Şimdi Ara

Asphalt 8: Airborne biraz gecikmeli yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Gameloft, Asphalt serisinin merakla beklenen oyunu Asphalt 8: Airborne'ye ait kısa bir tanıtım videosu ve birkaç yeni ekran görüntüsü yayınladı. Gelen son haberler ise, bugün yayınlanması beklenen oyunun gecikmeli olarak mobil oyuncular ile buluşacağı yönünde. Ancak, bu gecikme oyunun bu ay içerisinde yayınlanacağı gerçeğini değiştirmiyor.

Yayınlanan yeni görsellere ve tanıtım videosuna bakacak olursak, Asphalt serisinin yine döneminin grafik standartlarını belirleyen oyunlardan biri olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Havok fizik motorunun Asphalt serisine neler katacağı ise, halen merak konusu.

Toplamda 180 etkinlik, 47 lisanslı araç ve yeni oyun modlarının yer alacağı yapımda Android 4.3 ile gelen OpenGL ES 3.0'a desteğine de yer verileceğini hatırlatalım.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Asphalt 8: Airborne'dan ekran görüntüleri

• Baya baya konsol oyunu gibi görünüyor ön izleme penceresinde.
  • Gameloft'un bu yonunu sevmiyorum işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadığım madem tam tarihinde yayınlamayacaksınız ümit vermeyin ağustos ayı içerisin de yazın insanlarda stres yaşamasın..

• Iıghhhhh

• quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Anlamadığım madem tam tarihinde yayınlamayacaksınız ümit vermeyin ağustos ayı içerisin de yazın insanlarda stres yaşamasın..

Ay yazık, strese gel.
  • Ayip ama ya merakla bekliyorum. Son bi kac gundur heyecanla bekliyordum. Ayin 8 i oldu, arada bi markete girip bakiyorum geldi mi diye. Anlasilan daha bekliyecegiz.

• asphaltın araba kullanışı dönüşler falan hiç gerçekçi gelmiyor bana yani bi nfs değil bakalım bu sefer nasıl olacak
  • bi cıksında görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Anlamadığım madem tam tarihinde yayınlamayacaksınız ümit vermeyin ağustos ayı içerisin de yazın insanlarda stres yaşamasın..

Ay yazık, strese gel.

Esprimi yaptın yoksa gerçeklerden uzak, bilgisi olmayıp ta yorum yazanlardan birimisin? Şuan android ve ios dünyasında en çok hasılat yapan 1.000.000 indirmeyi geçmiş (sadece Android tarafında) 3 araba yarışından birisinin son oyununu bekleyen milyonların olduğundan haberin yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 8 Ağustos 2013; 19:50:23 >
  • sabırla bekliyoruz yapcak bişey yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Racing 3 şu ana kadar en iyisi bence. Merakla bekliyorum.

• Son güncellemede kötü oldu

• quote:

quote:

quote:

Ay yazık, strese gel.

Esprimi yaptın yoksa gerçeklerden uzak, bilgisi olmayıp ta yorum yazanlardan birimisin? Şuan android ve ios dünyasında en çok hasılat yapan 1.000.000 indirmeyi geçmiş (sadece Android tarafında) 3 araba yarışından birisinin son oyununu bekleyen milyonların olduğundan haberin yok sanırım.

+1 kendini konu dışında zannedip kendince trollük yapıyor

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin Anlamadığım madem tam tarihinde yayınlamayacaksınız ümit vermeyin ağustos ayı içerisin de yazın insanlarda stres yaşamasın..
    Ay yazık, strese gel.

Bir de adamı küçümsemiş bilmiyorsun bu oyunu falan diye :D

• Bugun ciksaydi para verip de indirecektim, ama napalim gameloft hata yapti, apk ile indirecem 2 gun bekleyip. Gameloft cok onemli bir musterisini kaybetti. Artik benden 1 tl araklayamiyacak

• 0.99 Dolar olması milyonlarca kişi için cazip oluyor. Başka benzer oyunlar nedense daha yüksek fiyatlı oluyor.
  • Ulan ininal kartı aldım hazırda bekliyodum.

• 0,99 olacak ama f2p tarzi yapacaklar.Tamam oyun bedava degil ama genede uygulama ici alim yuksek derece olacaktir.Cunku iyice paragoz oldu bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 8 Ağustos 2013; 21:20:57 >
  • telefonların bayağı canını yakacak gibi görünüyor :)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.