Şimdi Ara

Mobilite Özel: Motorola Moto X hakkında merak edilen her şey!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorola tarafından geçtiğimiz günlerde "en yenilikçi telefon" söylemleriyle lanse edilen yeni nesil süper telefon Moto X'i, Mobilite'nin özel bölümünde enine boyuna değerlendirdik. Moto X'deki özel tasarım işlemcinin detayları, Amerika'da üretimin arkasında yatanlar, yazılım özellikleri ve Moto X'e dair merak edilen ne varsa hepsi Mobilite'nin özel bölümünde.

• Herkes bi telefon çılgınlığı yapıyor motorola neden eksik kalsın
  • en önden

Edit:Eksi yağmuruna tutulmuşum.Ne yapayım mobilden hemen izleyip cevaplayamadım.Yorumları boş görünce kapmaya çalıştım.

Herneyse videoyu izledim.

Özelleştirmesi çok hoş.Telefon böyle olmalı arkadaş.Telefon artık bu zamanlarda çoğu kişi için iletişim aracı olmaktan çıktı aksesuar olarak kullanılıyor.İletişimi de kullanıyorlar tabi.Bu aksesuarı kullanırkende belli standartlara göre kullanılmaması gerekiyor.Aha bunu ben sevdim sende bunu kullanacaksın diyor resmen firma.Motorola bunu aşmış.

Performans konusunda uzun yıllar sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Çift çekirdek neyinize yetmiyor arkadaşım.Evet yetmiyor.Çünkü benim telefonum 8 çekirdekli diyemeyip egonuzu tatmin edemiyorsunuz.Ne yapacaksınız anlamıyorumki.Render mı yapıyorsunuz?Önemli olan stabilitedir.Apple gibi CPU'yu yeteri kadar kullanıp GPU'ya vermiş(Tabi gerçekse).Şuan orta fiyat CPU ile çok rahat kaliteli bir GPU kullanabilirsiniz.Oyunda önemli olan GPU'dur.Oyuna yeten CPU'da muhtemelen sisteme yetecektir.

Tasarım konusunda plastik kullanması hoşuma gitmedi.Tabikide fiyatı düşürmek için ama yinede sevmedim.

Ekran konusundada kim ne takar la Full HD'yi 21" monitörüm Full HD değil 4.7" telefonum Full HD olsa ne olacak.Motorola bilir.

Bataryaya gelecek olursak iyi yazılım konusunda mükemmel yapmışsında kapasiteyi de arttırıp double kill yapabilirdin.Sana yakışmadı.Ah keşke 2 gün giden telefon olsa.

Ok Google Now olayı da güzel olmuş.

Ulan Motorola adın gibi telefon yapmışsın.Kalınlığı düşürmeliydin.Daha iyi olurdu.

Neyse işte Motorola yapmış.Gari eksilemeyin kardaşlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bankai20 -- 5 Ağustos 2013; 6:46:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vozdovi

Herkes bi telefon çılgınlığı yapıyor motorola neden eksik kalsın

Ulan ayni anda mesaj atmışık seninki onde ne iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bankai20

quote:

Orijinalden alıntı: vozdovi

Herkes bi telefon çılgınlığı yapıyor motorola neden eksik kalsın

Ulan ayni anda mesaj atmışık seninki onde ne iş.

Ben farklıyım
  • motorola markası güven veriyor nedense

• motorolanın amerika için sunduğu hizmetlerin binde birini biz hiç bir zaman hiç bir üreticiden alamıycaz o koyuyor adama
  • Motorola cilginligi bloomberg ile yapacakti...

• htc nin bile payına düşen pay bukadar azken motorola nasıl başarır bilemiyorum.güzel telefon ama hem arkası gelmesi lazım hem reklam vepazarlamasının iyi yapılması lazım.

• Google Motorola'yı satın aldığı için daha sırtı kolay kolay yere gelmez. Nokia ile Motorola yükselişte bu aralar. Eski devler geri dönüyor
  • Ender yıldız kameraya bakıp konuşmasına nedense gülesim geliyor
  • Eskiden motox diye bir Dos oyunu vardı nerden bulmuşlar onun adını şimdi

• Moto X özgün bir telefon fakat Amerika dışında satılmayacak olması çoğu kişinin üzüntü duymasına neden oldu.
  • Telefon zte sadece amerikada çıkacak nie reklam yapıp özendirionz ki zate alamycaz :S

• Herşeyi anladımda Casper laptop'da neyin nesi ? Teknoloji forumu değilmiydi ya burası :D ?

• Saçma sapan "önden" "arkadan" gibi erotik terimler kullanacağınıza
    tuşunu kullanın.
  • Gelmeyecek bir cihaz için program yapmaya değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Gelmeyecek bir cihaz için program yapmaya değmez

ne demek gelmeyecek bir cihaz için program yapmaya değmez? teknoloji sevdalısı bir bireysen yeni çıkan ürünleri keşfetmek istersin

• Renk özelleştirmesi üstüne bir de yazı yazdıralabilmesi gerçekten güzel. Ama bu da telefonun buraya gelmeyeceğini gösteriyor. Hadi geldi diyelim özelleştirme güzelliğinden biz faydalanamayacağız demek oluyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.