Şimdi Ara

Asus BX700 Bt Mouse Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, yeni almış olduğum asus bx700 bt mouse ilk bir kaç gün kulladıktan sonra birdaha kullanamadım. Tıklama tuşları normal çalışıyor ancak imlec hareket etmiyor ?Pilleri denedim, bt driverini kaldırdım tekrar kurdum ancak fayda etmedi. Bilgisayarı yeniden yükledim yine fayda etmedi. Başka bir bilgisayara tanıttığımda ise yine çalışıyor. Yardımcı olabilecek var mı ?

• bilgisayarındaki bluetooth driver ını sil sonra bilgisayarı tekrar başlat... bilgisayarın otomatik olarak bluetooth driverını yükleyecek ve mouse çalışacaktır... ara sıra böyle hatalar veriyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: had1986

bilgisayarındaki bluetooth driver ını sil sonra bilgisayarı tekrar başlat... bilgisayarın otomatik olarak bluetooth driverını yükleyecek ve mouse çalışacaktır... ara sıra böyle hatalar veriyor....

arkadaşın dedğini yap olmazsa garantisi varsa yolla gitsin
  • win 8 kullanıyorum ve sürekli kadırılamıyor diye hata veriyor... bilgisayarım mouseu görmüyor...
  • Yardımcı olabilecek arkadaşlar aranıyır?
  • silentenigma07 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bulutut kadar sorunlu bir teknologi yok.Bende bpir gun duzgun calisir ertesi gun problemli.Temiz bir format herseyi halleder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Formatsız kurtulm şansı yokmu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.