Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5398. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53965397539853995400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 10 Haziran 2016; 10:08:09 >
  • Tekrar sorayım, umarım birileri görür artık.

Ojinal batarya arıyorum. Elinde olan ya da güvenilir satıcı bilen biri pm atarsa çok sevinirim. İnternette fiyatlar çok dalgalı, güvenemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paardon

Tekrar sorayım, umarım birileri görür artık.

Ojinal batarya arıyorum. Elinde olan ya da güvenilir satıcı bilen biri pm atarsa çok sevinirim. İnternette fiyatlar çok dalgalı, güvenemiyorum.

Hocam biz telefoncuyuz, telefon dukkanimiz var. Kaliteli batarya isterseniz size temin edebilirim, bende kendime aldim, benim bataryada az gidiyordu, kaliteli ve daha az kaliteli var,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocalarim kitkatta instagramda videoya gelince telefon donuyor instagram cokuyor cozumu nedir

• markmaximus kullanıcısına yanıt
    Aliexpressten 40 dolara komple panel aldim kendim degistirdim.

• Kitkattayken ben sorunu İnstagramın eski versiyonlarından 7.9.0 kurarak çözmüştüm deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dhnin Yardımseveri

Arkadaslar telefonuma 4,4 almanya romu yukledim, fakat seceneklerde 4g yok NEDEN.ARKADASLAR,TR ROMUNDADA BOYLEMI

Şebeke ayarlarından LTE bulunması gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

quote:

Arkadaslar telefonuma 4,4 almanya romu yukledim, fakat seceneklerde 4g yok NEDEN.ARKADASLAR,TR ROMUNDADA BOYLEMI

Şebeke ayarlarından LTE bulunması gerek

Hocam hayir yok yaw, wcdma ile gps var da lte yok,

• Buradaki bulunan dosyayı telefonuna indirip kur ve telefonu yeniden başlathttp://www.lgdestek.net/lte-config-guncellemesi-almayanlar-uzulmesin/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerr89 -- 11 Haziran 2016; 15:54:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerr89

Buradaki bulunan dosyayı telefonuna indirip kur ve telefonu yeniden başlathttp://www.lgdestek.net/lte-config-guncellemesi-almayanlar-uzulmesin/

Gözlerinden öperim hocam . Tesekkurler.

Arkadaslar bu g2 yi yeni aldim. Radyo calismiyor, cizirti sesi var. Telefon eksiklik hissi veriyor.tam tat alamiyorum. Ayrica radyoyu seven biriyim :( bi yerde teknik servise falan versek yapamazmi. Niye calismiyor ya

• G2 de snapchati tam ekran yapmanın bi yolu varmı arkadaşlar sanal tuşları gizleyen bazı uygulamaları denedim ama tuşların yeri siyah olarak kalıyor belki benim gibi dert edinip bulan vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih1983

arkadaşlar merhaba LG G2 SİYAH serviste ekran ve kasası yenilenmiş ve çok temiz jelatinleri üzerinde duruyor 550 tl verilirmi sizce lütfen hemen cevap verirseniz çok sevinirim çünkü bu akşam alacağım

Aldiniz mi hocam? Almadiysaniz o paraya kesinlikle oneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ARKADAŞLAR ÇOK RİCA EDİYORUM. ALMAN RAMU EN STABİL DİYORLAR. BANA ALMAN LOLLİPOP ROMUNUN LİNKİNİ ATABİLECEK VARMI ZAHMET OLMASSA. RİCA EDİYORUM. AYRICA NASIL YÜKLEYECEĞİMİ ANLATIRSA ZİYADESİYLE MEMNUN OURUM TEŞEKKÜRLER

Bu linki inceleyin. Sorunuzun cevabını alacaksınız.

https://forum.donanimhaber.com/m_104347253/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 11 Haziran 2016; 22:12:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnetor

Arkadaslar PC'den telefonuma video aktardım "Desteklenmeyen dosya türü" hatasi aliyorum.
    Belli programlarla videoyu oynatabiliyorum ancak normal telefonun video programiyle acilmiyor, galeride gözükmüyor. Lutfen yardim.

