Şimdi Ara

HTC One Max görseli ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One Max görseli ortaya çıktı

HTC'nin One adlı amiral gemi modelinden sonra tasarım anlayışını hiç bozmadan One Mini ve One Max gibi modeller ile pazara katkı yapmaya devam edeceği biliniyor. Firmanın One Mini modeli kısa süre önce resmen lanse edilmişti. Sıradaki model ise One Max olacak.

Pazarda Snapdragon 800 trendine dahil olacak HTC One Max, Tayvanlı perakende sitesi ePrice tarafından kameralara yakalandı. Sitenin gelecek ay ki IFA 2013 fuarında tanıtılacağını belirttiği HTC One Max, 5.9 inçlik Full HD ekranı ile One ailesinin çıtasını yükseltiyor. 

2.3GHz saat hızında çalışan Snapdragon 800 işlemcisinin yanında 3200mAh batarya, BoomSound ses teknolojisi, BlinkFeed ana ekran uygulaması, Beats Audio, HTC Zoe, UltraPixel kamera şeklinde beklenen özellikler mevcut. Modelin Çin versiyonunun çift SIM kart destekli olacağı söyleniyor. Görsellerde dikkat çeken ayrıntı ise bu modelin alüminyum alaşımlı bir kasaya sahip olmaması ihtimali. Bu konu şu an için resmi olarak doğrulanmış değil.

HTC One Max pazara çıktığında elbette yalnız olmayacak. Sony Xperia Z Ultra, Galaxy Note 3, LG G2 gibi rakipler bu modeli beklerken, HTC One modelinde yaşanan üretim sıkıntıları tekerrür etmezse, firmanın yılı iyi bir gelirle kapatmasına yardımcı olabilir. 

• Max. Çerçeve ?

• Büyük ekranli telefon meraklıları samsung'tan kurtuluyor sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav keşke şu hoparlör olayı biraz daha küçük, genel tasarım ile bütünleşik olsaydı. (butterfly gibi ama daha iyisi)

• şu oyunu görmek bile istemiyorum artık annem hep bu oyunu oynuyor ve bilgisayarı işgal ediyor

• O nası arka kapakdır öle.Sanki kılıf takılı hiç hoşuma gitmedi.Bi htc one bak bide buna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halit1x1 -- 5 Ağustos 2013; 0:26:07 >
  • Umarım htc büyük bır satış yaparak mali durumunu düzeltir. Çok güzel telefonlar çıkarıyorlar ancak bır türlü istenilen satış elde edilmiyor.

Ekranı 5.5 yada 5.7 olsaydı daha ıyı olabilirdı. Galaxy note 3 tek rakibi bu htc one max tır..

• Ram 3 GB ve Pil 4000 Mah olsa tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Ram 3 GB ve Pil 4000 Mah olsa tadından yenmez.

Halamın da Bıyıhları Olsa ^^

• yanlız resimdeki one mini

• kalem istiyorum Allah aşkına

• Fotodaki One Mini. Max bu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beybaba62 -- 5 Ağustos 2013; 0:47:06 >
  • Kasa kalitesi üretim zorluklarından dolayı azaltılmış one plus'ta böyle çerçeveye sahip olacak galiba

• Bu çıksın da HTC One'ın Türkiye fiyatları düşsün.

• Verdiğiniz resim mini nin resmi tabi apple haberlerinden baş kalkmayınca böyle oluyor.

• Ben SÜPER MAX HTC ONE´yi beklicem banane. hi hi

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Ram 3 GB ve Pil 4000 Mah olsa tadından yenmez.

2 gb ram bile razlasıyla yetıyorken ne gerek var 3gb rame?

• Resim yanlış verilmiş, doğrusu bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alüminyum kasayla gelmessede polikarbonat gelsin. One x gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Alüminyum kasayla gelmessede polikarbonat gelsin. One x gibi.

Bencede

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.