Şimdi Ara

Lumia 920 ve 820 için Amber güncellemesi sunucularda gözüktü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Windows Phone 8 ekosisteminin merakla beklediği GDR2 veya diğer adıyla Amber güncellemesi üreticiler tarafından dağıtılmaya başladı.

Samsung'un ATIV S serisine göndermeye başladığı GDR2 güncellemesi, Lumia 820 ve 920 modelleri için de Nokia sunucularında yerini aldı.

Henüz bu modellere kablosuz olarak bir güncelleme gönderilmiş değil. Ancak yine de denemek isteyenlerin dosyaları indirdikten sonra cihazlarını formatlayarak baştan kurmaları gerekiyor. Güncellemenin kablosuz olarak ay içerisinde dağıtılması bekleniyor.

WP8 GDR2 güncellemesi ekosistem için çok büyük bir güncelleme değil. Ancak Lumia cihazları da dahil pek çok modele Bluetooth 4.0 ile gelen düşük enerji profiline yerleşik destek sunacak. Böylece akıllı saat gibi aksesuarlar kolayca WP8 cihazlarına bağlanabilecek.

Güncelleme ile birlikte FM radyo desteği, Xbox Müzik için bazı geliştirmeler, sesli posta için WAV dosya oynatımı, Diğer şeklindeki depolama bölümü probleminin giderilmesi Microsoft'un sunduğu yenilikler. Nokia tarafında ise ekran kilitliyken saat ve bildirimleri gösteren Glance Screen, telefonu çevirerek sessize alma, ekran renklerini değiştirebileceğiniz Lumia Renk Profili şeklinde yenilikler bulunuyor. 

• Vermeye başladıkları gibi geri çektiler.

• Sonunda haberini yaptılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 6 Ağustos 2013; 14:58:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oltanoltan

Vermeye başladıkları gibi geri çektiler.

O HTC için konuları karıştırdın herhalde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

quote:

Orijinalden alıntı: oltanoltan

Vermeye başladıkları gibi geri çektiler.

O HTC için konuları karıştırdın herhalde :D

Hayır dostum Nokia içinde güncelleştirme serverlardan dun gece itibariyle kaldırıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lumia 820 telefonuma amber güncellemesini yükledim fakat menüde radyo gelmedi neden acaba?

• yukarıdaki yeniliklerde diğer kısmının sorunu çözüldü diyor acaba nasıl ben anlamadım da...
  • arkadaşlar lumia 820 kullanıyorum amber guncelleyemedim güncelleştirmeye giriyorum telefonunuz güncel diyor lütfen yardım edin evdeki wifiden çekiyorum interneti

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar lumia 820 kullanıyorum amber guncelleyemedim güncelleştirmeye giriyorum telefonunuz güncel diyor lütfen yardım edin evdeki wifiden çekiyorum interneti

Wi-Fi'den gelmedi daha. Takip ediniz:http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar lumia 820 kullanıyorum amber guncelleyemedim güncelleştirmeye giriyorum telefonunuz güncel diyor lütfen yardım edin evdeki wifiden çekiyorum interneti

Wi-Fi'den gelmedi daha. Takip ediniz:http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Lumia 920 Country variant 1232.5957.1308.0001 Coming soon

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.