Şimdi Ara

::: SİZİ KAÇ KİŞİ BLOKLAMIŞ ÖĞRENİN! [TAKLİTLERİNDEN SAKININ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.207
Cevap
139
Favori
135.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

quote:

tahmin ettiğim kadar çıktı hepsini tanıyorum liseli ergenler laflarim agir gelmiş hepsi blok atmış bloklayin beni liseliler

Liselilere laf attığın için block

Kaç kişi blocklamış seni

12 sanırım artmış olabilir umrumda değil

İyiymiş beni 36 kişi blocklamış sanırım din tartışmalarından dolayı

• 0 kişi beni bloklamış ben de 0 kişi bloklamışım geçinip gidiyoruz öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ispartalı sezai -- 13 Ağustos 2013; 13:52:39 >
  • 3 kisi bloklamis. Ne yaptim da blokladiniz yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekor kimde acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

quote:

149 ne la trollmüşüzde haberimiz yokmuş

Yastan dolayi bloklamislardir

Yaş değilde dini konulardan dolayı zorlarına gitmiştir

şakirt misin lan yoksa

Dinsizim

• 10 kişiye naptımki garip yanı kimseyede karışmam
  • 8
  • 2 kişi
  • 7 kişi bloklamış
  • 6 kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuat!

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

quote:

yok hocam senin ki inanc meselesinden benimkide nickten forum ezik ve internet delikanlisi dolu

Biliyorum da 149 fazla geldi çok dokundurmuşuz adamlara yazık

Beni sizden biri mi blokladı? 6 kişi bloklamış...

Ben blocklamıyorum kimseyi sizinkiler hazmedememiş galiba 150 kişi blocklamış

Hangisisin sen burada

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/139215/ordu-tarafindan-vurulmusum-gibi-cek-muslum-bros-production

İyiymiş yalnız.

173 kişiden biri değilsin ben de

Sen daha toysun buralarda zamanla olur

Senin katılım zamanı: 8 Haziran 2012

Benim Katılım zamanı: 4 Mayıs 2010

Anlamanı beklemiyordum zaten

Bu konu dışındaki dini konularda hiç yoktun diyorum cihad points kazanıyordu sizinkiler hep

Ben de beklemiyordum

Sen üye olmadan önce kaç kez tartışmaya girdim. 4 saat boyunca tartıştıklarımı bilirim

İyi aferin sana duygulandım şuan

/>

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yastan dolayi bloklamislardir

Yaş değilde dini konulardan dolayı zorlarına gitmiştir

şakirt misin lan yoksa

Dinsizim

• quote:

quote:

quote:

quote:

tahmin ettiğim kadar çıktı hepsini tanıyorum liseli ergenler laflarim agir gelmiş hepsi blok atmış bloklayin beni liseliler

Liselilere laf attığın için block

Kaç kişi blocklamış seni

12 sanırım artmış olabilir umrumda değil

İyiymiş beni 36 kişi blocklamış sanırım din tartışmalarından dolayı

ateistlerle cok uğraşma

• O 7 kişi buraya gelsin.

• 9 kişiymiş , iyi azmış
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

quote:

yok hocam senin ki inanc meselesinden benimkide nickten forum ezik ve internet delikanlisi dolu

Biliyorum da 149 fazla geldi çok dokundurmuşuz adamlara yazık

Beni sizden biri mi blokladı? 6 kişi bloklamış...

Ben blocklamıyorum kimseyi sizinkiler hazmedememiş galiba 150 kişi blocklamış

Hangisisin sen burada

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/139215/ordu-tarafindan-vurulmusum-gibi-cek-muslum-bros-production

İyiymiş yalnız.

173 kişiden biri değilsin ben de

Sen daha toysun buralarda zamanla olur

Senin katılım zamanı: 8 Haziran 2012

Benim Katılım zamanı: 4 Mayıs 2010

Anlamanı beklemiyordum zaten

Bu konu dışındaki dini konularda hiç yoktun diyorum cihad points kazanıyordu sizinkiler hep

Ben de beklemiyordum

Sen üye olmadan önce kaç kez tartışmaya girdim. 4 saat boyunca tartıştıklarımı bilirim

