Şimdi Ara

[ SATIŞ İPTAL ] Garantili İphone 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beasley. -- 15 Ağustos 2013; 4:32:09 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Aldığımı sanmıştım fakat ne dönüş var ne birşey yanlış satıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Aldığımı sanmıştım fakat ne dönüş var ne birşey yanlış satıcı.

Telefonu açsaydınız belki anlatırdık derdimizi doğru alıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: Beasley.

quote:

Aldığımı sanmıştım fakat ne dönüş var ne birşey yanlış satıcı.

Telefonu açsaydınız belki anlatırdık derdimizi doğru alıcı

Alıntıları Göster
    Kaç gün cevap vermedikten sonra gecenin 12'sinde aramak mı sizi haklı çıkaracak?

Gelen kutusunu ve attığım SMS'i ifşa edip kimin haklı olduğunu göstermenin de bir anlamı yok bu saatten sonra.

En azından insan gibi bir cevap verebilirdiniz 2 gün zarfında, iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 15 Ağustos 2013; 4:28:53 >

• quote:

Kaç gün cevap vermedikten sonra gecenin 12'sinde aramak mı sizi haklı çıkaracak?

Gelen kutusunu ve attığım SMS'i ifşa edip kimin haklı olduğunu göstermenin de bir anlamı yok bu saatten sonra.

En azından insan gibi bir cevap verebilirdiniz 2 gün zarfında, iyi geceler.

İki gün içinde cevap vermek mantıklı olsaydı onu yapardım ki girmedim bir gün foruma dün girip cevap vermediğim doğrudur ki sizi çemkirmek için değil durumu anlatmak için aradık mesajdansa ben size haksızsınız demedim planlanmayan şeyler olabiliryor hayatta aklınızda bulunsun sizede.

• Pazartesi sabahında attığım mesajı aynı sabah okudunuz, ben de herhangi bir cevap alamayınca SMS attım.

Arkadaşınızın telefonuna da SMS olarak herhangi bir sorun olup olmadığını ve gönderdiğim mesaj okunmasına rağmen bir dönüş alamadığımı belirttim.

En azından bu süre zarfında arkadaşınız bir mesaj atabilir ya da arayabilirdi. Salı günü de foruma giriş yapmanız rağmen gönderdiğim özel mesajları okumamayı tercih ettiniz.

Ben gelen çağrıyı beni muhattap almayan ve 2 gün boyunca gerek SMS gerek attığım özel mesaja en azından vazgeçtiğini söylemekten aciz bir üyeyi benim de muhattap almamam gerekeceğini düşünerek cevaplamadım.

Bu da konudaki son mesajımdır.
  • quote:

Pazartesi sabahında attığım mesajı aynı sabah okudunuz, ben de herhangi bir cevap alamayınca SMS attım.

Arkadaşınızın telefonuna da SMS olarak herhangi bir sorun olup olmadığını ve gönderdiğim mesaj okunmasına rağmen bir dönüş alamadığımı belirttim.

En azından bu süre zarfında arkadaşınız bir mesaj atabilir ya da arayabilirdi. Salı günü de foruma giriş yapmanız rağmen gönderdiğim özel mesajları okumamayı tercih ettiniz.

Ben gelen çağrıyı beni muhattap almayan ve 2 gün boyunca gerek SMS gerek attığım özel mesaja en azından vazgeçtiğini söylemekten aciz bir üyeyi benim de muhattap almamam gerekeceğini düşünerek cevaplamadım.

Bu da konudaki son mesajımdır.

Bunları yazmak da muhattap olmak değilmidir allah aşkına?

Açıp derdımızı anlasaydınız sonra gelip yazsaydınız birşey demezdim neyse muhattap almamaya devam edersenız sevınırım.

Müsadenizle benimde öyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.