Şimdi Ara

Galaxy Grand DUOS için Android 4.2.2 güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un geçen yılın amiral gemi modelleri için Android 4.2.2 güncellemesi mi yoksa Android 4.3 güncellemesi mi vereceği henüz netleşmemişken, Galaxy Grand DUOS güncelleme almaya başladı.

Ülkemizde de satışta olan GT-I9082 model numaralı Galaxy Grand DUOS için Android 4.2.2 güncellemesi I9082XXUBMGA yapı numarasına sahip ve 29 Temmuz tarihinde derlenmiş. Güncelleme an itibariyle Rusya üzerinde dağıtıma başlamış durumda.

Galaxy Grand DUOS modelinde 5 inçlik 480x800 piksel çözünürlükte ekran, 1.2GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 8MP çözünürlükte arka kamera, 2100mAh batarya gibi özellikler sunulmaktaydı.

Güncelleme ile Google tarafında kilit ekranı widget desteği, bildirim çubuğunu özelleştirebilme, gelişmiş görev geçişi, Daydream ekran koruyucu modu gibi yenilikler gelirken, Samsung tarafında ise iyileştirilmiş TouchWiz arayüzü, yeni widget'ler, yeni ana ekran ve Galaxy S4'te gördüğümü bazı yazılım özellikleri şeklinde yenilikler bulunuyor. 

• Hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QMechanic -- 10 Aralık 2013; 16:25:24 >
  • Bu alıyorsa Galaxy S2 de çok rahat alır güncellemeyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha S3 güncellemeyi beklerken Samsung'un böyle bir hamle yapması beni şaşırttı açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberDriver

Daha S3 güncellemeyi beklerken Samsung'un böyle bir hamle yapması beni şaşırttı açıkçası

Oo tek alan bu değil
    Note 8.0 , galaxy s2 plus,galaxy tab 2 7.0 da aldı güncellemeyi
    Bizim samsungumuz yatadursun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize de getir artık şu 4.3 ü
  • S3 ve Note2'ler direk 4.3'e geçecek diyorlar, bence mantıklı da olur.

• La LG bizim güncellemeler nerede kaldı ! :(

• S3 miniye niye gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: mert263

S3 miniye niye gelmedi

Daha s3 almadi. S3 ile es deger zannediyorsunuz herhalde telefonu. Ace 2 ile %90 ayni donanima sahip. S3ten once guncelleme beklemeyin

• samsung üst modellerini zarar mı ettirmek istiyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

S3 miniye niye gelmedi

Daha s3 almadi. S3 ile es deger zannediyorsunuz herhalde telefonu. Ace 2 ile %90 ayni donanima sahip. S3ten once guncelleme beklemeyin

S3 ten once gelebilir zaten duos note 8 in falan s3 ten once almasinin nedeni buyuk ihtimalle s3 un direk 4.3 e gecicek olmasindan s3 mini de once alabilir s3 ten.

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

quote:

S3 miniye niye gelmedi

S3 ten once gelebilir zaten duos note 8 in falan s3 ten once almasinin nedeni buyuk ihtimalle s3 un direk 4.3 e gecicek olmasindan s3 mini de once alabilir s3 ten.

Bence de kesinlikle önce alacak böyle giderse.samsunga ayran mi içirdiler anlamadım

• Note 2ye direk 4.3 gelecek demekki. Granda note 2den önce güncelleme getirecek kadar salak değildir samsung.

• quote:

quote:

S3 miniye niye gelmedi

S3 ten önce gelmiceğini bizde biliyoruz ayrıca galaxy ace2 ile aynı tutma telefonu aralarında uçurum kadar fark var

• Lanet olsun sana da güncellemene de galaksine de !!!

• Note II ve S3 kullanıcılarını unutmuş durumda Samsung.

Eski telefonum Note'a 2.3.6'yı kurup kullanmıştım bir ara, Note II'de de olsa 2.3.6 kurar kullanırım. Al başına çal 4.3'ü.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert263S3 miniye niye gelmedi
    S3 ten önce gelmiceğini bizde biliyoruz ayrıca galaxy ace2 ile aynı tutma telefonu aralarında uçurum kadar fark var

S3ten önce gelecek

• quote:

quote:

quote:

S3 miniye niye gelmedi

Ben telefonumu ovmuyorum fakat arada o kadar fark yok. He yazilimi oldukca iyi ve stabil ona laf yok. Ama ben sana aradaki farklari yazayim

Ayni islemci fakat ace 2'de oc ile azaltilmis.
    800mhz -> 1ghz (oc ile arttirilabilir)
    800mb ram -> 1gb ram(en buyuk farki bu daha rahat multitasking yapiliyor
    Yazilim.

Ace 2 ekrani oldukca keskin. S3 minideki gibi pixel sayilmiyor. Renkler daha parlak ve gercekci.

Bunlarin disinda fark varsa soyle ogrenelim. Ekran karti, ses karti, kamera lensleri ayni.

• quote:

quote:

quote:

quote:

S3 miniye niye gelmedi

Ben telefonumu ovmuyorum fakat arada o kadar fark yok. He yazilimi oldukca iyi ve stabil ona laf yok. Ama ben sana aradaki farklari yazayim

Ayni islemci fakat ace 2'de oc ile azaltilmis.
    800mhz -> 1ghz (oc ile arttirilabilir)
    800mb ram -> 1gb ram(en buyuk farki bu daha rahat multitasking yapiliyor
    Yazilim.

Ace 2 ekrani oldukca keskin. S3 minideki gibi pixel sayilmiyor. Renkler daha parlak ve gercekci.

Bunlarin disinda fark varsa soyle ogrenelim. Ekran karti, ses karti, kamera lensleri ayni.

http://www.versus.com/tr/samsung-galaxy-s3-mini-vs-samsung-galaxy-ace-2 burdan bak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.