İyi aferin sana duygulandım şuan

/>

AKPli değilim la

• "37 şakirtin blok listesindesiniz."
  • Toplam 632 mesaj atmışsınız.
    2793 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 0.23 mesaj atmışsınız.
    @5693531 ilk mesajınız, 2 Şubat 2006; tarihli, " Cevap: !! DİSCO CLUB !! (parça isimlerini paylaşalım)" başlığında.
    İçeriği: " Supafly vs Fishbowl - Let's get down ( Radio Edit ) Bon Garcon - Freek you Benassi Bros - Every Single Day ( bu son hit oLdugu icin bunu yazdım digerLerinide biLiyosunuzdur zaten ) Vanguarde - Gimme! Gimme! Gimme! Tom Novy ft. Lima - Take it Royksopp - Only This Moment Fight Club - Spread Love Kelly Osbourne - One Word ( Chris Cox cLub mix ) Sissoko - Let the Music Take Control Yves Larock - Zookey ( Club Mix ) Faithless - Insomnia Faithless - We Come One D-Devils - Impheatus Dj Mango - Extacy Max Graham vs Yes - Owner Of a Lonely Heart Infernal - From Paris to Berlin Roman Flugel vs. Masters at Work - Get's Noch ( Jolly Work Rmx ) Dj Ross - Get Up Network 25 - Dj Fuck Me 4 Clubbers - Someday The Rush - Sensation Anthem D-Devils - Dance With The Devil Armin Van Duuren - Blue Fear Darude - Ecstacy Dj Isaac - Nobody Listens The Techno Benny Benassi - Hit My Heart Benny Benassi - Techno Cocaine Benny Benassi - Able To Love Benny Benassi - Illusion Dj Tiësto - Summerbreeze (Birleşik Albüm) Dj Tiësto - Adigio For Strings Dj Tiësto - Traffic Dj Tiësto - Nyana Faithless - God Is A DJ Redhead - I Love Techno Darude feat. Zombie Nation - Blade Techno Opener Zombie Nation - Live At Mayday 01-05-2004 Bhangra Knights - Fascinating Rthym Sat Mayaco - Harem Royal Gigolas - No Milk Today [Tek-House Mix] Techno - East Clubbers - To The Moon And Back Gabriel Ananda - Raumtraum Luminary - My World Espen And Stian - Comatoast Dean Coleman & Hernan Cattaneo - Behind The M Trentemoller - Polar Shift Matthew Dekay vs Proluctors - What If Space Manoeuvres - Quadrant Four RPO & Thomas Penton - Perfect Storm Nick Muir feat. Craig Walker - Saving You Sharam Jey - Feel Nobody (Dub) Rico Tubbs - Flashlighter (Original) Medcab - Dance A. Plump Djs - The Rub Off / B. Dj Deekline & Ed Solo Featuring Darrison - Touch Your Toes Fast Crew - I Got (Electrofunk Lovers Club Remix) H-man - Rock This Place Aquasky & Meat Katie - Overneath Metric - Stale Drumattic Twins - Feelin' Kinda Strange (Nick Thayer & Bass Kleph Mix) Deep Dish - Flashdance (Meat Katie Remix) Jds - Rockstar (Red Remix By Kid Kenobi, Q45 & Ritual) Alter Ego - Rocker (Poxymusic's Tautology) Roman Flugel - Geht's Noch? (Moguai Remix) Virtualmismo - Mismoplastico Remix (Lee Combs Back To The Phuture Remix) Lee Coombs Featuring Katherine Ellis - Shiver (Plump Djs Mix) Buy Now - For Sale Circuit Breaker - Gateway Mylo - Drop The Pressure (Kid Kenobi & Pocket Remix) Cornell Campbell - Bandulu / Hard Time (Walkner.MOESTL Remix) Thievery Corporation - The Richest Man In Babylon Big Youth - Waterhouse Rock (Groove Corporation Remix) Noiseshaper - Bushmaster Salmonella Dub - Platetectonics (Fartyboom) (Groove Corporation Version) Noiseshaper - The Only Redeemer (G-corp Mix) Horace Andy - Ital Vital (Different Drummer Soundsystem Remix) Butch Cassidy Sound System - Brothers & Sisters Wicked Beat Sound System - Do The Things Red Star - Pretender (Dub) Sergent Steppa - Rockers 2000 (Dreadzone Remix) Artful Dodger Feat. Richie Dan & Sevi G - Ruffneck Sound (Original Mix) Zinc - Flim (Original Mix) Elephant Man - Run Lef Dem Drawers (Nu Skool Players Remix) Cosmic Rocker - Ripe Up (Remix) Horsepower Productions - Classic