Şimdi Ara

iOS 6 ve iOS 7 Arasında ki Bazı Değişimler..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS 6 ve iOS 7 Arasında ki Bazı Değişimler..

Sizin iOS 6 İle iOS 7 Arasında ki Geçişteki Değişimlerden Hangisi Daha çok Hoşunuza Gitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 8 Ağustos 2013; 3:54:56 >

• Rengi koyu olduğu için hava durumu uygulaması güzel. Gerçi ben yahoo hava durumunu kullanıyorum; o daha güzel. Sonuçta Iphone'ler de yahoo veritabınını kullanıyor.

IOS 7'de gerisi çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşma ekranı dışındakilerin alayı çöp. Özellikle de kilit ekranı çok kötü

• Hepsi çok güzel.
  • Herşeyi ile beğeniyorum iOS 7'yi.
  • Bi Bitmediniz

• Hepsini beğendim ben. Şarj olurken o kısmın yeşil olması ve kilidi aç yerine kaydırın bilmneyi öyle açın yazması dışında beğenmediğim bir özellik yok şimdiye kadar
  • En çok beklediğim, aşağıdan çekilince gelen ayar çubuğu. Bunda 3g ayarı henüz yok,ama kesinlikle gelmesi lazım.
    Sırf bunun için güncelleyeceğim cihazı. Çünkü ayarlar menüsünden çok uğraştırıyor örneğin 3gyi kapatmak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 7 her turlu guzel. Kotu diyen orumcek kafali vizyonsuz lara selam

• şu kilit ekranınada hava durumunu koysalar ne olur sanki
  • Durum çubuğunun ekranla bütünlük oluşturması hoşuma gitti bitek gerisi çöp hakkaten. Özellikle slide unlock olayının gitmesi çok kötü oldu iphonu iphone yapan oydu resmen. Bildirim çubuğunu çorba yapmalarıda çok saçma dün bugün yarın diyerek takvime çevirmişler. Dock arka planıda sinir bozucu eski üç boyutlu olan çok iyiydi. Ha birde klasörlerin şeffaflaşıp arka plan rengini almasıda hoş olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

En çok beklediğim, aşağıdan çekilince gelen ayar çubuğu. Bunda 3g ayarı henüz yok,ama kesinlikle gelmesi lazım.
    Sırf bunun için güncelleyeceğim cihazı. Çünkü ayarlar menüsünden çok uğraştırıyor örneğin 3gyi kapatmak.

Aynen Herkes Bu Konuda Hemfikiriz,
    Ama Apple ŞöyLe Birşeyde Yapabilir,
    Mesela O Gelen Ayarlarda Sağa Sola Yaptığımızda Diğer 3G Gibi Yada Diğer Ayarlarıda Kısayol Olarak Ekleyebilir :)
    Sadece En Üstteki Wi-fi uçak Modu Kısmı Sağa yada Sola Sürüklediğimizde Bile Gelse Çok iyi Olacaktır :)
  • Güzel bi bakış açısı olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

ios 7 her turlu guzel. Kotu diyen orumcek kafali vizyonsuz lara selam

Sende mi vizyon var ?

En ünlü teknoloji siteleri, en çok kullanılan uygulamaları yazanlar bile ağır şekilde eleştiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

ios 7 her turlu guzel. Kotu diyen orumcek kafali vizyonsuz lara selam

Sende mi vizyon var ?

En ünlü teknoloji siteleri, en çok kullanılan uygulamaları yazanlar bile ağır şekilde eleştiriyor.

Yandas olmayan objektif yorum yapan site kaldimi ? Bu yazdigin site bile yanli. Hersey paraya bakar. iOs 7 kesinlikle cok guzel pratik ve zekice hazirlanmis bir sistem. Evet bende vizyon var

Edit : Ayrica elalemin sitesinin yorumu ile muhalefet olmak kolay. Biraz kendiniz olunda kendi yorumlarinizi yazin objektif olarak. Yoksa atip tutmak kolay yok bi site begenmemis yok bu program yazari boyle diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 8 Ağustos 2013; 12:17:51 >

• çok daha kaliteli ve zarif duruyo bence ios7 cok iyi
  • İos 7 yi çok beğendim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Herşeyi ile beğeniyorum iOS 7'yi.

+1

• Bence artık mesajla gönderme gibi Whatsappla gönderme seçeneği de konmalı şu sistemlere. SMSle atan kaç kişi kaldı ki ? Daha doğrusu Whatsapp kullananların sayısı SMS kullananlara göre az mı, azımsanabilir bir miktar mı ? Etrafımda sms kullanan kalmadı ara sıra promosyon mesajları gelince garipsiyorum artık mesaj uygulamasına girdiğim için. En azından SMSle gönderim seçeneğinde Whatsapp ya da SMS arasında seçim yapabilmemiz gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.