Şimdi Ara

Samsung, 4 Eylül'de Unpacked Episode 2 etkinliği düzenliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, 4 Eylül'de Unpacked Episode 2 etkinliği düzenliyor

Samsung'un Note serisi akıllı telefonlarının yeni amiral gemisi olacak Galaxy Note 3 modeli ile ilgili sayısız iddia gündeme geldi. Bunlardan bazıları cihazın özelliklerine yönelikken, bazıları da tanıtım tarihi ile ilgiliydi. 

Galaxy Note 3 modelinin Eylül ayındaki IFA 2013 fuarında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılırken, tam tarih bilinmemekteydi. Samsung, etkinliğin davetiyelerini dağıtmaya başlayınca o da kesinleşti.

Davetiyeye göre Samsung'un Unpacked Episode 2 etkinliği 4 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirilecek. Etkinliğin yıldızı şüphesiz Galaxy Note 3 modeli olacak. Ancak davetiye tasarımına bakıldığında 3 farklı renge sahip Galaxy Note 3 veya model haricinde iki farklı cihaz daha tanıtılabileceği ihtimali ortaya çıkıyor. Samsung'un bizlere nasıl bir sürpriz hazırladığı 4 Eylül tarihinde belli olacak.

Galaxy Note 3 modelinde 5.7 inçlik Full HD Super AMOLED ekran, Exynos 5 Octa ve Snapdragon 800 versiyonları, 3GB RAM, 16GB/32GB/64GB depolama kapasitesi, büyük boyutlara özel TouchWiz Nature arayüzü şeklinde özelliklerin olacağı iddia ediliyor.  

• IFA fuarı agustosda degilmiydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 5 Ağustos 2013; 16:07:56 >
  • S4 gibi metal çerçeve 8 çekirdek diye bize dandik çin telefonu tanıtacaksa appaledan önce batarsın samsung.

Galaxy S4ün çerçevesi bombeleşmiş beyler bunun için servis bakıyor mu güç tuşu tarafında.

• Eylül ne güzel bir Ay tam bir teknoloji Ay'ı

• Galaxy S4 faciasından sonra Note 3 adı altında onlarca model daha bizi bekliyor. Hazırlıklı olalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: bravez

Galaxy S4 faciasından sonra Note 3 adı altında onlarca model daha bizi bekliyor. Hazırlıklı olalım..

pardon ama nasıl bir faciadır GS4 anlamadım? Plastik olması facia ise zaten adamlar yıllardır
    plastik uretiyor begenmeyen almaz
  • Yeni çöp geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 5 Ağustos 2013; 16:31:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

Orijinalden alıntı: bravez Galaxy S4 faciasından sonra Note 3 adı altında onlarca model daha bizi bekliyor. Hazırlıklı olalım..
    pardon ama nasıl bir faciadır GS4 anlamadım? Plastik olması facia ise zaten adamlar yıllardır plastik uretiyor begenmeyen almaz

Plastik konusunda bir sorunum yok. Ama her gün yeni bir S4 modeli görmekten bıktım..

• quote:

Orijinalden alıntı: DRaGoRYoN

Samsungun başka yaptığı bir b.o.k yok zaten...Sürekli cihaz çikartmak ve sadece satmak...Satış sonrası destek Koca bir Sıfır...Müşteri memnuniyeti berbat...7 ay önce çikmıs olan 4.2.2 güncellemesini biz Note 2 ve S3 kullanıciları alabilmiş değiliz ve hala da saçma sapan bahaneler ileri sürerek güncellemeyi erteliyorlar...Kim bilir 4.3 güncellemesini de kaç ay/yıl sonra verir Adi Samsung...Daha piyasaya çıkalı sadece 10 ay olmuş olan Note 2 ye ve biz kullanıcılarına çoktan üvey evlat muamelesi yapmaya başladı...Yaziklar olsun...

S3 Değilde One X alsaydın... Seni zorladılar mı? One X alınca acaba bu yorumu nasıl yazacaktın. Küfürlerle dolu mu?

• Çöp Episode 2

• S4 den sonra kesinlikle octa chipsetli galaxy almam. Eger s800 lu olan gelirse turkiyeye s4 u satıp alirim fakat diger turlu imkansiz.

• Samsunga artık çöp arabası lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Galaxy S4 faciasından sonra Note 3 adı altında onlarca model daha bizi bekliyor. Hazırlıklı olalım..

Galaxy S4 un facia olduğunu söyleyenı de ılk kez görüyorum.. Adamlar 25-30 milyon sattı bu bır çok şirket için yıllık telefon satışdir.

• Samsung haberleri artık sıradan geliyor. Ayda bir amiral gemisi çıkarıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRaGoRYoN

Samsung'un başka yaptığı bir b.o.k yok zaten...Sürekli cihaz çikartmak ve sadece satmak...Satış sonrası destek Koca bir Sıfır...Müşteri memnuniyeti berbat...7 ay önce çikmıs olan 4.2.2 güncellemesini biz Note 2 ve S3 kullanıciları alabilmiş değiliz ve hala da saçma sapan bahaneler ileri sürerek güncellemeyi erteliyorlar...Kim bilir 4.3 güncellemesini de kaç ay/yıl sonra verir Adi Samsung...Daha piyasaya çıkalı sadece 10 ay olmuş olan Note 2 'ye ve biz kullanıcılarına çoktan üvey evlat muamelesi yapmaya başladı...Yaziklar olsun...

Samsung yazılım sunmada diğer android telefon üreticilerınin 1 adım ötesindedir. Hiç bır şirket yazılım sunmada samsung kadar çabuk davranmaz. Keşke sen bır tane htc veya sony telefon alsaydın sana o zaman yazılım güncellemesi nedir veya ne zaman vereceklerini görürdün. . Galaxy s3 ile çıkan bır çok model 4.1 veya 4.1.1 yada 4.1.2 bıle almadılar. eğer yazılım güncellemesi direk istiyorsan Nexus, windows phone yada bır tane apple modeli alacaksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

quote:

Orijinalden alıntı: bravezGalaxy S4 faciasından sonra Note 3 adı altında onlarca model daha bizi bekliyor. Hazırlıklı olalım..
    Galaxy S4 un facia olduğunu söyleyenı de ılk kez görüyorum.. Adamlar 25-30 milyon sattı bu bır çok şirket için yıllık telefon satışdir.

25-30 milyon S4 ve 25-30 milyon hayal kırıklığı...

• Orada IFA fuarımı yazıyor. Samsungun kendi düzenlediği Unpacked etkinliği bu.Hani Nisan'da Times Meydanında S4'ün tanıtıldığı etkinlik.Şimdi Berlinde olucak ve Note 3 tanıtılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

pardon ama nasıl bir faciadır GS4 anlamadım? Plastik olması facia ise zaten adamlar yıllardır
    plastik uretiyor begenmeyen almaz

Herkes plastik diyor ama bu diyenlerin çoğu kapla kullanıyor :)

• Alacaksaniz snapdragon olanini alin

• Bir s3 um var memnunum ve bana yetiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.