Şimdi Ara

Logitech G430 7.1 Kulaklık video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitech'in oyunculara özel yeni kulaklığı G430, Dolby'nin kulaklıklar için geliştirdiği sanallaştırılmış 7.1 Surround ses desteği yanında dayanıklı yapısı ve hafifliği ile dikkat çekici bir model. Bu videomuzda Logitech G430, oyun, film ve müziklerde deniyor, deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

• 30 saniyelik reklam konulurmu be yuh!
  • bu şirket sizin sponsorunuz olduğu için bu konuda size güvenmiyorum kusura bakmayın
  • Benim incelemenin pabucunu dama atmışsın abi :)
    Kulaklığın bizzat kullanıcısı olarak aynı deneyimleri yaşadığımı söyleyebilirim. Kulaklık incelemeleri bölümünde benim incelemem de mevcut. Türkiye'ye gelmeden önce yapmıştım oradan kendi deneyimlerimi paylaştım hemen hemen aynı doğrultuda incelemeyle. Güvenilmeyecek bir şey yok emin olabilirsiniz sponsorlukla alakalı bir durum değil. Sponsorları Logitech diye bunca yıllık sitenin Beyaz'a Siyah diyecek hali yok ki dememiş de zaten.
  • Çok başarılı bir inceleme olmuş, teşekkürler.

• Dh den güzel bir inceleme daha :D
  • güzel inceleme teşekkürler
  • Fiyatı yurt dışında 100$ civarında Türkiye fiyatını düşünmek bile istemiyorum. Bu kadar para vermişken gidip de logitech almam, razer alır rahatıma bakarım. Fiyat ucuz ise mouse,klavye,kulaklık vs seçimim logitech belki olabilir. Fakat çok para vericeksem neden logitech alayım ? razer varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

bu şirket sizin sponsorunuz olduğu için bu konuda size güvenmiyorum kusura bakmayın

Merhaba,

Donanimhaber.com olarak sadece Logitech değil INTEL, AMD, NVIDIA, SAMSUNG, HTC ve benzeri sektöre yön veren bütün firmalarla çalışıyoruz. Sizin bu mantığınıza göre hiç bir videomuzu izlememeniz gerekli.

Teknoloji siteleri teknoloji firmalarından reklam almadan ayakta duramazlar. Bu bütün siteler için geçerli. Reklam ve özel site ayrı inceleme ayrı :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silence34

Benim incelemenin pabucunu dama atmışsın abi :)
    Kulaklığın bizzat kullanıcısı olarak aynı deneyimleri yaşadığımı söyleyebilirim. Kulaklık incelemeleri bölümünde benim incelemem de mevcut. Türkiye'ye gelmeden önce yapmıştım oradan kendi deneyimlerimi paylaştım hemen hemen aynı doğrultuda incelemeyle. Güvenilmeyecek bir şey yok emin olabilirsiniz sponsorlukla alakalı bir durum değil. Sponsorları Logitech diye bunca yıllık sitenin Beyaz'a Siyah diyecek hali yok ki dememiş de zaten.

Merhaba,

Ben Logitech ürünü göndermeden önce zaten ilk orada okudum kulaklığı. Elinize sağlık oldukça yararlı ve bilgilendirici bir paylaşımdı.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • güzel inceleme olmuş teşekkürler g230la tek farkı beraberinde gelen ses kartıyla birlikte 7.1 ses kalitesi sunması, acaba g230 alıp razer surround yüklesem nasıl performans alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend3017

güzel inceleme olmuş teşekkürler g230la tek farkı beraberinde gelen ses kartıyla birlikte 7.1 ses kalitesi sunması, acaba g230 alıp razer surround yüklesem nasıl performans alırım

