Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23392340234123422343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilginçbi sorunum var telefon kilitlenmiyor . Hani kilit kullanmıyorum ekran kilidi kaydır modunda ama ekranı bıraktığımda öylece kalıyor kilitlenmiyor.

Edit : kendi hatammış ekran zaman aşımını uzun bıraktığımı unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcan709 -- 5 Kasım 2014; 19:18:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi arkadaşım note 3 neoyu 700 liraya veririm dedi tek sorunu çerçevede çizikler vs olması telefon 1,5 yıl garantili 2,5 yıl sigortalı ne dersiniz? değer mi yoksa 200 daha ekleyip g2 mi alayım?
  • ishan kullanıcısına yanıt
    wipe ne oldunu nasil yapildigini roomla ilgilenen herkes adi gibi bilir cevap biraz komik kacmis roomun kararsiz calismasini wipe bagladiniz valla pes sasirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: tataristan

quote:

Orijinalden alıntı: OBOZDEN

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

quote:

Note 3'te sıcaklık sensörü var. Sağ alt tarafta deliği var hatta. Nem de ölçüyor. İşlemci sıcaklığını ölçen sensör ayrı. Note 3 Neo'da bu dediğiniz sensörler yok sanırım.

İşlemci sıcaklığını ölçtüğü bilgisi doğru değil. Sağ alt taraftaki deliğe soğuk ya da sıcak hava üflerseniz termometrenin nasıl yükselip alçaldığını görebilirsiniz.

----

Rus ROM'u TR ROM'una göre daha sorunuz. Ben de kullanıyorum forumdaki çoğu kişi gibi.

sizce bu sorun yazılımsal mı? sensör testlerinde sorun görünmüyor çünkü.

*#0*# yaptığınızda açılan menüden Sensör'e girin. Sayfayı aşağıya kaydırın en altta Temp-Humid yazan butona tıklayın. Temp 0 Humid 0 diye başlayacak ve bir süre sonra 0 yazan yerler 3 olacak. RAW sütununda nem ve sıcaklık değerleri yazacak. Bu ekranda RAW satırında cihazınız sıcaklığı ölçüyor mu diye kontrol edebilir misiniz?

Şu an ölçüm yapıyor. Sanırım yazılımla alakalı bir durum. Zaten çok sağlıklı ölçüm yaptığını düşünmüyordum ama donanımsal ise hazır garantisi varken servise verecektim.

İlginiz için çok teşekkür ederim

Isim geregi soguk bir memlekette genelde disarida calistigimiz icin Ambient programi yardimiyla kullaniyorum sensoru. Genelde dogru sonuclar elde ediyorum. Bazen yukseklikte hata yapabiliyor ama her zaman degil. Ambient programini Google Play'den yukleyip denerseniz bence daha net sonuclar alabilirsiniz.

Kolay gelsin.

O program yüksekliği her zaman yanlış veriyor çünkü teknik olarak ölçmüyor. Aslında programın hiçbir şey yaptığı yok verileri telefon sensöründen çekiyor. Doğru yükseklik için GPS Status programını kullanabilirsiniz. Çok sayıda uyduya bağlanıp güçlü bir sinyal elde edildiğinde yüksek oranda doğru sonuç alırsınız.

• arkadaşlar burada herkes note 3 kullanıyor ve aspalt 8 i sorunsuz oynayan arkadaşlarımız varmı ? full görsellikte ? s4 gibi bir telefonun kaldırdıgı oyun note 3 de problem.Cihazımda bi sıkıntı yok
  • Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce note 3 aldım. psikolojik mi bilmiyorum ama ekranın otomatik aydınlatada iken sanki sol taraf sağ tarafa göre biraz daha koyu geliyor gözüme. Var mı böyle problem hiç dikkat ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrfc

Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce note 3 aldım. psikolojik mi bilmiyorum ama ekranın otomatik aydınlatada iken sanki sol taraf sağ tarafa göre biraz daha koyu geliyor gözüme. Var mı böyle problem hiç dikkat ettiniz mi?

Aynı şeyi geçen gün ben de fark ettim ama pek umursamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CentilmenKoala

quote:

Orijinalden alıntı: scrfc

Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce note 3 aldım. psikolojik mi bilmiyorum ama ekranın otomatik aydınlatada iken sanki sol taraf sağ tarafa göre biraz daha koyu geliyor gözüme. Var mı böyle problem hiç dikkat ettiniz mi?

Aynı şeyi geçen gün ben de fark ettim ama pek umursamamıştım.

