Şimdi Ara

HaGa Arkadaşımızın Banlanmasıyla iLgiLi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • haga arkadaşımızın imza kurallarına uymadığı için banlamasını burdan kınıyorum ve gereğinin yapılmasını rica ediyorum
    [_::Lurtz::_ adlı mage ıkımızın ortak charıydı ve onunla aynı ımzayı ben de yazdım ama banLanMadım]

DH AdminLeri =

• DH AdminLeri Cok DikkaT ceken Bir TOpic oLursa Lutfen usT konu YapmaYIn DuyarLı arKadasLar üSTTe TuTacakTIr zaTen...
  • modlara pm atmak ta artık ayrı bi ban konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaGa2 -- 3 Temmuz 2006; 14:00:00 >
  • Knight online bölümü resmen şikayet bölümü oldu mod lara pm den yazsanız bunları...
  • İşi BiLmeyen ModLar(iSİm veRmiyoRum) Yuzunden Forumun KnighT onLine böLümü kiRLeniYOr

^^^^^^CRAZY^^^^^^ hariç
  • imzan kural dışı...
    istediğin kadar kına sonuçta arkadaşın haksız..
    imza kurallarını bi oku istersen..
  • arkadasın sınırsız banlandıysa sonuna kadar mağdur ama 1 hafta yada 2 gün banlandıysa sadece bi işaret amaçlıdır haksız değil...
  • DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:DH Adminleri:

Edit:DH Adminleri:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaGa2 -- 3 Temmuz 2006; 14:16:20 >

• Bugün Modlara İstan Günümü Bende ^^^^CRAZY^^^^i Kınıyorm Erman Abiye

• DH Adminleri: Ban G.Tunuzde Kan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaGa2 -- 3 Temmuz 2006; 14:24:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come0nßaby.®

Bugün Modlara İstan Günümü Bende ^^^^CRAZY^^^^i Kınıyorm Erman Abiye

siebaby

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaGa2 -- 3 Temmuz 2006; 14:28:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaGa2

quote:

Orjinalden alıntı: Come0nßaby.®

Bugün Modlara İstan Günümü Bende ^^^^CRAZY^^^^i Kınıyorm Erman Abiye

...

dalga gececeksen bişe yazma ComeOnBaby
  • Açıkçası ben banlattırmadım ve banlanma nedeninizi tam da bilmiyorum fakat kim yaptıysa iyi yapmış, 3 gün üste kural dışı imza yapmışsınız. İnat eder gibi. Yanlışım varsa kusura bakmayın.

HaGa Arkadaşımızın Banlanmasıyla iLgiLi
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaGa2

DH Adminleri: Ban G.Tunuzde Kan

Bu sözünden sonra da zaten sen ve senin bu tutumunu destekleyen arkadaşın bu foruma girmeyi beklemese iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.