Şimdi Ara

Galaxy Tab 2 7.0 için Android 4.2.2 güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Üreticilerin Android 4.2.2 güncellemesini takvime göre yetiştirme çabaları devam ederken, son hafta yoğun bir şekilde tablet güncellemelerinin yaşandığına şahit oluyoruz. Sony'nin Xperia Tablet Z LTE versiyonu 4.2.2 güncellemesi almaya başlarken, yine Galaxy Note 8.0 LTE versiyonu da aynı güncellemeyi almaya başladı.

Samsung'un geçen yıl ki Galaxy Tab 2 serisinin giriş modeli olan Galaxy Tab 2 7.0 da güncellemeyi almaya başlayan modellerden. Şu an için Galaxy Tab 2 7.0 modelinin 3G versiyonu yani GT-P3100 numarasına sahip olan versiyon Android 4.2.2 güncellemesi almaya başlamış durumda.

GT-P3100 modeli için Android 4.2.2 güncellemesi şu anda Fransa üzerinde başlamış durumda. Ancak güncellemenin çok kısa sürede yayılması beklenmiyor. Bölge bölge dağıtılacak olan güncellemenin gelecek ay başlarında tamamlanmış olması bekleniyor.

Yaklaşık 895MB civarında olan güncelleme ile ayarlanabilir bildirim paneli, yenilenmiş TouchWiz arayüzü, Google tarafında gelişmiş güvenlik önlemleri, kilit ekranında widget desteği gibi pek çok yenilik de modele sunulacak. 

• Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site yöneticilerinden rica ediyorum kelime filtresi koyun şu siteye "çöp" gibi mesajları bloklayın lütfen

• biz 4.3.3 kullanıyoruz samsungcular hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 6 Ağustos 2013; 1:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

biz 4.3.3 kullanıyoruz samsungcular hala

4.3.3 ? , nick mesaj uyumu

• Windows Phone ? GDR2+Amber? Güncelleme?

nerde bunların haberleri ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 6 Ağustos 2013; 2:11:28 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 6 Ağustos 2013; 2:12:07 >
  • Samsung yine yazılım güncelleme gücünü göstermiş :D :D

• quote:

4.3.3?

• quote:

Adam paralel evrenden yazıyor beyler
  • quote:

Hayirdir kardes guney koreye karsi maca cikip 4-3-3 taktigiyle mi oynuyorsun ?
  • benim gibi gt 3100 kullananlar için güzel haber. yanlız ben makineyi rotlamıştım. rotlu haldeyken bu güncellemeyi yapamayız heralde. bu rotu geçici bir süreliğine iptal etme şansım var mı?
  • quote:

Tab 2'de adam level atlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etlik

quote:

Tab 2'de adam level atlamış.

asusçuyuz kankii
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
  • tab 2 7.0 ekran goruntusu alamiyorum

• (tab 2 7.0 ekran goruntusu alamiyorum)

Kilit ve ses kismaya ayni anda basarsa olur kardesim.

• Bu iyi bir haber mi beyler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2.7 tab 3100 3g var. Yeni 4.2.2 update var mi diye baktim. Maalesef daha gelmemis. Kies tende aradim gine yok.
  • Arkadaslar bu günceleme sadece tab 2 yemi geliyor? tab 3 aldım banamısın demiyor günceleme yok daha sadece 4.1.2 :) acaba bolgeye gore root farkımı var? ve android sürümü ona goremi veriliyor acaba?

Bu konu hakkında tam ve dogru bilgisi olan varsa yardım isterim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.