- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
★★★ LG G2 ANA KONU ★★★
85405 Cevap2323215 Görüntüleme813 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: brnk,
1 kayıtlı üye, pek çok misafir, 1 mobil kullanıcı
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     403 [405] 407 408 409 410 411 412      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

421 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:36:42 

usta bişey daha sorucam şimdi bu room 208 mb orjınal romları 2 gb nıye bu kadar fark var
bıde bunu yapmak için root yapmaya gerek var mı
bide begenmeyım orjınal tr romunu yüklersek garantıye tekrar girer mi
son olarakta kamera falan nasıl bu rom da ?

bunlara cevap verırsenız memnun olurum kolay gelsin

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
21 gün 18 sa. 31 dk. kadarı kaldı.
3 Aralık 2013; 13:38:16 

0

Ben bu sekilde paylaşmaktan bahsediyorum hocam :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: scinar

118 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:38:25 

quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

Daha önce XZ de kullandığım igo G2 de çalışmadı. G2 de çalışan igo hangisi?

Merhabalar... navigasyon mevzusunda igo yu bende tek geçerim..asagida verecegim linkteki igo yu kurdum, g2 de sorunsuz çalışıyor

http://forum-androidsit...05-full-hd-s4-icin.html

çok bilmişlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın...

45 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:42:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ijR

Full body kit önerelim.Xtremeguard..

O çok kalinlaştirmiyor mu? Nereden aldiniz link verebilir misiniz?

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 13:45:40 

hocam rar dan çıkardıktan sıonra igo klasörünü direk hafızaya at
ondan sonra içine girip apk dan kur menuye git çalışıtır
http://yadi.sk/d/lqNWWUhMDijLd

hızlı indirmek istersen önce yandex diskime kaydet de yeter...

Bu mesajda bahsedilenler: @trimmm

12637 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:45:55 

Estağfurullah,özür dileyecek bir şey yok.Bende sizi tenkit etmek için değil bilgi sahibi olasınız diye yazdım.

Bu mesajda bahsedilenler: HandCuff93

GÜROL OFLUOĞLU
ATAKUM-SAMSUN

550 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:50:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Teşekkürler hocam ama bende stabil çalışmadı hiç kapanıp durdu o yüzden imageshack kullanıyorum

Bu foruma resim eklemek icin ne yapmam, hangi yolu izlemem lazim. Eger sizi yormayacaksa bana detayli (adim-adim) anlatabilirmisiniz. Uzun zamanfan beri deniyorum basarili olamadim.

499 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:50:39 

quote:

link var mı?
sitesine baktım ama bulamadım.

intel i5-2500(tt Frio) / asus p8p67-LE/ 2*2 GB gskill F3-12800CL9D-4GBXL /Seagate 500GB sata III 7200.12/corsair force gt 120gb/MSI GTX670 P.E. oc/ tt tr2 800w/tt element g/ Inca Il-1023L/logitech g710 /razer imperator 2012/razer carcharias

12637 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:51:30 

quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

usta bişey daha sorucam şimdi bu room 208 mb orjınal romları 2 gb nıye bu kadar fark var

Benden sana ince bir tavsiye,bu işlere bence girme,çünkü hiçbir custom rom stock rom kadar iyi değildir ve kısa bir süre sonra bazı özelliklerini beğenmeyeceksin ve
Geri döneceksin,Wipe işlemlerini iyi yapamazsan telefon lg g2 logosunda takılıp kalacak seni, alacak bir telaş.
En iyisi orijinal güncellemeye kadar idare etmeye çalış.

GÜROL OFLUOĞLU
ATAKUM-SAMSUN

2178 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:51:37 

quote:

ehehe aynen :D xtremeguard öneririm jelatin olarak.. aldık ama hala gelmedi, yılbaşı hediyesi olarak gelecek bize galiba

LG G2 / Vodafone Smart Tab 10 / Q7

2178 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:52:46 

quote:

Orijinalden alıntı: roses

link var mı?

http://www.xtremeguard....txgrds.htm#.Up3F_ieZgdU

8641 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:54:51 

Gittigidiyor'dan puan indirimi ile 1200 liraya gelen telefonumu dün teslim aldım. Aldığım gibi şu ölü piksel testini yaptım sorun yok. Antutu kurup donanım bilgilerine baktım, ardından test yaptım 35 bin küsür bir puan aldım. Akşamdan beri mümkün olduğunca kurcaladım. Denemelik bir kaç oyun yükledim vs. telefon görüşmeleri yaptım. Üzerinde gelen şarj full bile değildi şuan hala da bitmedi.
Şimdilik olumsuzluk yok. Telefon gayet güzel kararımdan memnunum.

