Şimdi Ara

Destiny'i Tek Başınıza da Oynayabileceksiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Halo serisiyle beğenileri toplayan geliştirici Bungie'nin yeni projesi Destiny, MMO nitelikleriyle birlikte karşımıza çıkıyor. Oyunun MMO özelliklerinden korkan fakat tarzını beğenen oyunculara Bungie'den sevindirici bir haber geldi.

Firmanın resmi sitesinden bazı açıklamalar yapan yetkililer, yeni bir blog yazısı yayınladı. Bu yazıda belirtilenlere göre Destiny'i tek kişilik bir oyunmuş gibi oynamak mümkün olacak. Söylenilene göre oyuncular, oyundaki bir seçenekle birlikte diğer oyunculardan ayrılıp tek kişilik bir maceraya başlayabilecekler.

• şimdi takibe alabilirim işte ilginç bir yapım gelecek gibi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • inşallah pc ye gelir.

• Ben MMO oyunlardan nefret eden biriyim hepsine lanet olsun.MMO oyunlar genel de hep yaratık öldür, xp yükselt , çar kas zihniyetin de dolaşır fakat, bu oyun bu iğrençliği ortadan kaldırıcak gibi duruyor. yani en azında vidosunu seyrettğim de öyle bir izlenim yarattı bende inşallah yanılmıyorumdur.
  • ya bu the division da bu tarzda değil mi? tek başımıza yani senaryo kısmı yokmu the divisionun yoksa benim için bi hiçtir o kadar :(

• geçen tekrar bakıyım dedim videolardan oyunu karıştırmışım ikisindede 3 kişi var biri kadın savaşıyolar falan neyse the division varken buna pek bakan olmaz sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.