Şimdi Ara

GALAXY TAB 3 ICIN OTG KABLOSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • galaxy tab 3 icin hepsiburada ve gitti gidiyorda 2 cesit otg kablosu vat bunlardan deneyen oldumu
    ozellikle gg dekinde samsung tab3 le uyumlu deniyor

• yokmu deneyen kimse
  • kardeş bende tab 3 ü aldım gittim çarşıya en az 10 çeşit otg denedim hiçbirisi olmadı normalde otg ye mause takarsan ona bir miktar akım gider ve lazeri ışık verir aynı şey flash bellek içinde geçerli ama olmadı ürün yeni çıktığı için ona göre ne kılıf ne jelatin filpcover yok malesef
  • Kardeş bende aynı dertten muzdaribim tablet otg desteklemiyor malesef ya güncelleme beklicez 4.2.2 olunca bazı tabletlerde bağlanabiliyor yada root yapıcaz bazı siteleri takip ediyorum cihaz yeni olduğu için root dosyaları yok hiçbir yerde çıldırıcam :) ayrıca kılıf cıktı book cover galiba 105 tl :D gittigidiyorda 50 tlye dönen standlı kılıf var bi arkadaşımın note 10.1inde vardı baya kaliteli bi kılıf ondan almayı düşünüyorum :D
  • Arkadaşlar herhalde bi gelişme yok değil mi ?

Bende otg ile iş yapamıyorum...
  • kadaşlar ben gold bilgisayardan s-link marka bi otg kablosu aldım 5.99 tl ye usb taktım çalıştı telefomu taktım çalıştı gayet iyi bi problem gormedim sizde deneyebilirsiniz

bu arada benım tabletim tab3 8.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_208 -- 10 Ekim 2013; 15:41:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_208

kadaşlar ben gold bilgisayardan s-link marka bi otg kablosu aldım 5.99 tl ye usb taktım çalıştı telefomu taktım çalıştı gayet iyi bi problem gormedim sizde deneyebilirsiniz

bu arada benım tabletim tab3 8.0

seninki tab 3.8 ona uyar tab 3.7 ye otg uymuyor an itibariyle
  • Merhaba arkadaşlar ;

Aynı dert bende de var. Daha dün aldım samsung TAB3- T210 OTG kablosunu taktım çalışmadı. Programlara baktım sanırım Root yapmamız gerekiyor. Oda garanti dışı kalır diye çekiniyorum. Klavyeli Kılıf aldım taktım onda da çalışmadı. Güncelleme ile bu sorunu aşarlar diye düşünüyorum. İnşallah olur.

Bu arada klavyenin markası Everest KB-TAB07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturel -- 24 Ocak 2014; 11:33:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.