Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boyledahaiyi

Cevap için teşekkürler.Eğer güvenilir bir yerse buradan alacağım.Sonuçta Turkcell iletişim merkezi, ama diğerlerinden çok düşük fiyat verince aklımda soru işareti oldu.Diğer alternatifim ise bir siteden ancak oradan da gidip direk merkez ofislerinden alacağım, evime çok yakın.Çok mu şüpheciyim acaba

Tabiki düşünüp iyi araştırıp almak lazım şüpeci olmak kötü değil bu konularda çünkü öyle şeyler duyuyorki insan şüpeci yaklaşmamak elde değil örneğin ben nerdeyse kvk garantiliyle aynı fiyata ithalatçı garantili aldım önemli olan servise işin düştüğünde sizi ne kadar memnun edecek olması uzun araştırmalar ve eski bir tecrübeden dolayı özellikle aradım ve delta garantili ürün seçtim...
  • dolphin browser kullanan arkadaşlar sizde de flash player bozuldu mu ? Daha dün masaüstü modda youtube dan video izlerken güncellememe gelmemesine rağmen açmıyor flash player yüklü ve ayarlardan daima açık yaptım , açmıyor..
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    hocam bende çok beğendim kılıfı telefonu kalınlaştırmayan kabalaştırmayan güzel bir ürün size bir sorum olacak acaba bu ebay amazon gibi sitelerden ürün alımı nasıl oluyor kapıda ödeme olayı varmı? kaç güne geliyor biraz bilgi verebilir misiniz ?
  • fthcicek kullanıcısına yanıt
    Verizon ve uluslarası modellerle uyumlu değil mi diyor yoksa ben mi yanlış anladım? Sadece AT&T modeliyle uyumlu sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    hocam bu igoyu normal orjinal romlu telefona kurabiliyormuyuz bende google ın kendi haritalarında memnun değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

hocam bu igoyu normal orjinal romlu telefona kurabiliyormuyuz bende google ın kendi haritalarında memnun değilim

bana sormamışsın ama yardımcı olmaya çalışayım, evet kurabiliyorsun, telefona atıyorsun dosyaları.. telefondan girip kuruyorsun bu kadar basit
  • quote:

Orijinalden alıntı: charliee

dolphin browser kullanan arkadaşlar sizde de flash player bozuldu mu ? Daha dün masaüstü modda youtube dan video izlerken güncellememe gelmemesine rağmen açmıyor flash player yüklü ve ayarlardan daima açık yaptım , açmıyor..

dolphin de arasıra sıkıntılar olabiliyor, tabletimde ısrarla onu kullanıyordum, güncellemelerde bozdular iyice, bende bıraktım dolphini kullanmayı..

maxthon hd kullanıyorum, daha iyileri vardır elbet fakat ona alıştım, bir sorununu da şimdiye kadar görmedim..
    teli isterseniz bi kapatıp açın ve internet geçmişinizi temizleyin..

bu arada dikkatimi çeken birşey oldu, youtube un uygulaması varken ve mobil sitesinden izlemek varken neden masaüstü modunda izliyorsunuz ki?
  • Beyler herkesten cevap bekliyorum :
    1199 tllik medcell garantili mi, 1369 tllik lg türkiye garantisi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.10a alarm kurdum erteleme süresi 5dakikada erteledim ama çalmadı

hep böyle yapıyor bu alarm ertelemesi çalışmıyo ya geç kaldım bunun yüzünden
  • strafor kullanıcısına yanıt
    İnternetten bakabilirsiniz bilmiyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Farwynd

Beyler herkesten cevap bekliyorum :

1369 tl tabiki.

150 lira icin kumarmi oynar insan

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: icais

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

quote:

İlk şarj süresi ne olmalı?

Cevap

Dostm mesaj yazacaktim unuttum. Burdaki arkadaslar ilk sarj onemsiz diyorlar ancak ben lg g2 kitapcigini ozellikle pil bolumunu okudum. Ilk sarj onem veriyorlar ve sarjinizin tam dolana kadar beklemesini istiyorlar. Ozellikle kapali bir sekilde.