Galeride görünmüyor malesef. Uygulama üzerinden açabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nagekin

iyi akşamlar.

arkadaşlar telefonumda kitkat yüklü hala. ilk aldıgım günkü gibi yani. rom root falan da yok ki bilmiyorum bile onlar nedir :)
    1,5 yıl oldu alalı. ve hala canavar gibi. şarjım birbuçuk günü hatta bazen iki gün gidiyor. tabii oyun moyun oynamıyorum. neyse...

şu an en büyük sıkıntım instagramda donmalar. videoya gelince donuyor, biliyorsunuzdur muhtemelen bu sıkıntıyı. lolipopa geçersem eğer bu donma düzeliyor mu?
    net bir cevaba ihtiyacım var. çünkü ona göre yükselteceğim ya da böyle devam edeceğim. tavsiyelreiniz ve tecrübeleriniz önemli.

ne yapmalıyım?

Bende lolipoptayım ancak instagramda video izlerken degilde birinin ana sayfasina girip ekrani kaydirdigimda takilmalar oluyor. Yani lolipopta sorun devam ediyor. Belki instagramla alakalu bir durumda olabilir.

• quote:

quote:

Buradaki bulunan dosyayı telefonuna indirip kur ve telefonu yeniden başlathttp://www.lgdestek.net/lte-config-guncellemesi-almayanlar-uzulmesin/

Arkadaslar bu g2 yi yeni aldim. Radyo calismiyor, cizirti sesi var. Telefon eksiklik hissi veriyor.tam tat alamiyorum. Ayrica radyoyu seven biriyim :( bi yerde teknik servise falan versek yapamazmi. Niye calismiyor ya

Dostum telefonunda radyo donanım olarak yoksa zaten dinleyemezsin. Internet uzerinden dinleyebilirsin eger kota sikinti degilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

quote:

Dostum telefonunda radyo donanım olarak yoksa zaten dinleyemezsin. Internet uzerinden dinleyebilirsin eger kota sikinti degilse.

Hocam kota sorunum olmasa tabiki sorun olmicakta ama iste o sorun var ya. Donanim olarak niye desteklemiyor hocam. Neden boyle bisey yapmislar.internette radyosu var yaziyor. Teknik serviste icini actirip çip mip taktiramazmiyiz, tabiki kendi servisinde degil. Icini actirirsak anlarmiyiz bu sorun nerde.

• 500 liralik eski xperia sp cihazimda tek tus ile 2g/3g secimi yapabiliyordum, bu ozellik keske g2de de olsa...

Isinma problemi git gide sinir etmeye basladi, yavas yavas servise yollamanin vakti geldi galiba.

• Arkadaşlar whatsapp dan gelen mesajı çevaplasan bile takılı kalan bildirim ışıgına bir çözüm yok mu artık sürekli olmaya başladı çok sinir bozucu bir durum koskoca lg şuna bi çözüm bulamadı var mı bi önerisi olan yada kitkata geri mi dönsem onda olmuyordu bu sorun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f1rıncı

Arkadaşlar whatsapp dan gelen mesajı çevaplasan bile takılı kalan bildirim ışıgına bir çözüm yok mu artık sürekli olmaya başladı çok sinir bozucu bir durum koskoca lg şuna bi çözüm bulamadı var mı bi önerisi olan yada kitkata geri mi dönsem onda olmuyordu bu sorun?

Hocam sana şiddetle D80220H kitkat romunu öneriyorum. Lgnin almanya romu galiba,Lollipopa gecmistim. Ama cok sarj yiyordu, buna bi gectim. Sarj da hiz da enfeslesti, durma gec bu roma.

• 
Sayfa: önceki 53965397539853995400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.