Şimdi Ara

Aracım Pert olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aracın fotografını aşağıda paylaşıyorum, aracın sigorta bedeli 45 bin TL, Piyasada ederi 40 bin TL.
    Aracı pert ederler mi onu merak ediyorum, Servis daha görmediğinden ne kadara yaparlar birşey diyemiyorum...
    Hasar şöyle;

2 Airbag + Ön konsol
    2 Çamurluk
    1 Kapı
    1 Tanpon
    1 Lastik

Tabi kaput içinde birşey varmıydı bilmiyorum sadece arabayı çalıştırmaya çalışınca motordan ses geldi ama çalışmadı marş almadı,
    Demekki Motor ve Aküde bir şey yok.
    Benim Tahminim en az 15 binlira lık hasar var...

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
     Aracım Pert olur mu? Aracım Pert olur mu?

• Perte çıkar bence. Anlaşmalı olarak perte çıkartın sigortadan paranızı almaya bakın geçmiş olsun.
  • XaSe® kullanıcısına yanıt
    ben servisin çıkarttığı masraf (eksperin onayladığı) 20 binden fazla çıkarsa olabilir diyorum, internetten araştırdığım kadarıyla bir çok kasko firması değerine göre %50 üstü masraf olmasına bakıyor,
    Benim kaskom yapı kredi ama oranı öğrenemiyoruz tabii..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spad

ben servisin çıkarttığı masraf (eksperin onayladığı) 20 binden fazla çıkarsa olabilir diyorum, internetten araştırdığım kadarıyla bir çok kasko firması değerine göre %50 üstü masraf olmasına bakıyor,
    Benim kaskom yapı kredi ama oranı öğrenemiyoruz tabii..

PERT
  • geçmiş olsun kaza nasıl meydana geldi ...

bu ara aracınızı perte çıkartarak sigortadan paranızı almaya bakın
  • -Juhziz- kullanıcısına yanıt
    Karşı şeritteki araç (fabia) arka tekeri mıcır'a kaptırıp ters dönerek bana geldi vurdu, bende tarlaya kırmıştım, vurarak beni tarlaya fırlattı.

Pert 'e çıkartmak benim elimde olan bir şey mi ki ? Etkileyeceğim bir şey varsa da ben bilmiyorum..
  • Geçmiş olsun. Umarım perte çıkar da paranızı alırsınız ama pek perte çıkaracaklarmış gibi de durmuyor ( geçen renault servisinde onarım bekleyen araçlardan yola çıkarak bu yorumu yaptım )
  • motoru açıp bi kaç yere daha vursaydınız keşke motora felan darbe almış gibi

inşallah perte çıkar yoksa maddi kaybınız büyük olur.
  • MB-CLS kullanıcısına yanıt
    O anda aklıma gelmedi :)
  • Geçmiş olsun. Daha basit kazalarda perte ayrılmış araçları gördükten sonra, sizin araç büyük ihtimal pert olur.
  • arkadasin aracinda daha az hasar vardi perte cikardilar. sizinki kesin perte cikar. gecmis olsun
    bu aractan birileri cok ekmek yer ama
    2 ay sonra sadece camurluk boyali diye sahibindene düser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun canınıza bişey gelmesin herşey atlatılır. Sanırım pert'e çıkar aracınız.
  • Gerrard1903 G kullanıcısına yanıt
    Herkese teşekkürler, yarın servis açılınca gidip sorucam Exper gelmeden kaça patlar diye..
  • spad S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam forumda aktif sigorta experi var hatta konusuda var ona danışırsanız eğer net bilgi sahibi olursunuz
  • spad S kullanıcısına yanıt
    GEÇMİŞ OLSUN PERT .... SİZE KASKO POLİÇESİNDEKİ BEDELİ ÖDEMEZLER ARACIN PİYASDAKİ AYNI KM DEKİ ARAÇLARLA KIYASLAMA YAPARAK BİR FİYAT ÖNERİRLER
  • Kesin pert.
  • Çok geçmiş olsun umarım yaralanan olmamıştır ağır şekilde. Araçların canı cehenneme.

Perte çıkarsa ilk teklifi düşükten yapmaya çalışırlar. Kabul edemeyeceğinizi söylerseniz tekrar teklifte bulunurlar daha yüksek bir miktarla.
  • Evomania kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkürler, yaralanan olmadı şükür, arabanın spin atarak bana geldiğini görünce kendimi tarlaya attım, ondan yandan vurdu kimseye birşey olmadı...
    Peki teklifi kabul etmedim, onlarda yükseltmezlerse ne olur yani bunun sonu neresi bilginiz var mı? ölü fiyatı vermişler bazılarına 500 TL arttırırlarsa açıkçası red etmek çok anlamlı deil..
  • Ben ezbere konusmayayim simdi size soyle olur boyle olur diye.

Yarin tanidik denk gelirse sormaya calisirim bu konuda gercekten bilgili olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki hava yastığı gidince pert veriyorlar genelde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.