Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 Kasma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
16.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR BUNDAN YAKLAŞIK 1.5 AY ÖNCE S3 ALDIM İLK BAŞLARDA HEVESİMDEN DOLAYI KASMASINI FARKETMEDİM
    AMA ŞUAN NEDEN KASDIGINI MERAK EDİYORUM BENİM OKUSUDUM KONULARDAKİ GİBİ KASMA DEİL ÖRN. TEMPLERUNDA , SUBWAY SURFFERS DA KASMIYO AMA ASPHALT7 DUNGEN HOUNTER 4 GİBİ OYUNLARDA LAG OLUYO[ARADA TAKILIYO] BİDE BEN DNGN HUNTER 4DE GRAAFİĞİ ÇOK DÜŞÜK YAPDIM AMA YİNEDE TAKILIYO TOUCHWİZ ÇOK RAM YİYO BİLİYORUZ HEPİMİZ BUNU BAŞKA LAUNCHERLARDA DENEDİM ÖRNEĞİN , YANDEX SHELL, GO LAUNCHER , VB HEPSİNİ DENEDİM ANA MENÜDE FALAN TAKILMIYO AMA HOME TUŞUNA BASINCA 2 SN GECİKME VAR TELEFONA DAHA ÖNCE 3-4 KEZ FORMAT ATTIM SONKEZ BİRDAHA DENİCEM AMA BU RAM İŞİ KAFAMI BOZUYO TELEFON DURURKEN BİLE 600 MB RAM YAKIYO ŞUAN ANDROİD 5.0 BEKLİYORUM ONDADA BU SORUN DÜZELMESSE NAPICAZ BİLMİYORUM LÜTFEN CEVAP YAZIN ŞUAN BİLGİSAYAR BAŞINDA F5 YAPIYORUM CEVAP BEKLİYORUM SAOLUN

BEN BU TELEFONU ALIRKEN PİYASNIN EN İYİ TELEFONU DİYE ALDIM ÖYLEYDİ ZATEN 4 ÇEKİRDEKLİ TELEFON KASARSA ZATEN B*KU YEDİĞİMİZİN RESMİDİR HERKEZDE BU SORUN VAR BEN DİĞER KONUDA TELEFONUN VİDEOSUNU ÇEKİP ATICAM ÖLE DAHA İYİ SONUÇ ALIRIZ İNŞALLAH

EDİT 23.08 --- ROOT ATSAM DÜZELİRMİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRagon1997 -- 5 Ağustos 2013; 23:08:12 >

• güç tasarrufunu kapatın düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: advocat

güç tasarrufunu kapatın düzelecektir.

dalgamı geçiyosun kardeşim sen ya ? Gs3 ü bilmeyen adam bile anlar güç tasarrufunu kapatacağını.

Bende bu sorundan muzdaripim kardeşim bende nefret ediyorum adam gibi oyun oynayamamaktan ama grafik kalitesi şuanda çıkan en iyi telefonlardan (iphone 5 vs.)
    1000 kat daha iyi (super amoled sayesinde) demek istediğim gta vice city yi ip5 ve gs3 te aç alt alta koy farkı anlarsın. O sorun içinde android 4.3 beklemekten başka çaremiz yok umarım onunla bu sorun düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ac4

quote:

Orijinalden alıntı: advocat

güç tasarrufunu kapatın düzelecektir.

dalgamı geçiyosun kardeşim sen ya ? Gs3 ü bilmeyen adam bile anlar güç tasarrufunu kapatacağını.

Bende bu sorundan muzdaripim kardeşim bende nefret ediyorum adam gibi oyun oynayamamaktan ama grafik kalitesi şuanda çıkan en iyi telefonlardan (iphone 5 vs.)
    1000 kat daha iyi (super amoled sayesinde) demek istediğim gta vice city yi ip5 ve gs3 te aç alt alta koy farkı anlarsın. O sorun içinde android 4.3 beklemekten başka çaremiz yok umarım onunla bu sorun düzelir.

