Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (4783. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47814782478347844785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Indiriyorum bende cok yavas sayilmaz 3 dakikada 180 mb indi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MBurak1 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun performansını da degerlendirmeni rica edebilir miyim ozellikle looney tunes dash ve subway surf. Ben lolipopa gectikten sonra oyunlar kasiyor da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktivist-X -- 24 Nisan 2015; 16:51:57 >
  • Beyler kontrol ettim guncelleme yok diyor. Bende 32 gb var.

• Almanyaya geldimi ?

• Güncelleme tamamlandı bende 1-2 saate kadar bi değerlendirme yaparım hadi eyvallah
  • ame ciler olarak hala lollipopsuzuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımHaberTavsiye

Beyler kontrol ettim guncelleme yok diyor. Bende 32 gb var.

Telefondan gelmedi henüz, PCden geldi.

• Lollipop a geçtikten sonra hard reset e gerek var mi?

• PCSuit'e gelen sürüm niye 30c ? en son çıkanı 30d olmuyor mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

PCSuit'e gelen sürüm niye 30c ? en son çıkanı 30d olmuyor mu arkadaşlar ?

Her ülke için farklı olabiliyor. Türkiye için şu an için en son 30c

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Anladım, peki ülkeler arasında farklar var mı ? Mesela İtalya Romuyla TR romu arasında herhangi bir yazılım farkı var mı radyo hariç ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Anladım, peki ülkeler arasında farklar var mı ? Mesela İtalya Romuyla TR romu arasında herhangi bir yazılım farkı var mı radyo hariç ?

Sadece TR sürümlerini yükleme yaptığım için onu bilmiyorum, sürekli yükleme yapanlar cevap verebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

Orijinalden alıntı: fosfofruktokinaz

Bir sorum olacaktı bilen arkadaşlar cevaplarsa gerçekten çok sevinirim. Benim telefon Kazakistandan ithal edilmiş, orjinal olarak D80220b-CIS-XX sürümlü cihazdı. Delta Servis garantide cihazıma D80220d-EUR-XX yüklemiş ve şu an bu duruyor. Anladığım kadarıyla güncelleme IMEI ye göre geliyor. Lolipop güncellemesi benim telefona otomatik olarak gelecek mi? EUR olarak mı gelecek CIS olarak mı gelecek? Telefon yazılımını değiştirdikleri için telefonuma otomatik güncelleme gelmeyecekse, ben lolipopa LG G2mi nasıl güncelleyeceğim? Cevaplarını bilenler varsa beni çok mutlu eder

EUR olarak gelecek. Yalnız henüz Avrupa sürümüne güncelleme gelmedi. Gelince yazılım bölümünden kontrol edip yüklersiniz.

Telefonu servise neden vermiştiniz?

Telefonda ekran titremesi(screen flickering) sebebiyle gönderdim,araştırmalarım sonucu anakartta sıkıntı var dedim ama onlar ekran filmini değiştirdiler(o ne ve ne işe yarıyor ona da tam hakim değilim) ve yazılım güncellediler.

IMEI kaydıyla D80220B_00 gözüküyor ama anlamadım ben bu işi gerçekten ben de merak ediyorum Güncelleme merkezine yazılım gelip gelmeyeceğini. Gelmezse eğer direk internetten kdz yi bulup CIS kitkatına geçmeden avrupa kitkatından lollipop a güncelleyebilir miyim?
  • Arkadaşlar telefonu yedekleyip güncelle dedim ama hangi dosyaları yedekleyecek
  • wickedfb kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

16gb 30c yükleniyor..

bir de görüntü ekleyelim..

Hocam, LG telefonunun güncellemesini, LG telefonla çekerek direk Inception yapmışsın. :D

Sonnuda geç de olsa geldi. Menülerin tasarımı ve rengi çok hoşuma gitti.
    RAM kullanımı olarak performans artmış ama asıl önemli olan pek tabii "şarj süresi" ve kullanımı. Umarım bu konuda da cidi bir performans artışı olmuştur.
    Onun dışında şuan için bi sıkıntı yok gibi. Gayet olumlu bi güncelleme diyebiliriz.
    Tek sıkıntı şu "google play" bilnemnesinin, sık sık beni güncelleme demesi. Gerçi o da uygulama ile ilgili bi danalık herhalde. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detays -- 24 Nisan 2015; 17:11:48 >
  • Şuanda V30C surumunu indiriyorum indiğinde flashlıcam bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R Numenor -- 24 Nisan 2015; 17:17:39 >
  • güncelleme sonrası 3g çekim gücünde değişiklik yada iyileşme var mı peki

• Arkadaşlar güncellemeyi yapanlar cpuz programını yükleyerek batarya kapasitesine bakabilir mi? 1900 mu görünüyor 3000 mi? Diger ülkeler çıkan sürümlerde hata vardı ve 1900 görünüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyagERdem -- 24 Nisan 2015; 17:20:37 >
  • Uygulamalarin yedegini nasil alacagiz? Kurulu hali gidiyor sonucta .obb dosyalari yedeklemek ise yarar mi emin degilim. Ne yapmak gerek acaba?

• Arkadaşlar anlamadığım bir şekilde güncelleme yaparken Rooted yazısı var şuan. Teknosadan almıştım, aldığım gibi de kullanıyorum ne romla işim olur ne rootla.

Niye böyle size ? Com 3 diyor, altında kabloyu çıkarmayın vs diyor altında kutucuk var idt dowload rooted yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 47814782478347844785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.