Core2Duo E6850@3600mhz //Big Water 735//Abit IN9 32XMAX Wifi //Sapphire 4770//2*2GB Crucial Ballistic Tracer//2*500 Gb Seagate RAID0//HP W2207//Ev Yapımı Feel! Tıkla //LG Dvd-rw//Philips cd-rw//Lc POWER 550Watt//HP 1315 All in one//Creative Megaworks THX550 5+1//Creative Audigy2ZS
//Logitech Momo Racing Force
//

1 Mesaj
3 Aralık 2013; 13:56:06 

telefonda görüntülü konuşma var mı acil yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden...

421 Mesaj
3 Aralık 2013; 14:00:19 

sen öyle dıyorsan ben bişey yapmam abi sana güvenim tam :)

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 14:07:27 

Hocam ilk olarak resim bilgisayarımızda veya telefonumuzda kayıtlı ise
yeni mesaj ekranın 1.yol dediğimiz kısma tıklayarak telefon veya bilgisayarımızdaki resmi seçiyoruz
480px önizlemeli seçeneği seçmek büyük boyutlu resimleri hem tam boyutta yükler hem de forumda istenmeyen geniş resim görüntüsünden kurtarır

ikinci yol ise webden bulduğumuz bir resmi eklemek bunu içinse resmin üzerine sağ tıklayıp
resim linkini/url sini kopyala deyip mesaj yazma ekranının üzerindeki
image simage butonlarına basıyoruz
[simage][/simage] ve gibi ibareler mesaja eklenenecek sonra

linki buraya yapıştırın

[simage]http://3.bp.blogspot.com/-QK-oSO5NKk8/UUCHoD606YI/AAAAAAAAXGM/U--ubVvmiqk/s1600/BFMPMbPCMAID8J2.jpg+large.jpg[/simage]

bu şekilde olursa küçük önizlemeli resim mesaja eklenecektir...

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 3 Aralık 2013; 14:09:55 >

Bu mesajda bahsedilenler: blacksea2601

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 14:08:27 

şebeke üzerinden yok ama internet üzerinden alternatif programlar ile yapabiliyorsunuz hocam... Üst düzey android telefonlarda sadece Samsung larda bu özellik....

Bu mesajda bahsedilenler: showtv7

297 Mesaj
3 Aralık 2013; 14:08:31 

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Bunlarin kalinligi fazla degil mi ? Kullananlar bir el atsin =D

ASUS M5A97, AMD Phenom II X6 1055T , NVIDIA GeForce GTX 560 , GSKILL 4GB Ram , Cooler Master CM 690 II, HP 2211x monitör

201 Mesaj
3 Aralık 2013; 14:22:18 

Arkadaşlar önümde 3 seçenek var bu gece yada max yarın sipariş vereceğim hangisini tavsiye edersiniz..Seçenekler
1.Kliksa paramigeriver+wordpuan=1580 lira ama taksitler 12x145
2.güraks kampanya yok taksitli fiyat 1650 lira yaklaşık 12x137
3.seçenek n11 1680 lira 4o liraya 1oo liralık çek alacam 1580 lira 11x145

şimdi siz olsanız hangisini alırsınız arkadaşlar ?

111 Mesaj
3 Aralık 2013; 14:31:49 

[/quote]
Spigen.com.tr
[/quote]
[/quote]
link var mı?
[/quote]
[/quote]

Türkiye'de satışı yok sanırım bunun nereden aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must82 -- 3 Aralık 2013; 14:32:50 >

1749 Mesaj
3 Aralık 2013; 14:33:18 

Bu iGO bu kadar iyi mi ya? Çok öneren olmuş da benim sorumdan sonra.

111 Mesaj
3 Aralık 2013; 14:34:08 

quote:

Orijinalden alıntı: showtv7

telefonda görüntülü konuşma var mı acil yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden...

ben yok diye biliyorum ama....

