Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (4135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41334134413541364137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetilker

arkadaşlar 1 ay önce aldığım telefonu mikrofon sorunu yaşıyorum daha doğrusu dün yaşamaya başladım sorun şu ki telefonla konuşurken karşı tarafa sesim çok derinden gidiyor bazen hiç gitmiyorkonuşma esnasında ahizeyi açarsam sesim çok net gidiyor ama ahizeyi kapatınca yine gitmeye başlıyorses kayıt programında kayıt yaptığım zaman sesim çok kötü çıkıyor ama video çekerken sesim gayet güzel gidiyor yerli ve yabancı forumlarda a çok kişi bu sorunu yaşayan bir çok kişi var ancak bir çözüm bulunamamış ben format attım 3 kere yinede düzelmedi telefonum rootlu w advanced power manager yükledikten sonra oldu bu soru yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

Hocam konusurken cihazi azinizdan uzaklastirirsaniz sizi ortam sesi sanip sesi kesiyor bizzat denedim tecrube ile sabit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fukasaku

Spigen indirim kodu varmı bu aralar?

Ben cinden cakma aldim.Cok farkinin olmadigini okudum 3 dolara verdim siparis

• Konuşma ve oyun sıfır. Sadece internet ;))
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU[simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardday -- 30 Ekim 2014; 8:49:46 >
  • Koreaatom kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı ara ara kayboluyor ve ekran ısındıkca algilamama coğalıyor bugün iş cıkışı degistirecem bide öle deniyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

Benimde aynı ara ara kayboluyor ve ekran ısındıkca algilamama coğalıyor bugün iş cıkışı degistirecem bide öle deniyelim

Aynen dostum dene bence farkını anlarsın ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: cgtygrsnc

quote:

Orijinalden alıntı: SBJKN1903

Arkadaşlar selamlar. Epeydir takip ettiğim z3 compact'ın ekran pembeleşmesi sorunu çıkmasından sonra diğer seçeneğim olan LG g2'ye yöneldim. Siz g2 kullanıcılarına sormak isterim. G2 mi G3 mü daha mantıklıdır? Nedenlerini detaylandırırsak sevinirim.

Eger prof fotografci degilsen g2 mukemmel bir cihaz kamerasi normal bir insan icin gayet guzel. Ben olsam g2 alirdim . G3 un 2k olmasi sarji olumsuz etkiler diye dusunuyorum

Haklisin ustat. Ben de oyle dusunup son model olmasina ragmen eledim G3'u

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizinde başınıza gelıomu stock 442 kullanalar tuş kilidini açında pc de refresh yaparsın ya ikonlar bi gider gelir sizin de başınıza gelıo mu tuş kılıdını açar açmaz dalgalanma. acar acmaz bı ugulamaya dokunuca algılamıyok 1 sn kendıne gelmesını beklıosun?
  • Alper Tezcan kullanıcısına yanıt
    Bende de var aynı sorun.

• Telefon supermis ya.İyi ki almisim.Sarji nrxustan sonra ilac oldu.

• Arkadaslar Çağrı geldiğinde sizdede gec uyanma sorunu oluyormu?
    Birisi beni aradiginda zil sesi hemen caliyor tamam onda sorun yok ama ekran 3 saniye sonra uyanıyor.

Bu sorunu nasil cozeriz bilginiz varmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Bende de var aynı sorun.

anlamış değilim hard reset attım hala var aynı sorun acaba kullandıgımız bir uygulamadan kaynaklımı oluyor bılmıyorum? çözümü bilen arkdaslar yarıdmcı olursa cok sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

Arkadaslar Çağrı geldiğinde sizdede gec uyanma sorunu oluyormu?
    Birisi beni aradiginda zil sesi hemen caliyor tamam onda sorun yok ama ekran 3 saniye sonra uyanıyor.

Bu sorun güncellemeden sonra olmuştu.Başka bir sürüme geçebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, android 4.4 kitkat'tayım, bugün bir android güncellemesi indi telefona. Kurayım mı?
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Ne guncellemesi geldi hocam? 4.4 e yenimi gectiniz? Ve güncelleme boyutu nedir

• v20g güncellemesi gelmiş germany versiyonlara da. hayırlı olsun
  • Yok hocam epey oldu ben kitkata geçeli..
    Boyutunu tam hatırlamıyorum ama sanki 200 mb civarı bir şeydi.. Yanılıyor da olabilirim, zira öğle yemeği arasındaydım, çok dikkat edemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 30 Ekim 2014; 14:56:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ommix

quote:

başka sürüme nasıl geçicez, telefonu alalı daha 10 gün oldu, root vs. yapmakta istemiyorum ne olur ne olmaz diye

20c-ame rom'u ile geldi bana, en güncel versiyon bu diyor güncelleme sorgulatınca
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Ayarlar,telefon hakkında yazılım bilgisi bölümünün ekran görüntüsünü atabilirmisiniz acaba ne guncellemesi merak ettim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ommix

quote:

başka sürüme nasıl geçicez, telefonu alalı daha 10 gün oldu, root vs. yapmakta istemiyorum ne olur ne olmaz diye

20c-ame rom'u ile geldi bana, en güncel versiyon bu diyor güncelleme sorgulatınca

En son çıkan 20g güncellemesi var ama tüm cihazlara gelmedi.Eğer başka sürüme geçmek istiyorsanız
    http://forum.donanimhaber.com/m_84641562/tm.htm bu konudan yardım alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 41334134413541364137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.