenti olarak devam etmekte. PC versiyonunun olacağına dair ipuçları bulunsa da resmi ağızdan duyurulmadı. Nvidia'nın yapmış olduğu açıklama için ise henüz bir yorum gelmedi.

• GTA herzaman konsollarda oynanır ve kat kat daha çok satar. PC'ye hiçbir şans vermiyorum. Rockstar bile takmıyor zaten.
  • Ya illaki gelecektir. GTA nun pc çıkmamış bir oyunu varmı Allah aşkına.Adamları politikası bu GTA Pc daha sonra çıkıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 13 Ağustos 2013; 12:50:09 >
  • @BSC Misafiri, bu yorumu bir de siteye giriş yapıp yazarsan daha güzel tepkiler alırsın. ;)

Şahsi fikrim PC'de oynaması daha keyiflidir. Çıkar veya çıkmaz o kadarını kimse bilmiyor. Çıkmazsa gidip konsol alacağım orası da ayrı mesele. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sırf GTA V için konsol alacaktım, eğer gerçekten bu sonbaharda çıkarsa gider ekran kartı alırım. Umarım çıkar, çok sevindim lan.

• Bu aralar kafam karışık zaten yeni nesil konsol mu yoksa PC'mi diye iyice çorba oldu .
  • Bende de pc var ama ben ps3 üme alırım gtav i.
  • Bu sonbaharda çıkmaz Nvidia kısaca milleti kekliyor. (hadi gidin gtx780 alın kerizler diyor kısaca)

Ayrıca BF4 Lords Of Shadow 2 Watch Dogs gibi isimler daha çok bekleniyor.
  • Yorumları okuyorumda GTA Yeni bi konsol aldırtacak kadar güzel oyunmuydu ?
  • pc ye çıkar
  • Enayi kekliyorlar işte. Malum GTA V için sistem yenilenir. Bu satıcılarda insanları umut taciri yapıp birşeyler satmaya calısıyorlar. Oyun illaki PC'ye çıkacak (GTA 4'dede aynı mevzular geçmişti) ama en geç 1 sene sonra duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut291

Ya illaki gelecektir. GTA nun pc çıkmamış bir oyunu varmı Allah aşkına.Adamları politikası bu GTA Pc daha sonra çıkıcak.

GTA : CHINA TOWNS

• PCse ki GTA IV modlar ile nerdeyse oyunu başdan aşağı kişileştiriyorsun,Kaplamalar, Araçlar, Karakterler, Grafik modları vs.. Konsol srümünde ise resmi olarak modlara izin verilmediği için bunları yapman için CFW kullanman gerek

şimdi GTA V oyunu PCde oynayan mı daha çok keyif alır. Konsolda oynayan mı?

• Ben neredeyse sıfır maliyet ile bütün oyunları en güzel ayarlarda ve pc oyuncularından daha önce ps3'üm de oynuyorken pc'de 3 bin tl ekran kartı, 1 bin tl monitör, 2 bin tl işlemci alarak oynanabilir seviyeye getirebiliyorlar. Ki o bile tekleye tekleye.. Hala daha neden pc kullanıyorsunuz anlamıyorum!!!

ps3 maliyeti max: 500tl
    pc maliyeti min: 5bin tl.. Ahuaha daha bunun ram'i var, mausesi var, ssd'si var.

• Şaşırmadım vallahi, beklediğim bir şeydi sonunda. Hep demiştim R* naz yapıyor, eninde sonunda gelecek diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

PCse ki GTA IV modlar ile nerdeyse oyunu başdan aşağı kişileştiriyorsun,Kaplamalar, Araçlar, Karakterler, Grafik modları vs.. Konsol srümünde ise resmi olarak modlara izin verilmediği için bunları yapman için CFW kullanman gerek <br><br>şimdi GTA V oyunu PCde oynayan mı daha çok keyif alır. Konsolda oynayan mı?

Modla grafiği geliştirince tamam güzel oluyor ama niko hala maymuna benzediği için mod olduğu belli oluyor.İki platformdada aynı zevk yani benim için öyle belki mod sevmeyen biri olduğum içindir.Herkesin fikrine sayı duyarım

• Basarlar vallahi rockstarın binasını

• quote:

Orijinalden alıntı: triposi

@BSC Misafiri, bu yorumu bir de siteye giriş yapıp yazarsan daha güzel tepkiler alırsın. ;)

Şahsi fikrim PC'de oynaması daha keyiflidir. Çıkar veya çıkmaz o kadarını kimse bilmiyor. Çıkmazsa gidip konsol alacağım orası da ayrı mesele. :)

İşte adamların istediği tam da bu. Oyun PC'ye çıkmadan ne kadar konsol satarlarsa kar. Gördü ki 1 sene sonra satışlardan istediklerini elde ettiler PC'ye çıkarırlar. Tabii o zamana dek göreceğimiz gameplay ve ister istemez göreceğimiz, duyacağımız spoiler'lar cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Ben neredeyse sıfır maliyet ile bütün oyunları en güzel ayarlarda ve pc oyuncularından daha önce ps3'üm de oynuyorken pc'de 3 bin tl ekran kartı, 1 bin tl monitör, 2 bin tl işlemci alarak oynanabilir seviyeye getirebiliyorlar. Ki o bile tekleye tekleye.. Hala daha neden pc kullanıyorsunuz anlamıyorum!!! <br><br>ps3 maliyeti max: 500tl<br>pc maliyeti min: 5bin tl.. Ahuaha daha bunun ram'i var, mausesi var, ssd'si var.

Kardeşim pcde steam var bu büyük bir artı.Ha steamda pcde 3 yıl oynarsın sonra sistem eskir ama konsol 7 sene devam eder o ayrı ama zevk meselesi.Kimisi hergün kasayı açar sevdiği için temizler tüm donanımı.Kısaca isteyen istediğini alsın zevk meselesi.Bence en karlısı iki platformuda kullanmak.Konsolda Beyond last of us ı oynarsın.Pc dede high grafikle multi platform oynarsın.Tercih.

• E konsollara da sobaharda çıkıyor.Nasıl olacak bu iş? 2014 sonbaharı olmasın o ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.