Şimdi Ara

ıslak zeminde bmw

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mrb..trabzonda yaşıyorum malum çok yağışlı yer BMW ve Mercedes gibi arkadan çekişli araçlar için sizce uygun şehir mi varsa önerileriniz nedir...ayrıca Volvo s60 için 320 den daha iyi yol tutuşu daha iyi viraj ve konfor gibi öneriler duydum sanırım birçok kişi araç alırken bu sınıflarda takılmıştır araya birde cla girdi kafa allak bullak Trabzon şehri yeni doğacak bebek inşallah:) günde yaklaşık 50-60 km yol öneriniz nedir fiyat ve marka açısıından da yorum yazarsanız sevinirim herkese tşk...

• Hem Mercedes hem önden çekişli hem geniş bagajlı bayilerde bulabilirseniz ki 2014 'e kadar yok diye biliyorum cla en mantıklısı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadan itişe alışırsanız vazgeçemezsiniz.. ki DSC sisteminin DTC ayağı da vardır.. ben BMW diyorum her zaman ki gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadan itişin yağmurlu havalarda sıkıntılı loldugunu söyleyenler var gerçektende trabzonda BMW çok az acaba bundan mı diye düşünmyor değilim...cla içinde dıştan süper ama içi vasat diyenler var bir de 3 kişilik aile için uygun olur mu ki c180 ler doğan gibi heryerde var zaten cla da yakında öyle olacaktır bence ama gel gör ki E olmasa da Mercedes işre
  • arkadan itişli arabaya alışırsanız cidden sonra diğerleri tırt gelecektir size yağmurlu havada hiç öyle kontrolü kaybedersin tarzı bir durum olmaz ama arkadan itişe alışmakla alakalı bir durum tabi... gaza yüklenince arkası hafif oynadığında korkuyorsanız cla alın ama farketmez diyorsanız bmw sıkıntı olmayacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhasanturgut

arkadan itişin yağmurlu havalarda sıkıntılı loldugunu söyleyenler var gerçektende trabzonda BMW çok az acaba bundan mı diye düşünmyor değilim...cla içinde dıştan süper ama içi vasat diyenler var bir de 3 kişilik aile için uygun olur mu ki c180 ler doğan gibi heryerde var zaten cla da yakında öyle olacaktır bence ama gel gör ki E olmasa da Mercedes işre

oturduğunuz yerde c180 ler doğan gibi her yerde ise arkadan itiş sorunu yok demek ki o bölgenin.
  • drhasanturgut kullanıcısına yanıt
    Arkadan itişi düşünme hiç, sorun çıkarmaz. Yeni bebek olucaksa eşin en az 2 yıl arkada oturacak, cla nın arkası çok bunalım gelir. Dış görünüş cla daha güzel , ayrıyeten konfor bmw de daha iyi. Bende samsunda yaşıyorum pekde iklim farkı yok. Benimde haftaya bebek olacak ,Bmw 3.20 ied aldım. (Bu arada meslekdaşımsın galiba)
  • ridleyscott burda değil türkiyede doğan gibi satılıyor c180 ler.. İstanbul cenneti olmuş oyüzden dedim...evet mami üroloğum burda sizde dr sanırım..benziyomuşuz ALLAH analı babalı büyütsün hem ilerleyen zamanlarda fikrini alırım o zaman 320 ve bebek ilişkisinin:):)
  • yavuzemre önerini muhakkak dikkate alacam tşkkk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.