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 14:55:49 

Valla sygic daha hızlı ve pratik geldi bana her yönden ama yer bulma konusunda hangisi daha iyi bilemiyorum...
Ben de şuan igo,sygic ve navitel yüklü bir ara uzun yola gidersem dener tecrübelerimi yazarım buraya...
32 gb lık telefonun en iyi yanı da bu, aynı programın 40 türlüsünü yükleyebiliyoruz

12637 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:00:08 

quote:

sen öyle dıyorsan ben bişey yapmam abi sana güvenim tam :)

Bana değilde kendine güveniyorsan yap.Benim için mahzuru yok ama işi iyice öğrenmeden yapmaya çalışırsan problem olabilir.Üstelik şöyle düşün 2 gb.lık bir yazılım 200 mb oluyor.Gerçi bu rom diğer uyduruk romlar gibi değil ama yinede geri dönüşlerde problemler olabiliyor.
Galaxy serisi olsa hiç uyarmam.Onda açılmasa bile jig denen aparatı takınca download modda açılır,ama bunlar biraz daha hassas.

GÜROL OFLUOĞLU
ATAKUM-SAMSUN

12637 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:04:01 

quote:

Valla sygic daha hızlı ve pratik geldi bana her yönden ama yer bulma konusunda hangisi daha iyi bilemiyorum...
Ben de şuan igo,sygic ve navitel yüklü bir ara uzun yola gidersem dener tecrübelerimi yazarım buraya...
32 gb lık telefonun en iyi yanı da bu, aynı programın 40 türlüsünü yükleyebiliyoruz

Bendede 3 tane var,igo,sygic ve route66.
Bende bunları düşünerek 32 lik almıştım ve pişman değilim.

GÜROL OFLUOĞLU
ATAKUM-SAMSUN

125 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:04:59 

buda benim cihazın sonucu :) rootsuz radyo ekleyebiliyor muyuz ?

0

0

30 gün cezanın,
21 gün 18 sa. 38 dk. kadarı kaldı.
3 Aralık 2013; 15:05:37 

quote:

Orijinalden alıntı: holocaust54

O çok kalinlaştirmiyor mu? Nereden aldiniz link verebilir misiniz?

Sipariş verdik bekliyoruz.
http://www.xtremeguard.com/LG-G2-AT-T-Version-ONLY-Screen-Protectors-p/lg0g20attxgrds.htm#.Up3WCeHwpuB

854 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:06:03 

quote:

Orijinalden alıntı: hibocigdem

Merhabalar... navigasyon mevzusunda igo yu bende tek geçerim..asagida verecegim linkteki igo yu kurdum, g2 de sorunsuz çalışıyor

http://forum-androidsit...05-full-hd-s4-icin.html

Linkte verilen igo navigasyon programı
root yapmadan çalışıyor mu acaba?

2043 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:06:31 

Arkadaşlar kapalı dahi olsa arkaplanda çalışan uygulamalar RAM'i boş yere dolduruyor. Bende bunları devredışı bırakarak RAM'in gücünü arttırdım. İşime yaramadığını düşündüğüm Uygulama Güncelleme'yi de devredışı bıraksam bir sorun olur mu?

HTC One M8(16GB+Grey) And 4.4.3
iPad 3rd(32GB+4G) iOS 7.0.4
PSN: ErennIsk

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 15:09:47 

http://yadi.sk/d/lqNWWUhMDijLd
rar dan çıkar igo klasörünü telefona at
telefondan girip klasörün içine igo apk dosyasını yükle
uygulamalar menusune gidip kullan paşa paşa...

Bu mesajda bahsedilenler: demircim

2178 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:11:39 

quote:

Orijinalden alıntı: must82

Türkiye'de satışı yok sanırım bunun nereden aldınız?

internetten.. sipariş verdik, kargo yeri türkiye dedik :) adresi yazdık bekliyoruz. sen de 15 günde biz diyelim 20 günde elimizde olur inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 3 Aralık 2013; 15:12:57 >

685 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:15:53 

quote:

şöyle, öncelikle bunu orijinal-korsan olarak adlandırmamak lazım. root yapmaya gerek var tabi, daha sonra root yetkisini kaldırabilir, garanti kapsamında tutabilirsiniz. ancak log tuttuğu için serviste cihaza kaç kere yükleme yapıldığı izlenebiliyor. bu konuda da servisle olan iletişiminiz önemli.