Deluxe Part Two Ian Van Dahl - Inspiration Db Reloaded - Catch Me Now Lance Inc - One More Try Christian Koenig - Rocky C.O. - California Club Connection - Gril in My Dreams Lucamino - More than this Milk Inc - Time Mash - Be My Girl Frank Lars - Was Hat Er Dyce - Stand Alone Lizzy B - Our Summer Di Fumetti - Where is the Love Michael Larsen - Obladi Oblada Florida Inc. - Let Me Love You Joerg Bausch - Lust Am Leben Peter Markus - Nur Mein Herz Entscheidet Sich Mark Ashley Feat T.M Joy - You Are the One Mark Ashley Feat T.M Joy - You Got Me with A Smile Nico Gemba - Versprochen Ist Versprochen Banaroo - Space Cowboy Mike Bauhaus - Weekendlover Slinkee Minx - Someday Edwina De Pooter - Ich Verlieb Mich Lieber Nicht Ulli Bastian - Wenn Es Dich Nicht Gaeb Hansi Suessenbach - Champagner Auf Meiner Seele Fresh Fox - Never Say Never Marco Floss - Ich Sterbe Nicht Nochmal 2005 Fantasy - Du Kannst Ihn Behalten Tanja Lasch - Jedesmal Fresh Fox - Tonight Sexy Mix Denise - Luegen Ja Luegen Mark Ashley Feat T.M Joy - Mark Ashley Megamix Nico Gemba - Triple-X-Fox-Mix Terra Negra - Ritmo Caliente (bu albüm mixi) Terra Negra ft Alycia Stefano - Ritmo Caliente 3 Elements - Stupid Boy (Intortadub '3E' Mix) Africanism All Stars - Summer Moon (Bob Sinclar Mix) Africanism All Stars Pres Yves - Zookey Lift Your Leg Up (Original Bob Sinclar Mix) Africanism ft Yves Larock - Zookey (Christian Cambas & John Dee club mix) Africanism ft Yves Larock - Zookey (Discokidz mix) Amerie - Touch (club mix) Anggun - Etre une femme (club mix) Arash - Bora Bora (house mix) Armand Van Helden feat. Teketha - Everytime I Feel It (Pache Ibiza 2005) Armand Van Helden feat. Teketha - Everytime I Feel It (club mix) Armin Van Buuren - Shivers Arsenium - Love me love me Audio Bullys Feat Nancy Sinatra - Shot You Down (Radio Edit) (Tremendo daha ii) Benassi Bros - Every Single Day Benassi Bros Ft Sandy - Turn Me Up Bon Garcon - Freek U Ciara feat. Ludacris - Oh (DJ Volume Radio Mix) Lil' Louis - French Kiss (The Original Underground Mix) Clubworxx Jerry Ropero & Dennis The Menace - Mombassa (Main Mix) Gabriel And Dresden - Arcadia (Ozgur Can Remix) Crazy Frog - Axel F 2005 (Radio Mix) Crazy Frog - Popcorn D.O.N.S. feat Technotronic - Pump Up The Jam [Gian's Crowd Is Jumpin' Mix] Daddy Yankee ft Barrio Fino - Dale Caliente Danzel - He ho d'samba Danzel - Put Your Hands Up In The Air (Radio Edit) Danzel - put your hands up in the air [Nbg Mix] Dave Mccullen - Bitch David Campoy - El viajante vinyl - el viajante (mario ochoa's tribal tool) Disco queen feat. luisa pepe - A far l'amore DJ Aytug - Dali - Track 3 DJ FX - Coco Jumbo 2005 DJ Ross vs. Double You - Get Up DJ Tarkan Ft Mert Medeni - On The Way 2005 Dj Tiesto ft Motorcycle - As the Rush Comes Eddy Wata - La Bomba (extended mix) Fantasia - Its All Good (Jones And Impure Vibelicious Club Mix) Fantasia - Its All Good (Jones And Impure Vibelicious Radio Mix) Freddy Fader Meets Locana - Bom Bom - Suenan Gadjo - So Many Times Gaundino & Crystal Waters - destination Global Deejays - American Pie (club mix) Global Deejays - Ymca Heiko & Maiko - Glucklich Hope - Tree Frog (Feel So Real Remix) (metro clubber zone giris müzigi) Kev Wright - Getting Closer (Saeed & Palash Rmx) (clubberzone II) Mike Foyle Pres. Stacia - Space Guitar (ibizamix) Indietro - Il Destino Jerry Ropero & Denis The Menace - Fuck You (Doc Phatt Mix) Jerry ropero and denis the menace - Fuck U (club mix) Jupiter Ace - 1000 Years (Dub Mix) Jupiter Ace - 1000 Years (original mix) K-liber - Magnifico K.maro - Femme Like