Şimdi Ara

Xiaomi Red Rice

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonu almayı düşünüyorum ama kafamda bir kaç soru var siparişi aliexpressten vericem 165 $ gümrükte takılır mı garanti işi nasıl olacak bu telefonu kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim ?

• Önce gözü karartmak lazım. sonrasında ise korkacak birşey yok ürün gümrükten dönerse satıcı ürünü geri çekecektir senden sadece 10 dolar gibi bir kargo parası talep ederler. Ben bir kaç saat önce verdim hatta üç tane birden iki ayrı kutu yapacak telefonlar küçük bir kutuya şarj cihazları ve usb kabloları orijinal kutuya olacak şekilde anlaştık telefonlar minik kutuda olduğu için geçme şansı artıyor diğeri takılsa da içinde telefon yok sadece aksesuar deyip geçirebilirim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

Önce gözü karartmak lazım. sonrasında ise korkacak birşey yok ürün gümrükten dönerse satıcı ürünü geri çekecektir senden sadece 10 dolar gibi bir kargo parası talep ederler. Ben bir kaç saat önce verdim hatta üç tane birden iki ayrı kutu yapacak telefonlar küçük bir kutuya şarj cihazları ve usb kabloları orijinal kutuya olacak şekilde anlaştık telefonlar minik kutuda olduğu için geçme şansı artıyor diğeri takılsa da içinde telefon yok sadece aksesuar deyip geçirebilirim:)

teşekkür ederim babam gümrük müşaviri bir de ona sorayım ebn :) okuduğum kadarıyla bu telefonda muı v5 mi ne varmış ama android yazıyor başka yerde başka bir işletim sistemi yazıyor kafam karıştı bu telefonu tercih etmemin en büyük sebebi gorilla glass olması yoksa gm discovery alacam

• quote:

Orijinalden alıntı: haldun41

quote:

Önce gözü karartmak lazım. sonrasında ise korkacak birşey yok ürün gümrükten dönerse satıcı ürünü geri çekecektir senden sadece 10 dolar gibi bir kargo parası talep ederler. Ben bir kaç saat önce verdim hatta üç tane birden iki ayrı kutu yapacak telefonlar küçük bir kutuya şarj cihazları ve usb kabloları orijinal kutuya olacak şekilde anlaştık telefonlar minik kutuda olduğu için geçme şansı artıyor diğeri takılsa da içinde telefon yok sadece aksesuar deyip geçirebilirim:)

teşekkür ederim babam gümrük müşaviri bir de ona sorayım ebn :) okuduğum kadarıyla bu telefonda muı v5 mi ne varmış ama android yazıyor başka yerde başka bir işletim sistemi yazıyor kafam karıştı bu telefonu tercih etmemin en büyük sebebi gorilla glass olması yoksa gm discovery alacam

miui v5 android 4.2 içine kurulu olan romun adı. Yani hem android 4.2 hemde miui v5.

kamerası 8mp samsung marka. 1080p videoyu destekliyor, Gorilla Glass 2 var otg desteği var,üst kalite ses sistemine sahip güzel yani herkeze tavsiye ederim
    ama
    3g görüntülü görüşme yok mesela ingilizce ve çince harici dil desteği yok ayrıca çift sim girişli ama biri çin şebekeleri için sanırım yani tek hat olarak kullanılabilir bunlarda eksileriydi

• 3g yoksa android uyg. 3g isteyenler nolacak. ben de düşünüyordum vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stentor

3g yoksa android uyg. 3g isteyenler nolacak. ben de düşünüyordum vazgeçtim.

wcdma olmadığı için türkiyede 3g kullanılmıyor o telefonda o yüzden türkiye için pek verimli değil ancak 3g desteklileri gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

quote:

Orijinalden alıntı: stentor

3g yoksa android uyg. 3g isteyenler nolacak. ben de düşünüyordum vazgeçtim.

wcdma olmadığı için türkiyede 3g kullanılmıyor o telefonda o yüzden türkiye için pek verimli değil ancak 3g desteklileri gelecek

inşallah. en azındn hanıma bunu alıp mi2 s kendimize alırız. hanımın ki daha pahalı sanılır hem:)
  • quote:

quote:

quote:

miui v5 android 4.2 içine kurulu olan romun adı. Yani hem android 4.2 hemde miui v5.

