Şimdi Ara

HTC One Max modeline ait bir basın görseli yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One Max modeline ait bir basın görseli yayınlandı

HTC'nin Phablet segmentine iddialı bir adım atacağı One Max akıllı telefonu için Eylül ayında muhtemel bir tanıtım beklenirken, model ile ilgili bir basın görseli internete sızdırıldı.

Ünlü kaynak Evleaks tarafından sızdırılan One Max görseli basın afişi olmasına rağmen son şekli verilmiş değil. Beats Audio ve sertifika onayları gibi logolar eklendikten sonra afiş yayına hazır hale gelecek.

One modelinin tasarımını ana unsur olarak kullanması nedeniyle HTC One mini ve HTC One Max modellerinin görsellerde birbirinden pek farkı yok gibi görünüyor. Arayüz ögeleri de aynı olunca bu benzerlik oldukça artıyor.

Robert Downey Jr. ile Change adlı güçlü bir reklam kampanyasına başlayan HTC, One Max modelinin tanıtımında da bu kampanyanın etkilerini hissettirecek gibi görünüyor. 

HTC One Max modelinde 5.9 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, microSD desteği, 3300mAh batarya, Ultra Pixel kamera, Boomsound ses teknolojisi gibi özelliklerin yer alması bekleniyor. Modelin tahmin edilen lansman tarihi ise Eylül ayı sonları. 

• 4000 MAH pil koymak zor mu HTC?

Sevilen markalara yakışmıyor bu hal ve hareketler. Çin ile dalga geçiyorlar dandik diye ama adamlar 5000 MAH pil koyabiliyor sonuçta.
  • Yuhh bu haber dun cikti galiba hatta htc bu haberi bi kac saat once yalanladi bile

• Sen haberi yayınlamadan HTC kıdemli Global Communication Manager yalanladı bunu be ekrem aga.
    http://www.engadget.com/2013/08/12/early-htc-one-max-press-image-spotted/?hubRefSrc=permalink#lf_comment=92171294

• Max ile falan uğraşcağına One'ın kamerayı ve işlemciyi güncelleyip piyasaya sunsa daha çok satacaklar haberleri yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Max ile falan uğraşcağına Oneın kamerayı ve işlemciyi güncelleyip piyasaya sunsa daha çok satacaklar haberleri yok.

One X+'tan haberin yok galiba

• İphone gibi htc lerde orta okula giden delikanlılar gibi sadece boya gidiyo :D

• Bu görseller üstünden birisi cıkıp "ya bu max filan deil direk htc one" dese kimse itiraz edemicek.

En azından bir iki ufak farklılık olsaymış :-)

• Bu görseller üstünden birisi cıkıp "ya bu max filan deil direk htc one" dese kimse itiraz edemicek.

En azından bir iki ufak farklılık olsaymış :-)

• HTC One'dan pek bır farkı yok tasarım hakkında.Aynı IPhone 4 ve 4S gibi aynılar tasarımda.Ayrıca inşallah Samsung gibi bir plastik yığını değildir ben alüminyum diye biliyorum ama inşallah öyle değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPeaky

HTC One'dan pek bır farkı yok tasarım hakkında.Aynı IPhone 4 ve 4S gibi aynılar tasarımda.Ayrıca inşallah Samsung gibi bir plastik yığını değildir ben alüminyum diye biliyorum ama inşallah öyle değildir.

5,9" aliminyum telefonu ince yaparlarsa çok kolay yamulur. Kalın yaparlarsa keten pantolonu kemersiz giyemezsin. Cebinde kocaman bir alet, oturduğunda sürekli sıkışacak, yine çizilme tehlikesi. Ee kaba muhtaç kaldın? Kasa kalitesine göre değilde tercih sebebin donanımı, sundukları ve aldıkları olsun bence. 5,9" ekrana kocaman boomsound hopörlörü gelince iyice uzayacak telefon bunları hesapla bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber yalanlanmis Dh dahileri yine konuşuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc one ı griye boyamışlar :S çok tutar

• Şu telefonun çıkması çok gereksiz. Bırak HTC One tek kalsın.
    Yap yeni bir telefon Snapdragon 800'lü tasarımı süper bir telefon, sat.

• Bu senenin galibi LG bence özellikle siyah rengi one'dan daha albenili duruyor one'nında artıları var ama tartıda LG daha ağır basıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: master_axe

Şu telefonun çıkması çok gereksiz. Bırak HTC One tek kalsın. Yap yeni bir telefon Snapdragon 800lü tasarımı süper bir telefon, sat.

One X+ çıktığında yer gök inlemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Courageux Celestiale

quote:

Orijinalden alıntı: SPeaky

HTC One'dan pek bır farkı yok tasarım hakkında.Aynı IPhone 4 ve 4S gibi aynılar tasarımda.Ayrıca inşallah Samsung gibi bir plastik yığını değildir ben alüminyum diye biliyorum ama inşallah öyle değildir.

5,9" aliminyum telefonu ince yaparlarsa çok kolay yamulur. Kalın yaparlarsa keten pantolonu kemersiz giyemezsin. Cebinde kocaman bir alet, oturduğunda sürekli sıkışacak, yine çizilme tehlikesi. Ee kaba muhtaç kaldın? Kasa kalitesine göre değilde tercih sebebin donanımı, sundukları ve aldıkları olsun bence. 5,9" ekrana kocaman boomsound hopörlörü gelince iyice uzayacak telefon bunları hesapla bence.

Kardeşim bunları ben de biliyorum.Ben zaten hiçbir telefonu sadece kasasına göre sınıflandırmam.Ama eğer Samsung un kasalarındaki gibi bir plastikten yapılırsa eleştiri alır.Plastik yapılsın ama kaliteli plastik.

• Eger ram 3 gb olursa kral olur bence...

• Tasarım olarak çok güzel telefonlar ortaya koyuyorlar ama Reklam konusunda daha hassas olmalılar.

• Tutuştular tabi..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.