Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: BeamNG Drive

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
4.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      En gerçekçi çarpışma ve araç fiziklerini siz de hemen test etmek istiyorsanız oyunun yaklaşık 100 MB boyutundaki teknoloji demosunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

• Çok iyi ya :) umarım daha da geliştirilir
  • Istanbulun yollarimi :D haha biraz anadoluyu gezin o zaman görürsünüz .

oyunu denedim harika hasara görede ses bile cikarta biliyor oyun rahatsiz oldum acikcasi
  • Satış fiyatını hak ediyor.
  • Euphoria'dan feyz almışlar galiba.
  • @01:16 satıştada oyun satış hani alfa sürümü satış satılıyor herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 11 Ağustos 2013; 3:43:37 >
  • eger bu oyun motoru satılmyayıp abidik gubidik oyun motoru satılırsa oyun oynamayı bırakırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0lyimp0s

eger bu oyun motoru satılmyayıp abidik gubidik oyun motoru satılırsa oyun oynamayı bırakırım
    Satın almanızı tavsiye ederim. Özellikle direksiyonu olanlar satın alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 11 Ağustos 2013; 11:09:54 >
  • Bu oyunun geçen sene mi ne videosu vardı. Onu izlemiştik. Bu fizikleri GTA 'da görmeyi çok isterim gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

Bu oyunun geçen sene mi ne videosu vardı. Onu izlemiştik. Bu fizikleri GTA 'da görmeyi çok isterim gerçekten.
    http://forum.donanimhaber.com/m_79091313/tm.htm

Oyunun konusu tarafımdan açıldı, eğer gerekli ise yapımcının adı olan ''BeamNg'' yi de konu adına eklerim.
  • Çok çok iyi, yıllardır araba oyunu yapan firmalar aman efendim araba firmaları parçalanmaya izin vermiyor diye abidik gubidik oyunlar yapıp duruyorlardı.Flat out, burn out ,nfs porshe, grid gibi azıcık fizik kuralları içeren oyunlarda bile oynanabilirlik ve heyecan ne kadar üst düzeye çıkabiliyordu.4 kişilik ekibe helal olsun next gen de bunları boş grafkler değil böyle teknolojiler görmek istiyoruz.
  • Bu cryengine3 ile yapılmış
    http://www.youtube.com/watch?v=KppTmsNFneg
  • Bu oyun motoruna en cok NFS'nin ihtiyacı var zira MW1'den sonra adam gibi oyun cıkaramadılar.
  • indirdim demoyu bende oyun içinde ctrl+e yapıp 4wd stiripped'i seçince çok güzel drift yapılıyor yaw :).fark etmeden 1 saattir saçma sapan geziyorum alanda güzel direksiyonu olanlar kesinlikle indirsin bence.
  • Live for Speed de aynı bu sekılde hasar modellemesıne sahip.Denemeniz gerekir.
  • Artık yaşanan bir trafik kazasının simülasyonunu buradan yaparlar herhalde.
  • aşırı gereksiz ve saçma bir oyun!! Araçlar hasar alsa ne olur almasa ne olur? Gerçek oyuncu ve usta bir şöför zaten aracına kaza yaptırmaz. Eee zaten oyun oynamayı bilmeyenlerde oynamasın kardeşim..
  • razzraziel kullanıcısına yanıt
    züpermiş

oyundayız yapmıyor musunuz artık? özledim o muhabbeti
  • Arkadaşlar siz neden tv de program yapmıyorsunuz? Çok keyifli olur tabi imkan varsa !
  • Bu oyun CryEngine 3 ile ediliyor. Yapımcının youtube kanalında bakabilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=6d0HJjH8sMM
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.