Şimdi Ara

Apple, AppleCare için 7x24 hizmet sunacak çevrimiçi destek birimi açıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple, AppleCare için 7x24 hizmet sunacak çevrimiçi destek birimi açıyor

Satış sonrası hizmet konusunda müşterilerden eksiksiz not almayı başaran ender şirketlerden olan Apple, bu konuda kendini daha da geliştirmek için çalışmalara devam ediyor. Yaklaşık 8 sene önce iMac kullanıcıları için online destek birimini test eden Apple, aynı hizmeti AppleCare kapsamında hayata geçirmek için gün sayıyor.

9to5Mac'in kaynaklarından aldığı bilgiye göre Apple, AppleCare Koruma Planı satın alan müşterilerine 7 gün 24 saat, internet üzerinden sorunlarına gidermek için çevrimiçi destek birimini 12 Ağustos günü hizmete sunmaya hazırlanıyor. 12 Ağustos tarihi hedeflenen tarih olduğu için herhangi bir aksilik olursa bu tarih bir süre daha ötelenecek. Diğer taraftan hem Mac hem de iOS kullanıcılarının yararlanabileceği servis, geçerli not alırsa benzer bir hizmet telefon üzerinden de hayata geçecek.

Apple, satış sonrası hizmetlerini geliştirmek için yaptığı çalışmalar sadece bununla sınırlı değil. 9to5Mac'in edindiği bilgilere göre iOS arayüzünü andıran tasarımıyla yeni destek sayfası için yapılan çalışmalar da bitmek üzere. Apple'ın, sadece iOS kullanan müşterilerinin de rahatlıkla kullanabilmesini hedefleyerek tasarladığı yeni destek sayfasında, ürünler ve sorunlar birbirinden bağımsız büyük kareler içerisinde, son derece anlaşılır ve dokunmatik arayüze çok daha uygun şekilde tasarlandığını görüyoruz.

Yeni destek sayfasının da bu hafta içerisinde, online destek birimiyle birlikte hayata geçmesi bekleniyor.

• insanlar o kadar para veriyor apple bi zahmet sende yap

• quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

insanlar o kadar para veriyor apple bi zahmet sende yap

Samsung da alıyor ama daha iyisini yapamıyor

• AppleCare,Samsung I don't care :D

• Apple=Para.

Teknolojiyi belirli zümreler yerine herkes için yapsa bir tarafları ağrır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

insanlar o kadar para veriyor apple bi zahmet sende yap

Kesinlikle.
    Apple=Para=" Hizmet"

Şu Apple Care olayı şu mu oluyor ?

Ben aldım apple ürünü. Belli bir süre sonra çay döküldü ,pili değiştirilmesi gerekti, yeni pil gerekli oldu ya da onboard olan Ram ve SSD 'leri yükseltmem gerekti.."Bunun için çok fazla fiyat alınıyor"

Türkiye de sorun çıkartırlar diye düşünüyorum ama Apple Store açılınca düzelir.

Bu işlemler eğer AppleCare satın almışsam bedava mı oluyor ? Eğer öyleyse harika bir şey bu ACare.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 9 Ağustos 2013; 16:24:53 >

• Açsınlar da bi testini yapayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    çay döküldü olayı Apple Care dışında kalabilir, birçeşit uluslararası garanti o hizmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllHELLFIRElll -- 10 Ağustos 2013; 10:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: batkent
    quote:

Orijinalden alıntı: r4deon insanlar o kadar para veriyor apple bi zahmet sende yap
    Kesinlikle. Apple=Para= Hizmet Şu Apple Care olayı şu mu oluyor ? Ben aldım apple ürünü. Belli bir süre sonra çay döküldü ,pili değiştirilmesi gerekti, yeni pil gerekli oldu ya da onboard olan Ram ve SSD leri yükseltmem gerekti..Bunun için çok fazla fiyat alınıyor Türkiye de sorun çıkartırlar diye düşünüyorum ama Apple Store açılınca düzelir. Bu işlemler eğer AppleCare satın almışsam bedava mı oluyor ? Eğer öyleyse harika bir şey bu ACare.

Evet.Ayrıca hırsızlık sonucu ürün çalınırsa yenisini veriyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.