Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 8' (SM-T310) İncelemesi (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
11
Favori
47.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: payrox

4.4.2 gelmedi resmi olarak henüz almayın bence biraz daha bekleyin Galaxy Tab 4 çıkacak

Fransa için 4.4.2 yayınlanmış durumda. Samsung TR tutumuna göre bir kaç gün ile bir kaç ay arasında değişen bir sürede bizim ülkemizde de yayınlanacaktır.

Yine de Tab Pro 8,4" ürününü incelemenizi tavsiye ederim. Ekran çözünürlüğü ve işlem gücü olarak oldukça başarılı bir ürün.
  • http://www.samsung.com/fr/consumer/mobile-phones/tablets/galaxy-tab/SM-T3100ZWAXEF-spec

Android 4.4.2 Kitkat :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 4.4.2 kurmadım ama fransa romunda türkçe desteği olduğuna eminim. Avrupa romlarında türkçe dil desteği sorunsuzdur.
  • Yenisi cikti bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenisi cikti tab 4 8.0

• rutubet kullanıcısına yanıt
    televizyonu görmüyor ama...
  • Bu tabletin fiyatının bu kadar düşmesi yenisinin çıkmasıyla ilgili yani?? Ama ben yine de alıyorum, bu fiyata bu özellikler çok iyi bence.

• Resmi güncellemeden önce yüklerseniz Odin ile yüklerseniz romu resimleri paylaşabilirmisiniz acaba çok merak ediyorum neler değişecek

@rumuzumdur

• Aynen bende tab 3 kullanicisiyim

• Arkadaşlar bu tabletten en uygun nereden alabilirim teşekkürler
  • Bimeks de 544 TL Teknosa ve Hepsiburada da 549 TL 5 Lira kar :)

• payrox P kullanıcısına yanıt
    5 tl kar değil daha fazla kargo ücretini hesaba katmadın herhalde

• selam arkadaşlar bendede samsung tab3 t-310 var şöyle bir sıkıntım var philips 6877k led tv ye tabletimin ekran görüntüsünü aktaramıyorum sadece resim ve video oynatabiliyorum yardımcı olabilir misiniz bu konuda bana...
  • 50 TL bonus veriyormuş Hepsiburada Bonus kartınız varsa hiç kaçırmayın derim çok iyi teklif

• Tayfun483 T kullanıcısına yanıt
    Televizyonda wi-fi direct olduğuna emin misin?
    veya screen mirror diye bişey olması lazım...
  • Tv philips 6877 k var diye biliyorum

• Üstadlar , öncelikle Apple hastasıyım ancak Mini'nin fiyatı biraz yükse ve bütçem şuan için ona müsait değil.

Bu ürünü gördüm HepsiBurada sitesinde. Hiç Samsung cihaz kullanmadığım için nedir ne değildir bilemiyorum , fiyatı 'ehh' geldi. Bi alt modeli var sanıyorum T210 ama almışken en iyisini almak gerek. Aklımda birkaç soru var , rica etsem cevaplar mısınız ;

1 - Android'e gelen güncellemeler bu ürünü kapsamakta mı ? Yani Apple bir süre sonra kesiyor eski cihazlara olan desteği , bu cihazda da öyle mi acaba ?

2 - Sizce almaya değer mi , yeni ürün çıkar mı anlamında belki fiyatı düşer vs. Teşekkür ediyorum.
  • Ben kullaniyorum bence gelir kisa zamanda guncelleme almaya deger diger android tabletletden daha iyi ama butcen varsa ipad mini al derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troype -- 24 Haziran 2014; 0:39:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Üstadlar , öncelikle Apple hastasıyım ancak Mini'nin fiyatı biraz yükse ve bütçem şuan için ona müsait değil.

Bu ürünü gördüm HepsiBurada sitesinde. Hiç Samsung cihaz kullanmadığım için nedir ne değildir bilemiyorum , fiyatı 'ehh' geldi. Bi alt modeli var sanıyorum T210 ama almışken en iyisini almak gerek. Aklımda birkaç soru var , rica etsem cevaplar mısınız ;

1 - Android'e gelen güncellemeler bu ürünü kapsamakta mı ? Yani Apple bir süre sonra kesiyor eski cihazlara olan desteği , bu cihazda da öyle mi acaba ?

2 - Sizce almaya değer mi , yeni ürün çıkar mı anlamında belki fiyatı düşer vs. Teşekkür ediyorum.

Okey

• quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Üstadlar , öncelikle Apple hastasıyım ancak Mini'nin fiyatı biraz yükse ve bütçem şuan için ona müsait değil.

1) bu tablet 4.4den ilerisini almaz.
    2) düşük sayılabilecek fiyata çok yüksek olmayan bir performans sunuyor bu tablet. Bence alınabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.