O şekilde çalışıp çalışmayacağıyla ilgili bir bilgim yok fakat G430'un da henüz denemedim ama okuduğum kadarıyla ses kartsız Surround desteği sağlamamasından yola çıkarak çalışmayacağı ihtimali daha yüksek gibi görünüyor. Bu kulaklıklarda 1 tane sürücü var Surround desteği yazılım sayesinde geliyor bu yüzden G230'a farklı bir yazılım yükleyerek Surround ses almanız pek mümkün görünmüyor. Zaten çalışacak olsa G430'u neden üretecekti ayrıca Logitech :)

• quote:

quote:

güzel inceleme olmuş teşekkürler g230la tek farkı beraberinde gelen ses kartıyla birlikte 7.1 ses kalitesi sunması, acaba g230 alıp razer surround yüklesem nasıl performans alırım

O şekilde çalışıp çalışmayacağıyla ilgili bir bilgim yok fakat G430'un da henüz denemedim ama okuduğum kadarıyla ses kartsız Surround desteği sağlamamasından yola çıkarak çalışmayacağı ihtimali daha yüksek gibi görünüyor. Bu kulaklıklarda 1 tane sürücü var Surround desteği yazılım sayesinde geliyor bu yüzden G230'a farklı bir yazılım yükleyerek Surround ses almanız pek mümkün görünmüyor. Zaten çalışacak olsa G430'u neden üretecekti ayrıca Logitech :)

razer surround bütün stereo kulaklarda yazılım sayesinde 7.1 ses sunuyor. Mesut abininde dediğini gibi g430 aslında stereo kulalık yanında gelen ses kartı ve yazılımı sayesinde 7.1 ses sunuyor yani g230dan tek farkı yazılım desteği. g230ada yazılım desteği sağlarsanız 7.1ses sunar. g230 g430 model kulakılar arasındaki fiyat farkı 20 dolar, razer surroun duygulamasıda 2013sonuna kadar bağış şeklinde bedava ondan sonra 20dolar. demek istediğim g430 g230 arasında sadece yazılım farkı var bütün teknik detaylar aynı, razer surroundlada sağlayabilirim ben bu desteği ki performansı bence çok güzel videoda koydum bf3 razer surround kalitesi hakkında.

razer surround linkide atıyorum
    http://www.razerzone.com/surround

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend3017 -- 7 Ağustos 2013; 0:06:32 >

• quote:

quote:

quote:

razer surround bütün stereo kulaklarda yazıl sayesinde 7.1 ses sunuyor ayrıca mesut abininde dediğini gibi g430 aslında stereo kulalık yanında gelen ses kartı ve yazılımı sayesinde 7.1 ses sunuyor yani g230dan tek farkı yazılım desteği. g230ada yazılım desteği sağlarsanız 7.1ses sunar. g230 g430 model kulakılar arasındaki fiyat farkı 20 dolar, razer surroun duygulamasıda 2013sonuna kadar bağış şeklinde bedava ondan sonra 20dolar. demek istediğim g430 g230 arasında sadece yazılım farkı var bütün teknik detaylar aynı razer surroundlada sağlayabilirim ben bu desteği videoda koydum bf3 razer surround hakkında.

Kendi incelememde ben de bahsetmiştim Surround desteğinin yazılımsal olduğundan fakat Razer'ın böyle bir hizmeti olduğu hakkında bile herhangi bir bilgim yoktu o yüzden yukarıdaki gibi yazdım. Tüm kulaklıklara bu desteği verdiğini bilmiyordum. 20 dolar uygulamaya vermektense yine de G430 daha mantıklı geliyor bana. Ayrıca sanırım bilginiz var konuyla ilgili bir şey soracağım. G230'da ses kartı gelmiyor. G430 da ses kartsız Surround desteğini sunmuyormuş. Razer'ın uygulaması ses kartına ihtiyaç duymazken Dolby'nin uygulaması ses kartı gerektirdiği için mi bu aradaki fark?