Güç Tasarrufunu Tabiki Kapadım Kardeşim :)

- Kardeşim Ben Sorunumu Çözdüm Telefonu Fabrika Ayarlarına Geri Yükle Asla APKMANİA Dan Asphalt7-8 Veya GTA-3 -VİCECİTY Yükleme Onlar Telefonumu Kasdırıyomuş Asphlt 7 Hariç Oyunlarımı Başka Yerden Yükledim Kasma Hiç Kalmadı Ama İnanırmısın Asphlt 8 hiç Kasmıyor 7 Okadar Kasıyorduki Apkmaniadan Yüklediğim İçin Sildim Zaten Sende Dediklerimi Yap

Not: Sakın Gaza Gelip ROOT Atmaya Çalışma Ben Kendimi Tuttum Araşdırdım Sonunda Çok Bokdan Oldugunu Farkettim İyi Günler :)

• kardeşim sen oyunları nerden indiriyosun sölermisin apkmania da nedir google playden indirmiyonmu oyunları
  • Aslında android telefon ve tabletleri 2-3 ay da bir fabrika ayarlarına döndürmek gerek..
    Bir de mobil care uygulamasını kurup, oyun hızlandırıcıyı aktif edip, oynayınca çok fark ediyor.
    Mobil care'nin için de çok yararlı uygulamalar var.
    Mutlaka deneyin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DRagon1997 kullanıcısına yanıt
    Normaldir arkadasim 4.2 den oncesinde trim destegi yok yani sildigin bir resim oyun vs sanal olarak silinmiyo oda telefona kotu etki yapiyo ve kasiyor... Yeni guncelleme ile duzelebilir bu durum belki..

• Aksam aksam guldurdun ya nediyim hocam iPhone 5 ile s3 kiyaslaman hata...

• Konuya bekleniyorsun @kungfukid

• Üzülme kardes samsungsa normal
    Ayrica piyasanin en güzel telefonuydu demene cok şaşırdım s3 nerde en iyisi olmak nerde
    Eger değiştirebilirsen bir G2 al stabiliteyi gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kungfukid -- 12 Ocak 2014; 19:53:47 >
  • Mobil care uygulamadını kurup, oyun hızlandırıcıyı aktif edin takılmadan eser kalmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Mobil care uygulamadını kurup, oyun hızlandırıcıyı aktif edin takılmadan eser kalmaz..

hocam cidden işe yarıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf.Hitler

quote:

Mobil care uygulamadını kurup, oyun hızlandırıcıyı aktif edin takılmadan eser kalmaz..

Tabi ki bariz fark eder.. programın batarya koruma modu bile var.. gooogle store yorumlarını okuyun..
    Mutlaka deneyin.. Ayrıca kurulu olan tüm programları tarayıp, güvenli olup, olmadığını ve hangi bilgilerinize erişebildiklerini listeliyor.. dosya şifreleme bile var...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adolf.Hitler

quote:

Tabi ki bariz fark eder.. programın batarya koruma modu bile var.. gooogle store yorumlarını okuyun..
    Mutlaka deneyin.. Ayrıca kurulu olan tüm programları tarayıp, güvenli olup, olmadığını ve hangi bilgilerinize erişebildiklerini listeliyor.. dosya şifreleme bile var...

çok sağol hocam

• rami sürekli temizlemeyin , 24 saatte bir telefonu açıp kapatın yeter.Bir de 4.3 güncellemesini kurun.Şu an elimdeki 5c ile aynı akıcılıkta s3

• Arkadaşlar Ne olur görün Eset Mobile Security yükleyin telefonunuza hiç birşey kalmaz düzelir.Bir siber savaşın ortasında kaldığımız için sürekli telefonunuz kasıyor.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatbak16

Arkadaşlar Ne olur görün Eset Mobile Security yükleyin telefonunuza hiç birşey kalmaz düzelir.Bir siber savaşın ortasında kaldığımız için sürekli telefonunuz kasıyor.....

yüklemeden önce pek bir şikayetim yoktu sözüne uydum şimdi kasmakatan gına geldi kaldırdığım halde bir türlü düzelmedi
  • Cm11 romlarından birini yükleyin. Aşırı derecede fark var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.