Şimdi Ara

Power Butonu olmadan DFU Moda Alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha öncede çok araştırmıştım ama bulamamıştım.

iOS 6.1 yüklü şuan ve beğenmediğim için 5.1.1 e geri dönmek istiyorum. Gerekli dosya ve kayıtlar var. Güncellerken geri dönüleceği yazıyordu.

Şimdi asıl sorum şu, cihazı tamir ettirdim fakat bir kaç güne kalmadan bozuldu ve bir daha hiç zamanım olmadı , Power butonu olmadan cihazı nasıl DFU moda alabilirim? Yazılımsal bir yolu varmıdır, Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

NOT: Cihazın içini açın demeyin lütfen geçen açtım her şey minnacık kamerayı da bozmuşum

• http://m.iclarified.com/entry/index.php?enid=23009

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

http://m.iclarified.com/entry/index.php?enid=23009

Denemiştim bunu olmamıştı, Tekrar deniyorum o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

quote:

http://m.iclarified.com/entry/index.php?enid=23009

Denemiştim bunu olmamıştı, Tekrar deniyorum o zaman

Ama bence bundan önce kürdan iğne vs. Yardımı ile açmayı denediyin riske atmayın cihazı. 3. Parti yazılımları en son durumlarda öneririm hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üst tuş çalışıyor ama dışındaki tuş kaydığı için basılmıyor. İğne vs. den de fayda yok şimdi denedim tekrar ama çizilmesin diye uğraşmak istemiyorum. Yazılım ile halledicem mecbur.

Şimdi içinde 6.1 olduğuna gore 6.1 i mi imzalayıp atmam gerek yoksa 5.1 ile denemiştim daha önce.
  • quote:

Üst tuş çalışıyor ama dışındaki tuş kaydığı için basılmıyor. İğne vs. den de fayda yok şimdi denedim tekrar ama çizilmesin diye uğraşmak istemiyorum. Yazılım ile halledicem mecbur.

Şimdi içinde 6.1 olduğuna gore 6.1 i mi imzalayıp atmam gerek yoksa 5.1 ile denemiştim daha önce.

Dostum sen tam olarak ne istiyorsun şu anda? Yazılımı mı düşüreceksin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Üst tuş çalışıyor ama dışındaki tuş kaydığı için basılmıyor. İğne vs. den de fayda yok şimdi denedim tekrar ama çizilmesin diye uğraşmak istemiyorum. Yazılım ile halledicem mecbur.

Dostum sen tam olarak ne istiyorsun şu anda? Yazılımı mı düşüreceksin?

Evet. 5.1 e düşürmek istiyorum.

DFU moda almak için üzerinde bulunan sürümü atmak gerekmiş, şimdi 6.1 ipsw yi indiriyorum. Umarım DFU moda girer.
  • En fazla recovery e alabildim bu yöntem ile

DFU a girmedi bir türlü
  • Buda işe yaramadı

Bayram bitimi servis yolu gözüktü, o kadar para veriyoruz adam gibi tamir etmiyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.