kamerası 8mp samsung marka. 1080p videoyu destekliyor, Gorilla Glass 2 var otg desteği var,üst kalite ses sistemine sahip güzel yani herkeze tavsiye ederim
    ama
    3g görüntülü görüşme yok mesela ingilizce ve çince harici dil desteği yok ayrıca çift sim girişli ama biri çin şebekeleri için sanırım yani tek hat olarak kullanılabilir bunlarda eksileriydi

3g konusunu bilmiyorum ama miui kurulu bütün telefonlar için Türkçe desteği de var. 1.5 aydır mi2s kullanıyorum, özellikle yazılımdan çok memnunum. Her cuma güncelleme yayınlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: funkan

quote:

quote:

quote:

ama

3g konusunu bilmiyorum ama miui kurulu bütün telefonlar için Türkçe desteği de var. 1.5 aydır mi2s kullanıyorum, özellikle yazılımdan çok memnunum. Her cuma güncelleme yayınlanıyor.

Türkçe desteği varsa süper olur. teşekkürler

• maalesef bu telefonu türkiye'de kullanamıyoruz. büyük ihtimalle çin dışında sanırım başka bir yerde de kullanılamayacak. 3g'si tabii ki:))
    12 ağustosta satışa çıkacaktı. almak için sotede bekliyordum, ki şu saçma 3g olayını öğrenince tüm hayallerim yıkıldı. hem xiaomi hem özellikleri iyi hem de 165 dolardı. şekli ise muhteşem bu arada.
    şayet 3gsini kullanabileceğimiz bu modelin yağma ederim.
  • benim de hem yazılım konusunda hem de 3g konusunda kafam karıştı o yüzden vazgeçtim malesef almaktan
  • 3g olsaydı bende alacaktim :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agates kullanıcısına yanıt
    Linkteki wcdma degil dikkatli bakin...

• Uygun fiyatli gumruksuz nereden alinir peki ben bunu buldum ama biraz pahali gibi.
    http://www.pandawill.com/xiaomi-hongmi-smartphone-mtk6589t-quad-core-1gb-4gb-ips-hd-screen-47-inch-otg-black-p81348.html
    Bir de alan arkadaslarin deneyimleri neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batterx One

Uygun fiyatli gumruksuz nereden alinir peki ben bunu buldum ama biraz pahali gibi.
    http://www.pandawill.com/xiaomi-hongmi-smartphone-mtk6589t-quad-core-1gb-4gb-ips-hd-screen-47-inch-otg-black-p81348.html

hocam yanlıs urune bakıyorsunuz. Turkıye ıcın wdcma olan sım kart modelıne bakmanız lazım yoksa 3g kullanamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: razr58

quote:

Uygun fiyatli gumruksuz nereden alinir peki ben bunu buldum ama biraz pahali gibi.

hocam yanlıs urune bakıyorsunuz. Turkıye ıcın wdcma olan sım kart modelıne bakmanız lazım yoksa 3g kullanamazsınız.

http://www.pandawill.com/xiaomi-hongmi-smartphone-mtk6589t-15ghz-wcdma-3g-gps-47-inch-ips-hd-screen-otg-grey-p83031.html
    Bu var ama bu kadar para eder mi bir arkadaş 165$ demiş. Burada da 130$ civarinda diyor.
    http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-sells-its-first-batch-of-100000-WCDMA-Red-Rice-Hongmi-phones-in-4-minutes_id49175
    Uygun fiyatli gümrüksüz varsa link verebilir misiniz yoksa neken n6 veya iocean x7 alacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: razr58

quote:

http://www.pandawill.com/xiaomi-hongmi-smartphone-mtk6589t-15ghz-wcdma-3g-gps-47-inch-ips-hd-screen-otg-grey-p83031.html
    Bu var ama bu kadar para eder mi bir arkadaş 165$ demiş. Burada da 130$ civarinda diyor.
    http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-sells-its-first-batch-of-100000-WCDMA-Red-Rice-Hongmi-phones-in-4-minutes_id49175
    Uygun fiyatli gümrüksüz varsa link verebilir misiniz yoksa neken n6 veya iocean x7 alacağım.

hocam zaten çınde satılan cogu fıyatlı urun dusuk ancak aliexpress, pandawill, buyıncoıns gıbı sıteler uluslararası satıs yaptıgı ıcın fıyatı fazla. dusundugunuz dıger telefonlardan iceon x7 hakkında cokda olumlu dusunmuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak__06

Linkteki wcdma degil dikkatli bakin...

Siz dikkatli bakın özelliklerinde yazıyor :
    Cellular: GSM/WCDMA
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.