Teşekkürler, Tam bitirip fulleyene kadar şarjda tutmakta fayda var o zaman. Pil süresi en önemli şey tüm gün dışardayım. sabah 7 den akşam 9 a malum

Oyun oynamadiginiz surece full parlak ekran ve 3g ile bile o kadar saat sizi rahat goturur. Ama uygulamayla ilgilenirsen isin rengi degisir baktin internette isin yok al 2g ye ardindan kapat veriyi parlakligi yuzde 50 ye getir. Kapat senkronizasyonu, wifi gps vs 2.5 gun gider

Oylede 3310 a donuyor

Cevrimici uygulamalar aninda gelmesi gerek. mail, whatsapp gibi ondan veri hep acik,
    Bu arada hatti kestirdim ve sorunsuz calisiyor. Sorun olursa yeni microsim alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: car_26

6.10a alarm kurdum erteleme süresi 5dakikada erteledim ama çalmadı

hep böyle yapıyor bu alarm ertelemesi çalışmıyo ya geç kaldım bunun yüzünden

Bendeki sorunsuz calisti.

• quote:

Bu soruyu bende sordum. sonra lg Turkiye garantili aldim. Ihtalatci garantisi pek guven vermiyor.

• Arkadaşlar takılma ile ilgili söyle birşey farkettim: sim kartı çıkartıp kullandığımda widgetlarda en ufak takılma dahi olmuyor akıyor telefon sinyal alıp verirken lag yapıyor sanırım tel. Acaba ben normal sim kartımı kestirdim ondan mı kaynaklı. Deneyen arkadaşlar sim kart tiplerini yazabilirlerse iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyledahaiyi

Merhaba arkadaşlar, G2 almaya karar verdim uzun araştırmalar sonunda.Fiyat araştırması yaptım bugün ve bana garip gelen bir durumla karşılaştım.Turkcell iletişim merkezlerinde tek tek sordum ve 1500-1600 tl fiyat verdiler 16 gb modeli için ancak bir tanesi 1300 tl dedi.Neden bu kadar ucuz olduğunu ve paralel ithalat olup olmadığını sorduğum zaman; Turkcell, Avea ve vodaphone gibi yerlerde paralel ithalat ürünleri satılamayacağını ve kontroller yapıldığını söyledi satış temsilcisi.Garantisi nedir diye sorduğumda ya Başarı ya KVK ya da bir başka firmadır dedi.Sizce bu ürün güvenilir mi? Neden 200-300 tl fark var acaba?Turkcell iletişim merkezlerinde paralel ithalat veya bu tarz ürün satma ihtmalleri var mıdır? Bu konularda pek bilgili değil ama detaycıyım, yardımcı olursanız sevinirim.

Ben daha önce Turkcellden faturalı paralele ithalat S3 almıştım ve çok sorunsuz bir telefondu kı forumlarında anlatılan sıkıntıların hiç birisi bende yoktu ayrıca alırken şöyle düşündüm bir sorun çıkarsa ben Turkceli bilirim götürür teli önlerine koyarım kime yaptırırlarsa yaptırsınlar gibi. Ama şükür gerek kalmadı.
  • quote:

quote:

Bu soruyu bende sordum. sonra lg Turkiye garantili aldim. Ihtalatci garantisi pek guven vermiyor.

Aradakı fark çok az bencede Lg Türkiye garantili al.
  • thermal kullanıcısına yanıt
    O zaman bana Turkcell,Avea Vodafon iletişim merkezleri sadece Türkiye garantili ürün satar, ithalatçı firma ürünleri satmaz derken yalan söylemiş olabilirler.
  • Bende kılıf siparişi verdim.

Ürün bu;http://www.n11.com/spigen-slim-armor-lg-g2-kirmizi-kilif-P17018148

puanla indirimiyle 44 liraya geldi bana. Sadece kırmızısı vardı ben aldıktan sonra satıcıda ürün kalmadı.
  • fthcicek kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kurabilirsin istediğin gibi, hatta htc one s4 note 3 z1 z gibi cihazlara da kurabilirsin

• 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.