Şimdi Ara

Dark evopad T7016 tablet sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dark evopad T7016 adında gps li yeni tablet aldım.tanıtımınlarına baktığın zaman üzerine binip uçmak geliyor insanın içinden.
    Ancak siparişi tamamla butonuna tıkladığın andan itibaren insanın bütün hayelleri yok oluyor.gold bilgisayarın web sitesinden 299,00 liraya
    12 taksitle aldım,elime geçene kadar tamı tamına 48 kere telefon görüşmesi yaptım,neyse buraya kadar olanına zaten razı olduk ama tablet ile ilgili sorunlarım bitmek tükenmek bilmiyor.aslında çalışması güzel ama şu aşağıdaki şıklara bir bakarmısınız

1...Tablet şarjda iken kesinlikle kullanılmıyor,nasıl 12-15 saatlik yollarda gps kullanacağız bilmiyorum,ekrana dokunduğun an kafasına göre değişik şekillerde uygulama açıp kapatıyor

2...Üzerinde ve tanıtımlarında ARM Cortex A8 diyor ama birkaç uygulamada denedim Kesinlikle ARM Cortex A5 yazıyor.

3...Alt menü yani geri tuş ışıkları hiç yanmıyor acaba orjinalimi öyle bilmiyorum.

4...Android telefonu usb ile taktığımda hasarlı sd kart diye görüyor.gibi

Android konusunda acemi falan değilim ama yinede sorun gelip kapımı çalıyor.bu maddelerle ilgili bir bilgisi olan varsa lütfen bilgilendirsin.bu arada şu anda tatil olduğu için geri gönderemiyorum görünümü falan hiç de kötü değil çok kibar ve kullanışlı.şimdiden cevap yazanlara teşekkürler(diyarbakır)

• Selam. durumlar devam ediyor mu, gerçekten işlemci onusunda ylaan mı söylemişler?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.