Şimdi Ara

Apple'a en yakın isim Jim Dalrymple, 10 Eylül iddiasıyla ilgili konuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'a en yakın isim Jim Dalrymple, 10 Eylül iddiasıyla ilgili konuştu

Geçtiğimiz günlerde ABD'nin önde gelen teknoloji portallarından AllThingsD, Apple'ın yeni nesil iPhone'ları 10 Eylül'de düzenleyeceği etkinlik ile tanıtacağını iddia etmişti. AllThingsD, Apple'a yakın ve bugüne kadar ortaya attığı iddiaların birçoğu doğru çıkmış ender kaynaklardan biri olmasından ötürü 10 Eylül iddiasının geçerli olması çok da olası gözüküyordu. Ancak AllThingsD'den çok daha sağlam, şimdiye kadar söylediği her şey doğru çıkan bir isim var ki, sonunda o da 10 Eylül'deki etkinlik hakkında konuştu: The Loop'un kurucusu, uzun yıllar MacWorld'de editörlük yapmış ve 20 seneyi aşkın süredir Apple hakkındaki yazılarıyla yakından tanıdığımız Jim Dalrymple.

Jim Dalrymple, Apple'a en yakın editör ve bugüne kadar yaptığı hiçbir açıklamada yanılmış değil. Hal böyle olunca Jim Dalrymple'ın 10 Eylül iddiasıyla ilgili söyleyecekleri büyük önem taşımaktaydı ki bu isim, birkaç saat önce kendisine ait The Loop sitesi üzerinden yaptığı tek kelimelik açıklamayla 10 Eylül iddiasıyla ilgili son noktayı koydu: Evet. Apple, 10 Eylül'de düzenleyeceği etkinlik ile yeni nesil iPhone'u lanse edecek.

Sonuç olarak eğer bir aksilikten dolayı son dakikada bir erteleme gelmez ise Apple, 10 Eylül'de düzenleyeceği etkinlik ile iPhone ailesinin 1 senelik yol haritasını bizlerle paylaşacak.

Apple'a en yakın isim Jim Dalrymple, 10 Eylül iddiasıyla ilgili konuştu

• Bir "Yep" cevabından bu kadar haber üreten bir editöre saygı duyarım.

Teşekkürler :)
  • Adamda ki havaya bak 20 yıldır hiç hata yapmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu haberin başında bir özet gecseniz hiç fena olmayacak.2 saat evet lansman olacak yazısını aradım

• Öss sınav sonucumu böyle beklemedim yeminle:)

• bende haberde Iphone ile ilgili bir yenilik bir idiaa var dedim yazilanlarida bosuna okudaum yeminle iyi iyi 10 eylülde lansam var iyi iyi.
  • Sadece son paragrafı okuyun !
  • Yeni iPhone`dan çok beklentim yok. iOS7`nin final sürümünü iple çekiyorum.
  • 5 inçlik iphone gelsin siz ozaman görün satışları siler atar herkesi ;)
    adamlar ne yapsa altına dönüşüyor resmen ve bunu ios'a borçlular

eksileyen liseliler için ;
    1 numaralı apple düşmanıyımdır ama yiğidi öldürünce hakkını vermek lazım agalar bu ios mükemmel bir sistem bukadar stabil bir işletim sistemi görmedim çökme lugatını unutun JB cihazlarda bile yok böle birşey ve 25pp vb. sistemler sayesinde androidden daha çok kaliteli ve beleş programlara kavuşabiliyorsunuz
    ipod touch 5 kullandıktan sonra ios dan başka bir cihazı kullanamıcamı düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 13 Ağustos 2013; 0:12:21 >
  • 4.7" iPhone gelsin o zaman görün siz piyasayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Bir "Yep" cevabından bu kadar haber üreten bir editöre saygı duyarım.

Teşekkürler :)

• 10 Eylül Dünya Çöp Günü falan mı?

Edit:Eksici fanboylar iyi calismis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk-bjk -- 13 Ağustos 2013; 19:11:45 >
  • teşekkürler
  • Önce 10 Eylül'deki lansmanda neler tanıtılacağını, daha sonra da 10 Eylül'de lansman olduğunu haber eden editörler, editörlerimiz
  • Ekran 6 da buyur. Ya 4.2 yada 4.5 gelir. 5s yine 4inch kalacak.

• "Ancak AllThingsD'den çok daha sağlam, şimdiye kadar söylediği her şey doğru çıkan bir isim var ki..."

Ben buna gülerim işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 13 Ağustos 2013; 4:38:05 >
  • 10 eylülde tanıtılacak dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 13 Ağustos 2013; 6:48:31 >
  • İşveren olsam bu editörün kıymetini bilirim.Adam tek kelimeden nasıl haber çıkarmış.
  • Ben, note serisi gibi, üzerinde kalem yuvası ve kalem olan büyük ekranlı bir iphone çıkmadan IOS platformuna geçmeyi düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Ben, note serisi gibi, üzerinde kalem yuvası ve kalem olan büyük ekranlı bir iphone çıkmadan IOS platformuna geçmeyi düşünmüyorum.

Bende note2 var ama kalemi hic kullanmadim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.