bu kadar fark olmasının nedeni, custom modlarda ki özellikle cyanogen'i ayrı tutmak lazım; saf ve temiz bir sistem halinde sunulması. operatörlerle birlikte sunulan yan-yön uygulamalar hem sürekli RAM tüketiminde bulunmakta, donanımın yavaşlamasına sebep olmaktadır. cihazın gerçek performansını ortaya çıkan bu modlar telefonu kusursuz hale getirir. genelde kullanıcı taleplerine göre şekillenen arabirim ve kısayollar neredeyse herkes için çok uygun ve kullanışlı olmaktadır.

cyanogen 10.2 stable sürümle, %99 hatasız bir işletim sistemi sunuyor. bu sabah kurdum ve deneyimlerim oldukça iyi. kısayollar çok akıllıca düzenlenmiş, yepyeni bir kullanım sunulmuş. boş durumda ram tüketimi 300 400mb arası; yani ort. 1300-1500 mb boş ram gözükmekte her zaman. bu direk performansı zıplatan bir olay.

kamera performansı çok iyi hale gelmiş, anı yakalamak mümkün. çok uzun zamandır apple donanımı kullanan biri olarak, androide geçerken soru işaretlerim vardı, orijinal romla da aynı sıkıntıyı yaşadım 1-2 gün. ancak bu sabah kurduğum cyanogen modla birlikte tüm sorunlar kayboldu diyebilirim.

onun dışında TR stock rom yerine GB stock rom da kurulabilir. Benim için ikisi arasında fark yok, eğer amaç en son Android sürümü kullanmaksa bu yapılan mantıksız.

ama cihaz performansını iyi yönde arttıran, performansını geliştiren ve çok daha akıcı ve hızlı bir kullanım sunan; son olarak tüm dünyada bilinen modları kullanmak çok kötü bir seçim olmayacaktır.

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 15:16:55 

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

internetten.. sipariş verdik, kargo yeri türkiye dedik :) adresi yazdık bekliyoruz. sen de 15 günde biz diyelim 20 günde elimizde olur inşallah

az kaldı az gelir yakında

1381 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:23:36 

quote:

Bende rc1 kullandım.Final sürümünü beklemeye başladım.Ben ayın ortalarına doğru çıkar diye düşünüyordum.Bu sabah kontrol amaçlı baktım stable sürüm çıkmış.İndirdim şimdi kurulumunu yapcam.

haydi final cıkmıs kacmazz. :D

LG G2 Beyaz 16GB / Anadolu Universitesi

35 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:24:30 

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Bana değilde kendine güveniyorsan yap.Benim için mahzuru yok ama işi iyice öğrenmeden yapmaya çalışırsan problem olabilir.Üstelik şöyle düşün 2 gb.lık bir yazılım 200 mb oluyor.Gerçi bu rom diğer uyduruk romlar gibi değil ama yinede geri dönüşlerde problemler olabiliyor.
Galaxy serisi olsa hiç uyarmam.Onda açılmasa bile jig denen aparatı takınca download modda açılır,ama bunlar biraz daha hassas.

hocam mesela orjinal ingiltere romunu yükledik. o zaman yine sıkıntı olabilir mi?
sanırım bazı ülkelere d80210c güncellemesi gelmiş, belki iyileştirmeler falan vardır

1749 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:27:07 

Aynen öyle; bende de 32GB var ve 3-4 farklı navigasyon yazılımı yüklü. Gideceğim yeri birinde bulamazsam ötekini açıyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: Led Zeppelin

97 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:27:25 

Arkadaşlar selam,

Kasım ayı başlarında aldım telefonu zevkle kullanırken birden quickview moduna geçti ve o şekilde kaldı. Factory resetle düzeldi ancak bir süre sonra yine yaptı. Servise verdim yazılım yüklendi raporuyla geri teslim ettiler ve açtığımda sorunun aynen durdugunu farkettim ve tekrar servise verdim. Şu an serviste ve ilk 1 ay içerisinde ikinci kere servise gitmiş oldu. LG den yenisi ile değiştirmesini bekliyorum ancak umarım haklı çıkarım. Gelişmelerden sizi de bilgilendiririm ancak bu şekilde sorun yaşayan oldu mu?

