Şimdi Ara

Bloodrayne (2005)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Oyunlarıyla tanıştığımız BLOOD RAYNE efsanesi beyazperdede yakında karşımıza çıkacak. Oyunların filmlerini yapmasıyla ünlü olan yönetmen Uwe Bowl bu filminde yönetmenliğini yapıyor başrolde bloodrayne i o Terminator 3 Rise of machines filminde T-X rolünden hatırladığımız Kristina Loken canlandırıyor oyununu beğenenlerin filminide beğeneceğini umuyoruz...........................
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
  • Güzel değil Araya iki erotik sahne atmışlar vampire benzetmeye çalıştıkları ucube insanlar var sevmedim ben kısacası. Senaryo yapmaya çalışmışlar ama göremedim ben öyle birşey. Havada kalıyor film. Underworld 1 ve Evolution'ın üstüne vampir filmi yok Zaten Evolution'ın dvdsi de çıktı ve 3. film yolda
  • Blade'i unutuyorsun bence en güzel vampir filmi o zaten en tanınanıda o 3 filmide birbirinden güzel izlemediysen şiddetle tavsiye ederim
  • Berbat bir film ne yazık ki...
  • 5,6' sınıf bile değil artık anlayın 6 ay oldu seyredeli pardon ( 1 cd seyretmiş 2 cd seyretmemiştim berbat oluşundan.. ) zaten o yüzden sanırım aylar önce amarikada vizyondan kalkmış ve hiç bir yerdede reklamı yoktu türkiyeye kim niye nedeen getirecekmiş ..her halde dağıtımını bedava vermişlerdir.
  • Severek oynadığımız oyunların iğrenç filmleri yapılınca oyundan bile soğuyor insan, tomb raider, bloodrayne, doom bunlar ın hiç biri oyunun yanında bile geçmiyor. Ama istedilermi yapıyorlar Resident Evil'i izlerken hanginiz oyununda olduğu kadar kasılmadı, ama bi doom da izlerken bırakın korkup kasılmayı gülünç ve saçma sahnelerle dolu doom 3 teki ara videolardan film yapsalardı daha fazla tutulurdu. Adamlar basit bi mantık güdüyor biz filmi herkes için yapıyoruz oyuncu için değil herkes anlasın hatta o kadar salak adam varki şu sinema izleyicisinin arasında hatta durun hepsi salak bunların hadi basit bişeyler yapıp sürelim sinemalara hiç izlenmese bile ismini bilen adamlar merak edip gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaran -- 5 Temmuz 2006; 23:59:11 >
  • İzledim filmi beni pek sarmadı oyununu oynamak daha iyi
  • Çok kötü bir film olmuş ne senaryo iyi nede aksiyon.
    tek atraksiyon var oda kristina ablanın sahneleri
  • oyundan yapılan filmler halkasının en kötü örneklerinden biri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.