Şimdi Ara

Kalem formunda hazırlanmış fare projesi gStick, Kickstarter üzerinde aradığı desteği buldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kalem formunda hazırlanmış fare projesi gStick, Kickstarter üzerinde aradığı desteği buldu

Farklı fikirlerin hayat bulmaya devam ettiği Kickstarter üzerinde başarıya ulaşan son projelerden gStick, kalem formunda hazırlanmış yapısıyla fare kullanımına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Site üzerinde Gordon Alan Stewart tarafından başlatılan ve 40,000$ hedefi 2,178 bağış ile 76,631$ seviyesine getirerek başarıya ulaşan gStick fare projesi, kalem benzeri tutulabilen gövdesi üzerinde 1200 DPI çıkartılabilir top, sağ / sol tuşları ve kaydırma işlemleri için bir adet tekerlek yer alıyor. Windows ve Mac işletim sistemine sahip bilgisayar modelleri ile kablosuz olarak kullanılabilen fare, yapısı gereği özellikle çizim ve tasarım işlerinde kullanıcılara büyük yardımcı oluyor ve 1 adet AAA pil ile çalışabiliyor. Farklı yapısıyla dikkat çelen gStick fare modeli, bitimine 10 gün kala Kickstarter üzerinde yapılacak 25$ (13$ kargo) bağış ile Kasım ayında elde edilebiliyor. 

gStick hakkında hazırlanmış tanıtım videolarını aşağıdan izleyerek, farenin performansını ve ergonomik yapısını rahatlıkla görebilirsiniz.

Kalem formunda hazırlanmış fare projesi gStick, Kickstarter üzerinde aradığı desteği buldu

• helal olsun
  • ilk fotograflarda ciddi bosluklar gorunuyor cihazda acaba ergonomisi nasil

birde 90 larda yapilan telefonlu mouse gibi sonu gelmeyen cilgin projelerden biri gibi tarihin tozlu sayfalarina gomulebilir

• Youtube videosunu izleyene kadar almayı planlıyordum.Hassasiyet berbat.Artistlikten öteye gidemeyecek bi ürün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.