Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (4159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41574158415941604161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatı nedir hocam link verebilirmisiniz.?
    Çok kabalastiriyormu.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Fiyatı nedir hocam link verebilirmisiniz.?
    Çok kabalastiriyormu.?

http://www.aliexpress.com/item/1-pcs-whole-sale-newest-brand-XIBICEN-best-quality-luxury-aluminum-cover-skin-for-lg-g2/1610759084.html
    fiyatı 50 küsur gibi oluyor
    tabi g2 ye ne hangi kılıfı takarsanız takın kalınlaştırır kenarları inceldiği için
    ama öyle plastikler gibi bir kabalık vermiyor
    şahsi fikrim: alüminyum olduğu için cihazın soğutulmasında oldukça yararlı olur ve ısı nedeniyle performans kaybı daha az olur silikonlarda ise durum tam tersi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigabit78 -- 4 Kasım 2014; 17:58:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Orijinalden alıntı: SusLanSenKöylü

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

Orijinalden alıntı: ommix

quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

Lg g2 kamerasi kotu diyen cok kisi vardi ve hatta ben aldigimda ozellikle gece berbat cekiyordu. Sonra hardformat atmam sonucu duzeldi ve dalgalanmadanda eser kalmadi. Ilerki gunlerde 4k video ve slow motion cekmek icin root attim ve optimus 3 romunu yukledim. Telefonun kamerasi berabat otesi oldu, dun tekrar offical roma dondum kamera super. Bence kamerada sorun yasayanlar orjinal rom yuklesinler, rom orjin ise hard format atin. S4 ve htc one m7 den gelen birisi olarak diyebilirimki onlardan dah iyi kamerasi

Gece çekiminde hangi modda çekim yapıyorsunuz?

çok büyük bir iddia var ortada s4 ten iyi diyorsunuz kamerası emin misiniz özellikle odaklama ve çekme hızı konusunda

Bence gunduz s4 her turlu en iyisi olmaya layik acayip keskin goruntu cekiyor

S4 önce Lumia 820yi geçsin sonra gelsin kıytırık sensoru ile g2ye hiç bir şekilde kafa tutamaz

http://m.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5125&idPhone2=5543&idPhone3=4968

Al incele ondan sonra konuş

• gigabit78 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bende almayı düşünüyorum:)

• hangi ayarla çekersem çekeyim fotoğrafları bilgisayara attığımda neden yan çıkıyor? nedeni nedir bu saçma olayın?
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 ay önce aranıza katıldım benim sorunum cihazım 405k serisi ve 20d güncellemesi var yapmalımıyım bu güncellemeyi ?

• Telefon nasıl menmunmusunuz Tavsiye edermisiniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keops1035

quote:

Orijinalden alıntı: kaanbocuk

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük R

quote:

Orijinalden alıntı: kaanbocuk

409K serisi yurt içi kullanıyorum oyun oynarken cihaz alev alacak kadar ısınıyor hatta arada bir clean master dan sıcaklığa bakiyorum resimde göründüğü gibi y8 derece ve ekran sararması filan yok hatta gecen hafta 74 derece olmuş yeğenim asphalt 8 oynarken zor kapattım telefonu artık kaplumbağa hızında hareket ediyordu.
    Toparlarsak 400 lü serilerde ekran sararması problemi yok arkadaşlar alacaklar gönlünü rahat tutsun istedim.
     LG G2 ANA KONU

400 lü serilerde sararma yok demişsin ama benim cihazım 406 serisi ve ekranda sağ üstte sararma başladı.

benimki 409K sanırım son seri.
    ama tahminim bu ise el atmışlar zira buyuk firmalar sorunlu cihazları ya toplatır ya da çaresini bulur.
    muhtemelen son serilerde problem giderilmiş 407K dan sonraki serilerde ekranın beyaz renkleri daha kremsi gösterdiği söyleniyor panelde değişiklik yapmışlar sanırım.

Telefon ekran sararmasi nedeniyle garantiye vermistim 20 is gununde yapamadılar. Haliyle yasal sure gecince degisimverdiler. 15 eylulde servise verdim yaklasik 35 is gununde yenisini 410k olarak aldim beklememin nedeni stok problemiymis belli oldu ama 410k yani ekim 2014 uretimi aldim deydi diyebilirim.

Hayırlı olsun İnşallah sorunsuz kullanırsınız.

• son 3 saatte telefonu elime aldığım da 2 kez telefon kapanmış gibiydi.hiç tepki vermedi arka ac kapa tuşuna bile.sonunda uzun basarak baslatabildim.ne oluyor laynnn
    Allahın belası android. kendisi bug bunun. dank n5800 imi aradım bian. sony samsungdada oluyormu bu saçmalıklar
    bu arada lg keyboard da komut almaz oldu. o da sorunlu. belkide sorunun temelidir. bakem SwiftKey le sorun olacakmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmadığım (cakma) kirmizi spigen slim armoru ihtiyaci olan bir uyeye vermek istiyorum. Kargo bedelini karsiladigi taktirde kargolayabilirim her yere. İlk onceligim öğrenci arkadaslarim. Bende ogrenciyim, bunu almak icin 2-3 gun okulda yemek yemedim arkadaslardan gecindim

Simdi para ihtiyacim da yok, kilif ihtiyacim da yok. Bir ise yarasin istiyorum..

• BigEgo kullanıcısına yanıt
    Yap hocam yanlış hatirlamiyorsam knock code falan o guncellemede gelmişti emin değilim ama:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmiteWessonS -- 4 Kasım 2014; 20:11:25 >
  • Talibim öğrenci dayanışması hoşuma gitti

• Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    slowmo video nasıl cekiliyor? ben bulamadım o ayarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

slowmo video nasıl cekiliyor? ben bulamadım o ayarı.

4k modu varsa slow motionda vardir.

Cozunurluk kismina gir. Orda gorursunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Talibim öğrenci dayanışması hoşuma gitti

Valla ilk defa yaptigim birsey

Konu disinada yazicaktim da, cıvkı cıkar diye yazmadim. Buna ragmen 3-4 kisi pm atti. 1-2 gun sonra aciklarim kararimi.

İyi aksamlar hocam

• Eyvallah hocam iyi akşamlar sanada.:)

• Arkadaşlar 403 serisi lg türkiye 32gb d802tr v20c yüklü telefonuma root yapmadan, custom rom yüklemeden almanya v20g kdz dosyasini direk olarak yukleyebilirmiyim (%2 ve %49 sorunu yaşamadan)

• arkadaşlar telefonu nakit ihtiyacı yüzünden cihazı satılığa çıkarttım.
    dileyen arkadaş dükkanımdan satış ilanına göz atabilir...
  • Sarj aletim kırıldı yeni sarj aleti almam gerekiyor sarj aletini alırken nelere dikkat edeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • srt5338 S kullanıcısına yanıt
    teknık serıvıs arayın sıze ucret karsılıgında yollasınlar..

farklı aletler sıkıntı cıkartabılır
  • 
Sayfa: önceki 41574158415941604161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.