Şimdi Ara

Android Cihaz Yöneticisi dağıtıma başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın kayıp Android cihazlarına yönelik olarak geliştirdiği Android Cihaz Yöneticisi, yavaş yavaş ekosisteme dağıtıma başladı.

Android Cihaz Yöneticisi, Android 4.2.2 ve üzeri cihazlar ile uyumlu iken Google Ayarlar uygulaması içerisinde yer alıyor. Eğer cihazınıza bu özellik geldiyse Ayarlar-Güvenlik-Cihaz Yöneticileri menüsünden Android Cihaz Yöneticisi'ni aktif hale getirdikten sonra Google Ayarlar uygulamasında bulabilirsiniz. 

Android Device Manager, yakınlarınızda kaybettiğiniz telefonunuzu veya tabletinizi sessiz modda olsa bile en yüksek seviyede çaldırarak yerini bulmanızı sağlıyor. Ayrıca daha uzak mesafeler için cihazınızın konumu da gerçek zamanlı olarak haritada görülebiliyor.

• İlla Nexus aldiracaklar :D

• iyide bu özellik önceden de vardı samsung dive üzerinden bahsedilen bütün imkanları kullanabiliyorduk

• Zoner Antivirüs kurun yüksek sesli alarm ve uydudan telefon bulmak onda da var.
  • s3 de baktım varmış bende haberim yoktu etkinleştirdim..insallah kullanmama gerek kalmaz :)

• Geç bile kalındı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'daki gibi bu sistemin ileri noktaya taşınması lazım. iOS 7 ile birlikte Find My iPhone devre dışı bırakılmadan telefona restore vb. işlemler yapılamıyor. Androdin de böyle bir desteğe ve IMEI korumaya kavuşması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: code7

s3 de baktım varmış bende haberim yoktu etkinleştirdim..insallah kullanmama gerek kalmaz :)

S3 te çalışmıyor. Bır ara denedım olmadı, bulmadı telefonu.

• Yararlı

• Galaxy S4'üme yaptım hemen harika bir uygulama

• Fabrika ayarlarına döndürmek istiyor ama

• Çinden aldığım Iocean X7'de harika çalışıyor...

Android Cihaz Yöneticisi dağıtıma başladı

Telefon kaybolmasına yada çalışmasına karşı güzel olmuş..Sil dediğiniz zaman telefon üstündeki tüm verileri siliyor
  • dr. web life license daha iyi tüm android sürümlerinde çalışıyor hem virusleri engelliyor hemde calınırsa telefon kitleniyor şifre olmazsa da acılmıyor isteğe göre içindeki verileri siliyor ve seçtiğiniz kişilere mesaj gönderiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Fabrika ayarlarına döndürmek istiyor ama

hayır, fabrıka ayarlarına dondurmek ıstemıyor.
    sadece eger bu secenegı aktıf hale getırırsenız, ıstedıgınızde fabrıka ayarlarına dondurebılırsınız, kabul edıyormusun dıyor
    sorun yok yanı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.