• quote:

quote:

quote:

quote:

razer surround bütün stereo kulaklarda yazıl sayesinde 7.1 ses sunuyor ayrıca mesut abininde dediğini gibi g430 aslında stereo kulalık yanında gelen ses kartı ve yazılımı sayesinde 7.1 ses sunuyor yani g230dan tek farkı yazılım desteği. g230ada yazılım desteği sağlarsanız 7.1ses sunar. g230 g430 model kulakılar arasındaki fiyat farkı 20 dolar, razer surroun duygulamasıda 2013sonuna kadar bağış şeklinde bedava ondan sonra 20dolar. demek istediğim g430 g230 arasında sadece yazılım farkı var bütün teknik detaylar aynı razer surroundlada sağlayabilirim ben bu desteği videoda koydum bf3 razer surround hakkında.

Kendi incelememde ben de bahsetmiştim Surround desteğinin yazılımsal olduğundan fakat Razer'ın böyle bir hizmeti olduğu hakkında bile herhangi bir bilgim yoktu o yüzden yukarıdaki gibi yazdım. Tüm kulaklıklara bu desteği verdiğini bilmiyordum. 20 dolar uygulamaya vermektense yine de G430 daha mantıklı geliyor bana. Ayrıca sanırım bilginiz var konuyla ilgili bir şey soracağım. G230'da ses kartı gelmiyor. G430 da ses kartsız Surround desteğini sunmuyormuş. Razer'ın uygulaması ses kartına ihtiyaç duymazken Dolby'nin uygulaması ses kartı gerektirdiği için mi bu aradaki fark?

g430 dolby firmasının yazılımını kullandığı için ses kartı gerektiriyor galiba. Ayrıca razer surround iinde şunları söyleyebilirim uygulmayı şuan bağış şeklinde sunuyorlar isteyen gönlünde ne koparsa onu veriyor tabi zorla almıyorlar istemeyen vermiyor güzel düşünülmüş bir uygulama olmuş. g230 g430 arasındaki fark 20 dolar pek bir para değil ama bu fiyatın türkiyeye yansıması 90tl oluyor. razer surroundu stero kulaklığımda denedim perfomransdan gerçekten memnun kaldım açıkcası

• Legend3017 kullanıcısına yanıt
    Bir ara elime normal bir stereo kulaklık geçince indirip denerim olmazsa G430'la denerim H150'yi kaldırdım artık kullanmıyorum diye. Ben de merak ettim takip etmek gerek böyle şeyleri de aslında. Türkiye'ye yansıması biraz daha fazla oluyor evet ben Amerika'dan aldığım için G230'u hiç düşünmemiştim bile. Bir kademe daha alt segmente oynayabilirmiş sanki G230 o zaman daha uygun bir Avrupa ve Türkiye fiyatıyla daha çok ilgi çekebilirdi fiyatını gören G430'u düşünüyor veya başka kulaklıklara yöneliyor fark ettiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silence34 -- 7 Ağustos 2013; 0:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Benim incelemenin pabucunu dama atmışsın abi :)

Merhaba,

Ben Logitech ürünü göndermeden önce zaten ilk orada okudum kulaklığı. Elinize sağlık oldukça yararlı ve bilgilendirici bir paylaşımdı.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Sağol abi almak isteyen arkadaşların merakını biraz olsun gidermiştir diye umuyorum. Sana da sevgiler.

• Silence34 S kullanıcısına yanıt
    g430da razer surround nasıl performans verir bende merak ediyorum. dolby surroundla kıyaslamasını yapmış olursunuz bizde fikir sahibi oluruz
  • Güzel bir inceleme olmuş. Teşekkürler.
  • Kulaklık güzele benziyor ama ben başka insanlarla oyun oynarken ortamdaki diğer sesleri karşı tarafa iletmeyen kulaklık çıkmasını istiyorum. Çünkü oyun oynarken karşı tarafa ses gitmesin diye oynadığım oyunun sesini kısmak dan veya karşıdaki arkadaşın olduğu ortamdan gelen diğer sesleri duymaktan hoşlanmıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.