Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 8' (SM-T310) İncelemesi (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
11
Favori
47.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel bilgiler şurada...Bende TWRP_T31x_r3.tar lı olan yöntem çalıştı.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2525630

tableti rootladıktan sonra philz kernel yüklemenizi tavsiye ederim. Pil ve performans açısından ben çok yararını gördüm
    http://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition/lt01wifi sayfasında philz_touch_6.12.8-lt01wifi.tar.md5 olanı yükleyin. Yenisi daha bozuk çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightny

Bende bu tabletten aldım. Bi sorum olacak önerebileceğiniz güzel grafikli (nfs mc4 vb,) bir oyun varmı

Nova 3 güzel oyun.
  • rumuzumdur R kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam. Bu mesajıda tabletten yazıyorum türkçe klavye olmasıda güzel ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumuzumdur

Genel bilgiler şurada...Bende TWRP_T31x_r3.tar lı olan yöntem çalıştı.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2525630

tableti rootladıktan sonra philz kernel yüklemenizi tavsiye ederim. Pil ve performans açısından ben çok yararını gördüm
    http://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Advanced_Edition/lt01wifi sayfasında philz_touch_6.12.8-lt01wifi.tar.md5 olanı yükleyin. Yenisi daha bozuk çünkü.

Bilgiler için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: payrox

Gelecek fakat biraz geç gelecek sanırım yazın güncelleme gelir bekleyecez daha maalesef

Zaten tab3 serisi hic guncelleme almadi diye biliyorum samsunga belli olmuyor vermeyebilir de ben oyle dusunuyorum

• Merhaba ben tab 3 8' var bnm sikintim tableti led tv ye nasil ekran görüntüsunu aktarı rim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vassed kullanıcısına yanıt
    Daha önce almadı güncelleme alacak 4.3 almadı direk 4.4 güncelleme gelecek ancak sonraki güncellemeleri almaz bencede yeni galaxy tab modelleri çıkarsa onlar alır en iyisi ipad bence güncelleme konusunda ancak hafıza artmıyor diye ipadde ikisi arasında kaldım samsungu seçtim pişmanım çok fiyatları aynıydı ikisinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payrox -- 18 Nisan 2014; 1:09:45 >
  • Tayfun483 T kullanıcısına yanıt
    kardeşim wifi direct'i açıp televizyonu göstermen yeterli. 42la660s'te öyle kullanıyorum ben...
  • Arkadaşlar cihaz bugün geldi servisten, şarj entegresi değişmiş yazılım güncellenmiş (4.2.2, zaten bu vardı üzerinde anlamadım bunu ? ) kalibrasyon yapılmış.. 1-2 güne belli olur düzelip düzelmediği.. Bu tableti tavsiye etmem kimseye, ipad mini yerine bunu aldım lanet olsun seçimime ; (

• Ben gayet memnunum tabletimden teknoloji sans isi iste...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa ana sayfada fiyat 399 tl gözüküyor sepete atınca fiyat 599 tl oluyor.

• Ekran görüntüsü
     Samsung Galaxy Tab 3 8' (SM-T310) İncelemesi

• +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomato king -- 25 Aralık 2016; 4:25:13 >
  • İki oyunda güzel. Ek olarak temple run oz da taysiye ederim.
    Ayrıca Death trigger 2 yi kesin kaçırma. Ücretsiz oyun ama 400mb indirdim. zombi öldürme...
  • galaxy tab 2 8. inç kullanan arkadaşlar tabletinizin genel kullanımında ne kadar süre bataryası gidiyor?internet ve az da olsa küçük oyun oynadııgımızda ortalama kaç saat gidiyo şarj?

sizce glaxy note 8.0 mı yoksa galaxy tab3 8. mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlamakzamanister

galaxy tab 2 8. inç kullanan arkadaşlar tabletinizin genel kullanımında ne kadar süre bataryası gidiyor?internet ve az da olsa küçük oyun oynadııgımızda ortalama kaç saat gidiyo şarj?

sizce glaxy note 8.0 mı yoksa galaxy tab3 8. mi sizce?

Orta bir kullanımla minimum iki günü çıkartıyor. Biraz yoğun olursa 1,5 güne düşüyor, Cumartesi sabahı şarjdan alınca Pazar akşamına kadar idare ediyor diyebilirim. Ama dediğim gibi, iki film izleyeyim felan derseniz kısalıyor.

Eğer kalem ihtiyacınız yoksa, yani detaylı çizimler yapmayacaksanız Note düşünmeyin, hem cihaz daha kaba -ekran kenarları daha geniş ve cihaz daha kalın ve ağır- hem de ekstra bir güç yok ve bildiğim kadarı ile fiyatı daha yüksek.

Clash of Clans, Badland, Çılgın Hırsız, Subway Surfer gibi oyunları hiç sıkıntısız oynatıyor. 720p ve 1080p filmleri/dizileri gayet güzel takılmadan izleyebiliyorsunuz.

Ancak maddi olarak yük getirmeyecek derseniz 8,4 inçlik Galaxy Tab Pro'yu şiddetle tavsiye ederim. Mediamarkt'ta 1000TL idi, arkadaşa aldık ekranın görüntü kalitesi muazzam ve işlemci ve ram daha yeni ve hızlı. Tab 3 8 inç almamış olsaydım alacağım cihaz o olurdu. Bence gidin Teknosa ya da Mediamarkt'ta bir görün. Çok beğeneceksiniz. (Tab Pro'nun şarj süresi konusunda fikrim yok maalesef)
  • servise 3. gidişinden sonra tablet tamir edildi sanırım,2 gündür şarjda sıkıntı yok.. hadi hayırlısı bakalım..
  • bende bunun 10.1'' olanı var, otg kablo buldum bir tane harici hdd ve usb bellek taktım ama ntfs görmüyor nasıl çözerim??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

servise 3. gidişinden sonra tablet tamir edildi sanırım,2 gündür şarjda sıkıntı yok.. hadi hayırlısı bakalım..

Bilgi için teşekkür. Şarj olma sorunu yaşayanlara yol haritası belli oldu.
  • rumuzumdur R kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.