Şimdi Ara

ArmA 3'ün Senaryo Modu Geç Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Gerçeğe yakınlığıyla dikkatleri çeken ArmA serisinin en yeni oyunu ArmA 3'ün uzun süreden beri betası yapılıyor. PC'ye özel geliştiren ArmA 3 adına yapımcı Bohemia Interactive'den yeni bir haber geldi.

ArmA 3 proje lideri Joris-Jan Van't Land'ın belirttiklerine göre ArmA 3'ün çıkışı eksik olarak gerçekleştirilecek. Belirtilenlere göre oyunun yoğun geçen geliştirme süreci, senaryo moduna negatif olarak yansıdı. Proje liderinin söylediklerine göre Bohemia, oyunun senaryo modunu çıkışa yetiştirmeye hazır değil. Dolayısıyla ArmA 3'ün PC çıkışı, sadece multiplayer bölümüyle yapılacak. Oyunun senaryo modu, sonrasında yapılacak güncellemelerle eklenecek.

• zaten çıkacak olan multi modları için almıştım arma 3'ü ..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Zaten custom senaryolar çıkıyor

• Zaten Kullanıcılar Campaing Bile yapıyorlarken Bohedemianın campaing ile uğraşmaması çok iyi olmuş.

Bu arada oyun şuanda 500 tane kadar görev'i zaten kullanıcılar hazırlamış.60 tanede görev yapmışlar.

www.armaholic.com/list.php?c=arma3_files_scenarios

zaten arma 2 ile arma armed assault a toplamda 1500 den fazla görevi var.

BU arada Belirteyim multi oynayacaksanız alpha sürümünde kontrol yok multiplayer oynanıyor.

• Yani bence olmaması gerekir ama adamların uğraştığını görüyorum ben her hafta verdikleri sitrep ve feedbacklere karşı verdikleri tepkiler filan. Bence üzerinde emek verdikleri sürece benim için bi problem yok zaten multiplayer da çıkan modlarla birlikte oyun kendini gayet oynatıyor. Birde optimizasyon sorunları var multiplayer ve singleplayer arasında performans problemi çözülürse bence gelecek vaad eden en iyi oyunlardan biri...
  • işte oyunun türü amacı ne olursa olsun eğer sp modu yapılıyorsa böyle geri plana atılmasını kabullenemiyorum ben
  • Önemli olan multi ve mod kısımları gene çok sayıda çıkacaktır.

• YARAMAZ TEK MULTİ VAR ÇÖP.

• tamam anladımda bu kadarmı acizssiniz yaratıcılık yok çalısanlarınızda gerçekten çok gerçekci olduğu için hikaye koymamısşar oyunuda zatn orayı burayyı fotograflayıp yaptılar sonra da albuna para ver (kişisel fikrim) hiç bir emek yok oyunda bir grafik tasarımcının tabela yapmasından farksız

• Bu oyuna ne singleplayer. Ona harcanak zamana mp sine yoğunlaşsınlar
  • Bu arada oyun 12 Eylül'de çıkıyor.

• Arma demek multiplayer demektir zaten. Hiç singleplayer olmasa dahi satış oranı düşmeyecektir bundan eminim. Oyuncular bu oyunu tamamen multiplayer'ı için oynuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.