Ben de keşke dikkat etmez olaydım. Arada bakıp duruyorum gözlerde mi problem var diye:) git gide unutsam bari

• quote:

Orijinalden alıntı: canernc

arkadaşlar burada herkes note 3 kullanıyor ve aspalt 8 i sorunsuz oynayan arkadaşlarımız varmı ? full görsellikte ? s4 gibi bir telefonun kaldırdıgı oyun note 3 de problem.Cihazımda bi sıkıntı yok

samsung marketten ındırınce kasma olmadıgını soyleyenler vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: saint42

wipe ne oldunu nasil yapildigini roomla ilgilenen herkes adi gibi bilir cevap biraz komik kacmis roomun kararsiz calismasini wipe bagladiniz valla pes sasirdim

Note3 n9000q da şu zamana kadar kararsız ve sorunlu olan çok az rom ile karşılaştım :-)bazı kişiler dahili ve harici olan bölümleri o kadar dolu kullanıyorlar ki yeni romlar sağlıklı çalışamıyor ..bu yüzden bazen komple temizlik şart oluyor note3 de wipe 1 tür ilaç diyebiliriz.. Şayet uzun zamandır komple temizlik yapmadıysanız yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.. Kolay gelsin

• Arkadaşlar, air command'daki "action memo"da yazı kalınlığı çok cılız, bunu istediğimiz gibi ayarlayıp default olarak her açtığımızda kullanabilir miyiz yoksa marketten uygulama mı indirmek lazım?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tataristan

quote:

quote:

quote:

quote:

Note 3'te sıcaklık sensörü var. Sağ alt tarafta deliği var hatta. Nem de ölçüyor. İşlemci sıcaklığını ölçen sensör ayrı. Note 3 Neo'da bu dediğiniz sensörler yok sanırım.

İşlemci sıcaklığını ölçtüğü bilgisi doğru değil. Sağ alt taraftaki deliğe soğuk ya da sıcak hava üflerseniz termometrenin nasıl yükselip alçaldığını görebilirsiniz.

----

Rus ROM'u TR ROM'una göre daha sorunuz. Ben de kullanıyorum forumdaki çoğu kişi gibi.

sizce bu sorun yazılımsal mı? sensör testlerinde sorun görünmüyor çünkü.

*#0*# yaptığınızda açılan menüden Sensör'e girin. Sayfayı aşağıya kaydırın en altta Temp-Humid yazan butona tıklayın. Temp 0 Humid 0 diye başlayacak ve bir süre sonra 0 yazan yerler 3 olacak. RAW sütununda nem ve sıcaklık değerleri yazacak. Bu ekranda RAW satırında cihazınız sıcaklığı ölçüyor mu diye kontrol edebilir misiniz?

Şu an ölçüm yapıyor. Sanırım yazılımla alakalı bir durum. Zaten çok sağlıklı ölçüm yaptığını düşünmüyordum ama donanımsal ise hazır garantisi varken servise verecektim.

İlginiz için çok teşekkür ederim

Isim geregi soguk bir memlekette genelde disarida calistigimiz icin Ambient programi yardimiyla kullaniyorum sensoru. Genelde dogru sonuclar elde ediyorum. Bazen yukseklikte hata yapabiliyor ama her zaman degil. Ambient programini Google Play'den yukleyip denerseniz bence daha net sonuclar alabilirsiniz.

Kolay gelsin.

O program yüksekliği her zaman yanlış veriyor çünkü teknik olarak ölçmüyor. Aslında programın hiçbir şey yaptığı yok verileri telefon sensöründen çekiyor. Doğru yükseklik için GPS Status programını kullanabilirsiniz. Çok sayıda uyduya bağlanıp güçlü bir sinyal elde edildiğinde yüksek oranda doğru sonuç alırsınız.

Bilgi icin tesekkur ederim. Yukseklik konusunda acikcasi cok fazla sorun yasamiyorum. Avrupanin en yuksek binasini insaa ettigimiz icin calistigimiz yukseklik zaten topografik olcumlerde sabit. Su an icin yerden 360 metre, dunya kotuna gore deniz seviyesinden 512 metre yuksekteyiz. Yine de tavsiye ettiginiz programi deneyecegim.

Tesekkurler.

• Arkadaşlar bu Micro SD kart alınır mı? Yoksa SanDisk filan mı alayım?

• Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum nakit olaraktan 1200 liraya bulabilirmiyim acaba ?
  • fb168 kullanıcısına yanıt
    Bundan kullanıyorum 6 aydır falan sorun çıkmadı şu ana kadar,öneririm..

Saygılarımla...

• MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Biraz hor kullanılan bi cihaz bulabilirsiniz diye düşünüyorum telefoncular biraz abartılı fiyat söylerler muhakkak pazarlık etmenizi öneririm..

Saygılarımla...

• dogano D kullanıcısına yanıt
    Malesef böyle bişey yok root izni ile olur diye düşünüyorum root yapan arkadaşlar var forumda onlar yardımcı olabilirler...

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum nakit olaraktan 1200 liraya bulabilirmiyim acaba ?

2. El forumuna bir göz atin zaman zaman bu fiyata satanlar oluyor..

• fb168 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bundan iyisini bulamazsın..hız bakımındanda class 10 gayet iyi..Sanirim a101'de satilacak bu hafta..

• 
Sayfa: önceki 23392340234123422343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.