Şimdi Ara

Iconical ile iPhone ve iPad üzerinde yer alan uygulamaların simgelerini değiştirin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

iOS 6.0 ve üzeri işletim sistemine sahip iPhone ve iPad modelleri için geliştirilen en güncel uygulamalardan Iconical, kullanıcıların cihazları içerisinde yüklü uygulamaların simgelerini özelleştirme imkanı sağlıyor.

Yaklaşık 14,000 farklı uygulama desteğine sahip olduğu belirtilen Iconical, bu simgelerin yerine fotoğraflar ya da sade ara yüzü üzerinde çizilen resimlerin eklenmesine imkan veriyor. Ayrıca 200'den faza uygulamanın simgesine farklı işlevler (Örneğin Twitter simgesine basıldığı anda direkt olarak Tweet atma penceresi açılıyor) atayabilen uygulamanın, hazırlanan simgelerin başka kişilere gönderilmesi gibi bir özelliği de bulunuyor.

Kullanıma sunulmasının ilk haftası olması nedeniyle 1,99 TL fiyat etiketiyle satılan Iconical uygulamasına buradan ya da direkt olarak Apple App Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

• Nasıl olmuşta apple buna izin vermiş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işten iyi para kaldırırlar. Beleşe filan da düşmez bu uygulama. Ben pintiyim para vermem ama para verip alan bir arkadaş bulayım hemen. Ya da bizim arkadaşlardan birisini kekleyip ona aldırtayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Bu işten iyi para kaldırırlar. Beleşe filan da düşmez bu uygulama. Ben pintiyim para vermem ama para verip alan bir arkadaş bulayım hemen. Ya da bizim arkadaşlardan birisini kekleyip ona aldırtayım.

Allah'ın beleşçi pintisi seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Allah'ın beleşçi pintisi seni

Eyw...
    Buyrun, benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratbanK -- 7 Ağustos 2013; 15:54:31 >
  • Güzel uygulama, 1,99 verilir Ama su an kredi kartımın limiti son kuruşuna kadar dolu. Giyime falan harcıyoruz kalan boşlukları da 1,79 larla dolduruyoruz işte
  • İyi bişeymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Bu işten iyi para kaldırırlar. Beleşe filan da düşmez bu uygulama. Ben pintiyim para vermem ama para verip alan bir arkadaş bulayım hemen. Ya da bizim arkadaşlardan birisini kekleyip ona aldırtayım.

Beleşçiliğin gözünün çapağını gözünün yağında pişirip yiyeyim.
    Kayınbirader sağ olsun, kırmadı beni ve uygulamayı aldı; ben de onun hesaptan indirdim. Şu an inceleme aşamasındayım. Lakin kullandığım 15 dakika içerisinde abartıldığı gibi işlevsel olmadığı kanısına vardım. Bakalım uygulamanın uzmanı olunca fikirlerim değişecek mi...

• Edit: Uygulam ikonlari degismiyor, ayni uygulama farkli ikonlara burunuyor. Orijinal ikonu bir klasore vs. saklamak zorundasiniz. Bunu kaldiracaklarini sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zordion -- 7 Ağustos 2013; 23:58:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Safari üzerinden kısayol yapıyor, orijinal icon değişmiyor malesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.