Şimdi Ara

Samsung'un 4 Eylül'de tanıtacağı 3 cihaz Galaxy Note 3, Galaxy Golden ve Galaxy Gear olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un 4 Eylül'de tanıtacağı 3 cihaz Galaxy Note 3, Galaxy Golden ve Galaxy Gear olabilir

Samsung'un 4 Eylül'de yapacağı Unpacked Episode 2 etkinliğine geri sayım devam ederken, davetiye tasarımlarına bakıldığında etkinlikte 3 farklı cihazın tanıtılacak olması ihtimali gündeme gelmeye başlamıştı.

Samsung'un son günlerde sık sık gündeme gelen cihaz iddiaları bir araya getirildiğinde bu üç cihazın neler olabileceği de ortaya çıkıyor. 

Etkinlikte ilk olarak Galaxy Note 3 Phablet modeli tanıtılacak ve bu neredeyse kesine yakın bir ihtimal. Zaten etkinliğin ana teması da bu model olacak. Modelin 5.7 inçlik Super AMOLED Full HD ekran, Exynos 5 Octa veya Snapdragon 800 çözümü, 3GB RAM, büyük ekranlara özel yeni TouchWiz Nature arayüzü şeklinde özellikler taşıyacağı tahmin ediliyor.

Etkinliğin ikinci misafiri ise Galaxy Golden çift ekranlı akıllı telefon. 3.75 inçlik 480x800 piksel çözünürlükte iki AMOLED ekran ve 1.7GHz saat hızında çalışan Snapdragon 400 işlemcisi barındıran Galaxy Golden, Samsung'un kapaklı telefon trendini geri getirme çabalarını yansıtıyor. 

Etkinlikte Samsung açısından önemli bir adım sayılabilecek diğer bir tanıtım ise Galaxy Gear ile olacak. Samsung'un akıllı saat konsepti olan Galaxy Gear, ABD ve Güney Kore'de marka tescillerini yaptırmış durumda. Günümüz akıllı saatleri ile pek çok açıdan benzeşeceği sanılan Galaxy Gear'ın farklı ne tür özellikler sunacağı bilinmiyor.

Bu cihazlarla ilgili son günlerde sıkça haberler gündeme geldiği için 4 Eylül'deki etkinlikte tanıtılması ihtimali öne çıkmaya başladı. Ancak Samsung bunlardan tamamen farklı cihazlarla da karşımıza çıkabilir.

Samsung'un 4 Eylül'de tanıtacağı 3 cihaz Galaxy Note 3, Galaxy Golden ve Galaxy Gear olabilir

• İlginçmiş tasarımı
  • Yok Snapdragon 800 şöyle, yok Snapdragon 800 böyle deyip deyip durdular. Snapdragon 800'ü bekleyen alıcılara şimdiden telefonlarında yaptıkları render ve encode işlemlerinde başarılar diliyorum.

• Hani Tizen cihazlar geliyordu ne oldu acaba?

• Note 2'nin fiyatları düşmeye başladı Note 3 çıkarsa iyice düşer.
  • laf olsun değirmen yürüsün diye yapılan tasarımları oldum olası sevmemişimdir, o kapaklı telefon baştan çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Yok Snapdragon 800 şöyle, yok Snapdragon 800 böyle deyip deyip durdular. Snapdragon 800ü bekleyen alıcılara şimdiden telefonlarında yaptıkları render ve encode işlemlerinde başarılar diliyorum.

Ne dediğini anlamadım açıklayabilir misin?

• Daha 1 ay var tanıtım için. Birde bunun gelmesi var daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğim şudur:

Telefon kullanıcılarını kısa bir geçiş döneminden geçirdikten sonra anlata anlata bitiremedikleri, sanki artık telefonlarından uzay mekiği kaldırabileceklermişcesine reklam kokun, şu anki amiral gemisi sayılabilecek telefonlara fonksiyon açısından hiç, performans açısından kayda değer bir gelişme sağlamayan bir işlemciyedir benim tepkim. Samsung'da bu reklamlara oynayacak. Tüketiciler halen daha işin işletim sisteminin stabilitesinde bittiğini nedense kabul etmiyorlar. Bu bahsettiğim insanlar sırf benchmark skorlarında daha yüksek rakamlar görmek adına Snapdragon 800'lü cihazları bekliyorlar. Şu sayılara, rakamlara, benchmark'lara aldanmayın artık arkadaşlar. Böyle gittiği sürece, elimizdeki çiğ işlemci gücüyle turşu yapmaktan başka çaremiz olmayacak.

• Cöp

• galaxy gear ilginç olacak gibi
  • Note 3 bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung un ürettiği her telefon yağmur damlası olsa biz çoktan boğularak ölmüştük.

• Gear esnek ekranla gelirse, hem LG'nin esnek ekranlarına karşı hemde ezeli rakibi Apple'ın akıllı saatlerine karşı 3-0 önde başlar. Apple akıllı telefonun hakkını verdi piyasayı yıllarca domine etti. Samsung ta böyle birşey yapma hazırlığında olabilir... Bekleyip görelim.

• Snapdragon 600 Full HD için yeterli değildi.İyiki Snapdragon 800'lü telefon alacağım.Yoksa Snapdragon 600'lü telefon alsaydım şimdiden kasardı oyunlar.:D

• Kendi fikrimce Golden'in tasarımı çöp
  • Gear esnek ekranla gelirse, hem LG'nin esnek ekranlarına karşı hemde ezeli rakibi Apple'ın akıllı saatlerine karşı 3-0 önde başlar. Apple akıllı telefonun hakkını verdi piyasayı yıllarca domine etti. Samsung ta böyle birşey yapma hazırlığında olabilir... Bekleyip görelim.

• Golden'i al evir çevir ve ardından direk çöpe at.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 800'ü bekleyenler işlemcisi için değil, içindeki Adreno 330 için bekliyor.
  • 5.7 nedir? en az 6.5 olmalıydı!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.