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 15:29:51 

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Kazasız belasız kurulumu yaptım.Geriye tek birşey kaldı o da keyfini sürmek..

7677 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:31:05 

Google play store dan uygulama guncelledigimizde eski versiyonu silip mi yenisini yukluyor yoksa programlari ust uste birikip hafizadan mi yiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

2924 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:31:34 

Telin ekran suredi ne kadar bilen varmi araliksiz kac saat gidiyor 5.5 saatte bitiyor benim genelde gerci ne yaptiginada bagli yada siz kaci gordunuz

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

685 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:31:46 

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Benden sana ince bir tavsiye,bu işlere bence girme,çünkü hiçbir custom rom stock rom kadar iyi değildir ve kısa bir süre sonra bazı özelliklerini beğenmeyeceksin ve
Geri döneceksin,Wipe işlemlerini iyi yapamazsan telefon lg g2 logosunda takılıp kalacak seni, alacak bir telaş.
En iyisi orijinal güncellemeye kadar idare etmeye çalış.

Artık cihazı brick hale getirmek daha zor açıkçası. Direk versiyon farkı olan rom kurmaya çalışmak, farklı operatör romu kurmaya çalışmak, bilinmeyen recovery mod kurmaya çalışmak, adımları okumadan işlem yapmaya çalışmak... bunlar sıkıntı yaratabilir evet.

ancak neredeyse hiçbir şey yapmadan bilgisayar üzerinden sadece next next diyerek root yetkisi alınabilir; recovery modda başlatılabilir.

dün akşam tamamen benden kaynaklanan ve yanlışlık işlem bitti sanıp restart ettiğim için cihaz kitlendi, logoda kaldı. LG'nin mobile support yazılımı ile anında herşey başa alınabiliyor.

önemli olan root yetkisiyle birlikte, cihaz içerisinde ki klasörleri çok kurcalamamak. onun dışında her şey eski haline getirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casualities -- 3 Aralık 2013; 15:32:55 >

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 15:32:42 

Hocam galiba aynı sorundan 3 kez veya farklı sorunlardan 5 kez giderse servise direk değişim-para iade hakkınız doğuyor...
İlk ay içerisinde ise ayıplı ürün ise direk ilk seferde değişim para iadesi gerekiyor... Oldum olası nefret etmiştim zaten o quick window lardan, iyi ki hiç bulaşmamışım diyorum sorun yaşayan arkadaşları görünce... Bu arada geçmiş olsun hocam...

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 15:34:26 

Hocam en az 4 en fazla 6 buçuk saat gördüm ben mesela...Forumda 7 saati geçen arkadaşlar da var full wifi açık şekilde...

421 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:36:04 

peki bu dediklerinizi nasıl kısa bir şekilde yükleyebiliriz beğenmezsek zaten ojinal yazılımına geri döneriz bana anlatabılırmısınız ?

kademe kademe ne yapmam gerektiğini ?

378 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:37:58 

quote:

Hocam en az 4 en fazla 6 buçuk saat gördüm ben mesela...Forumda 7 saati geçen arkadaşlar da var full wifi açık şekilde...

4-6 saat olması telefonla değil kullanımla ilgili bir şey. Bazıları alıp telefonu yana koyuyor 5 dakika ekran açık kalıyor. Mesela dün veri full açık şarj 55ken 4buçuk saat ekran süresi aldım Ama yoğun kullanımda 3-4 saate rahat bitiyor şarj

685 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:39:56 

quote:

peki bu dediklerinizi nasıl kısa bir şekilde yükleyebiliriz beğenmezsek zaten ojinal yazılımına geri döneriz bana anlatabılırmısınız ?

kademe kademe ne yapmam gerektiğini ?

yukarıda yazmıştım, 3 adımda cyanogen modu kurabilirsiniz. toplamda 20 dk içerisinde yeni yazılımınıza geçebilirsiniz. bu mod, mevcut işletim sisteminden farklı olarak tamamiyle arayüz değişikliğiyle gelir onu hatırlatayım. bu nerdeymiş? vay bunu buraya koymuşlar? bu kısayıl böyle mi oluyormuş? aa bunu eklemişler! diyebilirsiniz. geri döndürme ise yine LG mobile support ile cihazı takıp restore demeniz yeterli.

