Şimdi Ara

Galaxy S3 için bir performans güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un 50 milyon satış rakamını yakalayan ve efsane modelleri arasına giren Galaxy S3 için Android 4.2.2 veya 4.3 güncellemesinden henüz resmi bir haber yokken, firma modele yönelik küçük bir güncelleme yayınladı.

I9300XXEMF6 yapı numarası ile yayınlanan yaklaşık 66MB boyutundaki güncelleme cihaza bazı performans iyileştirmeleri, WiFi modem güncellemesi, hataların giderilmesi şeklinde özellikler sunuyor. Bunun haricinde cihazda gözle görülür bir yenilik bulunmuyor.

Güncelleme geçen aydan bu yana Avrupa'da dağıtılmaktaydı. Bu ay başından itibaren de ülkemizde kısım kısım indirmeye sunuldu.

• 2-3 gün önce geldi bana güncelleme, kaydırmalar daha akıcı gibi mesela önceden mesajlarda aşağı yukarı kaydırırken kasıyordu, şimdi daha iyi durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşine gelecekmi acaba böyle bir güncelleme ?

• Millet bu seferde batarya ömründen veryansın ediyor

• Menu daha akici olmus..farkedilen tek sey budur

• Geçen hafta geldi güncelleme. Haziran ayına ait bir sürümü Temmuz'un son haftası vererek acele etmiş Samsung Türkiye. Uluslararası sürümlerde Temmuz ayına ait 5. rom kullanıma sunulduğu göz önüne alındığında geç kalındığını düşünüyorum.

Pil konusunda başarılı bir sürüm. Veryansın eden kim? Benim yazılım konumda pili kötü diyen yok nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 6 Ağustos 2013; 17:43:54 >
  • S4ede geldi az once

• Haberde denldiği üzere, ben de gözle görülür pek birşey farkemedim açıkçası. Ek olarak, batarya kullanımında da hissedilir bir fark göremedim.

Zaten sorunsuz, sıkıntısız, hızlı, akıcı ve stabil bir şekilde çalışıyor bu arada ekleyeyim. "şunu düzeltmediler" dediğim birşey de olmadı yani...

• Performansta gözle görülür bir etkisi var mı ?
  • Rehber açılış hızı nasıl ? Var mı bir hızlanma ?

• quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

Rehber açılış hızı nasıl ? Var mı bir hızlanma ?

Açılış hızında bir fark göremedim. Kaydırmalar daha akıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

Kardeşine gelecekmi acaba böyle bir güncelleme ?

kardeşini unuttular resmen
  • rehber açılışı hala aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Geçen hafta geldi güncelleme. Haziran ayına ait bir sürümü Temmuz'un son haftası vererek acele etmiş Samsung Türkiye. Uluslararası sürümlerde Temmuz ayına ait 5. rom kullanıma sunulduğu göz önüne alındığında geç kalındığını düşünüyorum.

Pil konusunda başarılı bir sürüm. Veryansın eden kim? Benim yazılım konumda pili kötü diyen yok nedense.

s3 kullanıcılar kulübüne girerseniz görürsünüz kimlerin veryansın ettiğini ben güncellemedim kendi optimize ettiğim bir rom kullanıyorum. pil falan beni ırgalamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

rehber açılışı hala aynı

S3 çok güzel bir telefon fakat rehber acılış hızı bazen can sıkıcı olabiliyordu..

• Guncellemeyi yukledim ekran gecislerinde gozle gorulur artis var

• Takmayin s4 tede hemen acilmiyor sonucta samsung kullaniyoruz

• RAM de iyileştirme hissettim 710 dan yukarı pek çıkmıyor. Bir de WiFi da DNS sıfırlama sorunu çöülmüş. Güncellemeden önce 15-20 dak. sonra girilen DNS sıfırlanıyordu.

• Samsung Kies'e cihazımı bağlıyorum,
    Wİ-Fİ ve Mobil veriden güncellemeleri denetle diyorum hala gelmemiş bana

• Ben de tarayıcı da hızlandı WiFi da bayağı. Rehberde sorun yaşayan arkadaşlar, senkronize hesap sayısı arttıkça olur o. Bir de samsung mutlaka arkada rehberi de bir hub'a bağlamıştır ondan yavaştır o ama çok saçma bir yavaşlık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.