Şimdi Ara

Galaxy s4 android obb kopyalama sorunu SSli acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
9.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bilgisayarımdan telefonumun obb klasorune dosyayı kopyalamaya calısında resimdeki hatayı veriyor.oyunla alakası olamaz cunku 3 adet farklı oyunda denedim.lütfen buna bir cozum bulun.
     Galaxy s4 android obb kopyalama sorunu SSli acill

• Aynen bnde de var bu sorun cozumunu bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2-RUN9

Aynen bnde de var bu sorun cozumunu bulamadim

sizin telefonda s4 mü
  • arkadaşlar bu sorunun çözümü gayet basit. bende aynı dertten muzdaripken çözümü tesadüf eseri buldum. telefonun içinde başka bir yere (örneğin obb ve data klasörünün olduğu yere) kopyalayıp, herhangi bir file explorer programıyla telefon üzerinden obb klasörüne atabilirsiniz. ben es file explorer kullanıyorum. böylelikle internetten indirdiğim oyunları oynayabiliyorum. sanırım obb isimli klasör için dışardan yüklemeye özel önlem almış samsung. ama bu yöntem çalışıyor. iyi forumlar

edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerlee -- 9 Ağustos 2013; 21:57:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerlee

arkadaşlar bu sorunun çözümü gayet basit. bende aynı dertten muzdaripken çözümü tesadüf eseri buldum. telefonun içinde başka bir yere (örneğin obb ve data klasörünün olduğu yere) kopyalayıp, herhangi bir file explorer programıyla telefon üzerinden obb klasörüne atabilirsiniz. ben es file explorer kullanıyorum. böylelikle internetten indirdiğim oyunları oynayabiliyorum. sanırım obb isimli klasör için dışardan yüklemeye özel önlem almış samsung. ama bu yöntem çalışıyor. iyi forumlar

cok sagolun hocam sizin sayenizde cozum buldum
  • İşinize yaradigina sevindim. Iyi forumlar

• quote:

İşinize yaradigina sevindim. Iyi forumlar

sagolun sizede iyi forumlar
  • aynen başka bir dosya yöneticisiyle kopyalama yapılabiliyor ben flash bellekten atıyom oyunlarımı süper oluyor :D galaxy s4 i19505 ;)
  • cok sagolun hakıkatten ıse yaradı
  • quote:

arkadaşlar bu sorunun çözümü gayet basit. bende aynı dertten muzdaripken çözümü tesadüf eseri buldum. telefonun içinde başka bir yere (örneğin obb ve data klasörünün olduğu yere) kopyalayıp, herhangi bir file explorer programıyla telefon üzerinden obb klasörüne atabilirsiniz. ben es file explorer kullanıyorum. böylelikle internetten indirdiğim oyunları oynayabiliyorum. sanırım obb isimli klasör için dışardan yüklemeye özel önlem almış samsung. ama bu yöntem çalışıyor. iyi forumlar

deniyorum şimdi inş olcak
  • direkt olarak obb klasörüne atmayın. öncelikle örneğin download klasörüne atın sonra telefondan apk yı yükleyip es file explorer ile obb dosyasını taşıyınız. o klasörler korumalı olduğundan dolayı birşeyler atıp silemezsiniz.
  • quote:

eyvallah işe yaradı
  • android direk obb klasörüne kopyalamaya izin vermiyor diğer arkadaşların dediği gibi önce herhangi başka bir klasöre kopyalayın ardından telefon üzerinden obb ye atabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

android direk obb klasörüne kopyalamaya izin vermiyor diğer arkadaşların dediği gibi önce herhangi başka bir klasöre kopyalayın ardından telefon üzerinden obb ye atabilirsiniz

Konu hort olmus hocam

• canerlee kullanıcısına yanıt
    Dostum harikasın
  • OBB Klasörüne Dosya Kopyalama Hatası %100 Çözüm buldum Buyrun Tıkla>>http://www.tamyukleindir.com/obb-klasorune-dosya-kopyalama-hatasi-%100-cozum/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.