U (dance mix) Kelly Osbourne - One Word (chris_cox_club_remix) Khakee - Aisa Jadoo (Remix) Layla - Me Vuelve Loca (extended mix) Luca Cassani - Milkshake 2005 (reinamix) Luca Feat. Deejay Jay - Bachi Bachi (Extended Version) Mokka - Leili 2005 Benny Benassi Promo Mix Mokka - Leili (original clubmix) Mr vegas & Sean paul - Pull up Mr Vegas - Tamale (Club Remix) Naty - Toi Mon Toit (benassi bros clubmix) Pachanga feat. J Del Alma - Loco (Pachanga Rmx 2005) papi sanchez - enamorame (2005 clubmix) Prezioso feat. Marvin - Rocking Deejays Princess Vanessa - Around The Decks Rachel Starr - Till There Was You (John Creamer & Stephane K Mix) (son gunlerin 1 numarası) Randy Katana - Fancy Fair 2005 Rebecca & Arash - Temptation (Extended Mix) Rebel Moves - Wanda Rebel Moves - Bandare (2005 Dub Mix) Rhythm Divine Project feat Inusa - Get up Rihanna - Pon De Replay Roy Gates - On My Way Rumbar - Tocasamba (reinamix) Rupee Ft. Daddy Yankee - Tempted To Touch Remix Ryan Cabrera - True (2005 Lenny B Mix) Safri Duo - Labamba Remix 2005 Dennis Ferrer And Jerome Syden - Sandcastles Vinyl (pete heller filtered re-edit 2005) Sergio Del Rio - Parazar (reinamix) Shinata - Awara (reinamix) Sissoko - Believe (Radio Edit) Stephan M & Nicky Scanni ft Nadia - Go Deeper [Muzzaik Dub] Steve angello - voices (eric prydz remix) Studio B - I see girls (Freemasons Remix) Studio B - I See Girls (Tom Neville remix) The Greek feat Stephanie Vezina - Alive (DUBmix) The Moon - Blow Up Your Speakers The Pussycat Dolls ft. Busta Rhymes - Don't Cha The Tactics - Disco Project Tremendo - Bang (Original Mix) (Shot U Down'ın sadece metrofmde calan versiyonu) Vanguarde - Overdrive Vodoo n Serano - Blood is pumpin 2005 Yahel - Butterfly Yamboo – Mapouka _snoop dogg - drop it like its hot _snopp dogg&justin timberlake - signs _afropeans - better things _anna vissi - call me, _baby H - mere naseeb mein _benni benassi - love is gonna save us _benni benassi - in the getto _Benny Benassi - Illusion _black eyed peas - don't phunk with my heart _black eyed peas - pump it _d-devils - 6th gate _antique - dinata _gasolina _gimme _Global DeeJays - What a Feeling _Global DeeJays - Miss American Pie _Global DeeJays - San Fransisco _Gwen Stefani - Hollaback Girl _Gwen Stefani - Rich Girl _Jamalia - superstar _Laurent Wolf - Saxo _Mariah Carey-It's Like That _Musikk - Summer Lovin (Club Mix) _Peakafeller - She'S A Bitch _Pulp Fiction - You Never Can Tell _R.Kelly - Thoia Thoing _R.Kelly _ snake _R.Kelly - Fiesta _underdog project - summerjam _underdog project - saturday night _underdogproject - remember _Carolina Marquez - Killersong _Royal gigolos - California Dreamin' _DJ Tiesto - Love Comes Again _Dj Tiesto - Traffic _dj tiesto _ lethal industry _Dj Boom - Extasy _sean paul - feel alright _Shamur - Let The Music Play _Nina Sky - move your body _Trance-Techno - Fuck on Cocaine _Welcome 2 The Jungle _Zookey -Africanism _alarma _Danzel - Pump It Up 2004 _Dj Lady Dana_Cocaine _Dj Lady Dana - Scorpia _Don Omar - Dale Don Dale _Faithless - Insomnia _Faithless - Mass Destruction _Faithless - Addictive _Kelis - Milkshake _lorna - papi chulo _Nikkfurie - The A La Menthe _Schiller Mit Heppner - Dream Of You _Schiller Mit Heppner - I feel you bu kadarıyla bi disko kurarsınız artık yeter heralde isterseniz daha göndereyim...iyi aksamlarr"
    7 kişinin blok listesindesiniz.

• 6 kişinin blok listesindesiniz.

Gereksiz 6 insandan kurtulmuşum
  • 17 kişi bloklamış beni... Söyleyin ha neydi günahım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.