Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5032. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50305031503250335034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar mesaj geldiginde telefon titremiyor. Sadece bidirim sesi geliyor nasil titremeyi nasil saglarim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servise ekrandaki problemden dolayı giden cihazım için aradılar ve ekran filminin arızalndığını parça beklendiğini ve tamir edip yollayacaklarını söylediler.Umarım sıkıntı çekmeden cihazım geri gelir.
  • Bu lollipop ile gelen bildirim ledi sorununun çözümü var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daredevil60 -- 9 Haziran 2015; 15:27:48 >
  • gksll kullanıcısına yanıt
    MEsaj uygulaması/Ayarlar/Bildirim/Titreşim burdan ayarlayabilirsin.

• Beyler aşırı ısınmaya başladı son 4-5 gündür. Ne yapmalı? Clean masterdan soğutmayı denedim bir işe yaramadı.

• Benim ki de öyle. Ama en çok google chrome da ısınıyor. Bir de periscope den ısınıyor sanırim

• quote:

Orijinalden alıntı: heithered

MEsaj uygulaması/Ayarlar/Bildirim/Titreşim burdan ayarlayabilirsin.

Eyv. Kardesm. Ne kadar alakasiz yere koymuslar o ayari:)

• at&t imei atilmis d800 cihazima nasil lollipop yuklerim arkadaslar

• Son 5-6 gündür telefonda bir gariplik var. Android İS çok fazla şarj yiyor. Hard reset attım yine de düzelmedi. Aynı olayla karşılaşan var mı? L ame 30a yüklü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bana tr cihazi icin 32gb kitkat romu linkini atabilecek biri var mi?

• iyi akşamlar telefonuma pc suit'den ilk gelen güncellemeyi yüklemiştim şu sonradan geri çekilen. Telefon aşırı derecede ısınmaya başladı. Yeni yayınlanan sürümde bu sıkıntı var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • lollipop güncellemesinden sonra başlarda sorun yoktu fakat birkaç gündür ısınma var ve şarj süresi yarı yarıya düştü diyebilirim. Bugün ayrıca çok yavaş şarj oldu telefon. Yaklaşık 4 saat şarjda kalmasına rağmen %60 doluluk oranı vardı. Bunun çözümü var mı ? artık bir önceki sürüme dönmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralerx -- 10 Haziran 2015; 0:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gksll

Arkadaslar bana tr cihazi icin 32gb kitkat romu linkini atabilecek biri var mi?

Bana da 16 olanını :)

• Eskiden 2 gun giden sarj simdi 1 gun anca gidiyor. Gece 90 la biraktiysam 90 la alirdim eskiden simdi 10 15 eksiliyor. Ne yapcaz ya

• Demek ki herkeste aynı problemler var.

• Arkadaslar kitkata dönen var mı lollipop dan ben servise vermeyi düşünüyorum bu yuzden de yapan arkadaşlar var mi

• Bu telefona lolipop yaramadı sanırım. Her yerde sorunlardan bahsediliyor.

• Lolipop'un yaramamasi degil de lg'nin cakalligi bu, daha dogrusu androidci tum firmalarin...

kendimi bildim bileli androidde guncelleme verilen neredeyse her telefonda batarya cok daha cabuk bitiyor ve bunu ortmek icin de genelde ya telefonu hizlandirirlar ya da 2-3 ozellik getirip - ust modelin ozelliklerini ekleyip goz boyarlar. Maalesef androidde isleyis boyle, bu yuzden mumkun oldugunca telefonun guncel kalmasindan ziyade sorunsuz olmasina bakin. Simdi kapitalizm diye konuya bir girsem bir daha cikamam

Lg'ye bir dusmanligim yok, bunu samsung da, sony de, htc vs de yapiyor; bu yuzden pek yapacak bir sey yok.

• zehek Z kullanıcısına yanıt
    Baz istasyonundan uzaksa oyle oluyor diye bi yerde okumustum

• Lolipopta kesin şarj sorunu var. İki gün giden batarya aynı kullanımda artık bir gün bile gitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antofagasta -- 10 Haziran 2015; 12:09:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 50305031503250335034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.