Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.535.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cengizhan009

Hocam telefondan bilgisayara ya da bilgisayardan telefona dosya aktarmak için neden programa ihtiyaç duyuyorsunuz anlamadım. Flash bellek gibi görüyor zaten. Sürükle bırak yada kopyala yapıştır daha basit değil mi ? Yada benim anlamadığım farklı bişeyden mi bahsediyorsunuz merak ettim.

Hocam benım soyledıgım yontem kablosuz yontem

sız japonyada bıle olsanız bılgısayarınıza baglanıp ıstedıgınız dosyayı anında telefonunuza ındırıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

pili doldurduktan, kisa sure icinde %100 den %99 a dusmesi normalmi hocam? tel gorusmesi yaptim 1 dakika ve whatsapptan 2-3 mesaj attim

İlk açılış, pil cihaz üzerinde iken % 98 bile olabiliyor.

Şu an için hepimizde durum hemen hemen aynı.

Sadece extra battery kit ile pili şarj ederseniz % 100 doluluk ile telefona taktığınızda görebilirsiniz.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

arkadaşlar n9005 cihazıma Polonya 4.4.2 romu kurdum. Herşey güzel gidiyor (google hesap işlerinde yaşattığı sorunlar dışında)....

Ama bir sorun var ki bidirimler gelince artık ekran uykudan uyanmıyor bazılarında titremiyor. Bunun ayarı mı var bir yerde? Bulamıyorum ayarlarda..

Menüyü alt üst ettim ayar bulamadım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

Gürkan senin yaptığın şey telefonu rahatlatmaktan çok telefona ekstra yük bindirip işlemcisini ve bataryasını yormaktan başka birşey değil androidin çalışma prensibinini daha doğrusu linux'un taban mantığını araştırmanı öneririm bu tür programlar gereksiz.

oyle mi bilmiyodum silsek daha mi iyi olur
  • quote:

quote:

arkadaşlar n9005 cihazıma Polonya 4.4.2 romu kurdum. Herşey güzel gidiyor (google hesap işlerinde yaşattığı sorunlar dışında)....

Ama bir sorun var ki bidirimler gelince artık ekran uykudan uyanmıyor bazılarında titremiyor. Bunun ayarı mı var bir yerde? Bulamıyorum ayarlarda..

Menüyü alt üst ettim ayar bulamadım arkadaşlar.

Bende de 4.4.2 yüklü ama bahsettiğin durumlarla karşılaşmadım açıkçası gayet tüm bildirimleri alıyorum.
    Rom'u kurmadan önce wipe factory & wipe cache parti. yaptın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

quote:

Gürkan senin yaptığın şey telefonu rahatlatmaktan çok telefona ekstra yük bindirip işlemcisini ve bataryasını yormaktan başka birşey değil androidin çalışma prensibinini daha doğrusu linux'un taban mantığını araştırmanı öneririm bu tür programlar gereksiz.

Silip silmemek sana kalmış birşey ama kesinlikle böyle programların faydası yok zararı var.
  • quote:

quote:

quote:

Silip silmemek sana kalmış birşey ama kesinlikle böyle programların faydası yok zararı var.

Bendede 4.4.2 yüklü ve hiç problem yaşamadım.Ama dediğin gibi ben her güncellemeden sonra muhakkak ful wipe yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 19 Ocak 2014; 18:44:40 >

• Rekorum

Criskelo V5 Rom
    Halaszk 0.8B Kernel
    -75- -125 UV

stabil tek bir FC veya Reboot yok.

kolay gelsin
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu cihaz harika... Özellikle müzik dinleme konusunda
    Adele in 21 albümünü 24bit flac ile birlikte harika oynatıyor.
    Özellikle adapt sound özelliğini aktive ettikten sonra ses kalitesinde duyulur bir artış oluyor.
    32 gb hafızası sayesinde büyük müzik dosyalarına o kadar sorun değil.
    Herkese öneririm. İndirebiliyorsanız kayıpsız müzik indirin.
  • aydink_1903 A kullanıcısına yanıt
    Zorla yükleteceksiniz. :) Harika değerler. Xda yı da takip ederim en iyilerinden biri sizsiniz galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: capus35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: _ELNINO_

Arkadaşlar telefonun ram i boşta 1.80 gb da çalışıyor. Arka plan da uygulama yok. Belleği de siliyorum sizde de mi bu şekilde ?

Silmeyin,gerekirse kendisi siler.Siz silsenizde kendisi yine gereken programı hazır tutmak için açacaktır.Boş ram miktarı ne kadar az olursa yada kullanılan ram miktarı ne kadar çok olursa telefonunuz o kadar hızlı olur.Bu rama kafayı takmayın.Kendi haline bırakın.

bizde de clean master var ... onu kullaniyoruz baya bellegi temizliyor (:

hocam bende de clean master vardı ancak çok kişi gereksiz diyince sildim. siz bir faydasını gördünüzmü programın?

bnm peder onu kullaniyor telefonu ac kapa yapincada artiyor baya , gereksiz dediklerini gormedim silsek mi napsak belkide piskolojik olabilir rami bosalttiginda bizimde telefonun rahatladigini sanmak

hocam ben sildim hiçbirşey farketmedi şarj aynı takılma vs yok problm yok

• Bir arkadaş şarj akım değerini istiyordu kusura bakmasın şimdi ekliyorum

şarjdan önceki akım
    http://img492.yukle.tc/image.php?id=7026Screenshot_2014-01-19-19-14-12.jpg

şarjdan sonraki akım
    http://img492.yukle.tc/image.php?id=9008Screenshot_2014-01-19-19-14-18.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendery -- 19 Ocak 2014; 19:29:09 >

• Beyler real racing 3 te 15 dakikda da % 6 sarj yedi parlaklik 30/20 falan sizin degerleriniz kac? Anormal bir durum seziyorum sanki :(

• quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Rekorum

Criskelo V5 Rom
    Halaszk 0.8B Kernel
    -75- -125 UV

stabil tek bir FC veya Reboot yok.

kolay gelsin
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Rekor senindir ben 9.15'te kaldım hocam iyi değerler tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Zorla yükleteceksiniz. :) Harika değerler. Xda yı da takip ederim en iyilerinden biri sizsiniz galiba.

xda'da yanılmıyorsam 12 saati yakalayan bi eleman vardı hafızam yanıltmıyorsa
  • Fatihy3D F kullanıcısına yanıt
    bence değer normaldir hocam çünkü real racing 3 parlaklık %40-50 gibiyken 2 dk'da %1 şarj yiyebilen bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

bence değer normaldir hocam çünkü real racing 3 parlaklık %40-50 gibiyken 2 dk'da %1 şarj yiyebilen bir oyun

ozaman telefon burada herkesin müzdarip olduğu şarj sorununu normal göreceğiz umarım kullandıkça batarya kendine gelir 4.4 ile de birşeyler düzelir...
  • Legendery kullanıcısına yanıt
    Tamam sustum.:)

• IRoN kullanıcısına yanıt
    tesekkurler bilgi icin :)

• Arkadaşlar

Büyük oyunların verileri nereye iniyor?

O oyunları sildigimiz zaman hariçten indirdigi verilerde siliniyormu?

Mesela örnek veriyorum angry birds ün apk sı 10 mb bide ayriyetten 150 mb indiriyo onları soruyorum

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.