30 gün cezanın,
3 Aralık 2013; 15:42:57 

Kendimden iki farklı örnek vererek zaten kullanıma göre değiştiğini söylemek istedim hocam... Yoğun kullanımda 4 saat ekran süresi veriyor... Ama forumda 8 saat asphalt oynayanlar nasıl yaptı bilmiyorum hiç

2178 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:44:11 

quote:

Orijinalden alıntı: casualities

şöyle, öncelikle bunu orijinal-korsan olarak adlandırmamak lazım. root yapmaya gerek var tabi, daha sonra root yetkisini kaldırabilir, garanti kapsamında tutabilirsiniz. ancak log tuttuğu için serviste cihaza kaç kere yükleme yapıldığı izlenebiliyor. bu konuda da servisle olan iletişiminiz önemli.

bu kadar fark olmasının nedeni, custom modlarda ki özellikle cyanogen'i ayrı tutmak lazım; saf ve temiz bir sistem halinde sunulması. operatörlerle birlikte sunulan yan-yön uygulamalar hem sürekli RAM tüketiminde bulunmakta, donanımın yavaşlamasına sebep olmaktadır. cihazın gerçek performansını ortaya çıkan bu modlar telefonu kusursuz hale getirir. genelde kullanıcı taleplerine göre şekillenen arabirim ve kısayollar neredeyse herkes için çok uygun ve kullanışlı olmaktadır.

cyanogen 10.2 stable sürümle, %99 hatasız bir işletim sistemi sunuyor. bu sabah kurdum ve deneyimlerim oldukça iyi. kısayollar çok akıllıca düzenlenmiş, yepyeni bir kullanım sunulmuş. boş durumda ram tüketimi 300 400mb arası; yani ort. 1300-1500 mb boş ram gözükmekte her zaman. bu direk performansı zıplatan bir olay.

kamera performansı çok iyi hale gelmiş, anı yakalamak mümkün. çok uzun zamandır apple donanımı kullanan biri olarak, androide geçerken soru işaretlerim vardı, orijinal romla da aynı sıkıntıyı yaşadım 1-2 gün. ancak bu sabah kurduğum cyanogen modla birlikte tüm sorunlar kayboldu diyebilirim.

onun dışında TR stock rom yerine GB stock rom da kurulabilir. Benim için ikisi arasında fark yok, eğer amaç en son Android sürümü kullanmaksa bu yapılan mantıksız.

ama cihaz performansını iyi yönde arttıran, performansını geliştiren ve çok daha akıcı ve hızlı bir kullanım sunan; son olarak tüm dünyada bilinen modları kullanmak çok kötü bir seçim olmayacaktır.

resim olarak bizlerle paylaşabilir misin menüleri falan nasıl?

378 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:44:48 

quote:

Kendimden iki farklı örnek vererek zaten kullanıma göre değiştiğini söylemek istedim hocam... Yoğun kullanımda 4 saat ekran süresi veriyor... Ama forumda 8 saat asphalt oynayanlar nasıl yaptı bilmiyorum hiç

Asphalt'ta 8 saat imkansız. Aşırı fazla şarj yiyor zaten oyun 2 saati ancak çıkarır tam denemedim ama 1yarışta 3-4 şarj yediği oluyor

685 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:45:55 

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

RC1 kurduktan sonra system update verdi kendisi, direk yükseltti :) Cyanogen çalışıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casualities -- 3 Aralık 2013; 15:47:40 >

248 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:49:22 

arkadaşlar telefon usb 3.0 özellikli usb yi tanımadı...usb 2.0 usb yi tanıdı. otg kablosuyla bağladım. telefonun bir özelliğimi yoksa usb de mi bir sorun var...

187 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:52:32 

quote:

Orijinalden alıntı: otter123

tesekkur ederım, arka kapaktakı sıkıntı dışında başka bır sıkıntısı varmı telefonun

rica ederim, yok şu ana kadar bi sıkıntı

118 Mesaj
3 Aralık 2013; 15:57:38 

quote:

Orijinalden alıntı: demircim

Linkte verilen igo navigasyon programı
root yapmadan çalışıyor mu acaba?

Benim cihazim da hic root yapılmadı, orjinal hali ile kullanıyorum, ve bu haliyle bu linkteki igo sorunsuz çalışıyor

çok bilmişlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın...

378 Mesaj