Şimdi Ara

Intel Core i7-4770K işlemci video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
4.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Intel'in yeni nesil Haswell mimarisini kullanan en hızlı masaüstü işlemci modeli Core i7-4770K test masamızda. Standart olarak 3.5GHz'de çalışan ve Turbo Boost 2.0 ile 3.9GHz'e kadar çıkabilen 4 çekirdek, 8 izlekli işlemcinin hem genel performansını hem de sahip olduğu HD 4600 entegre grafik biriminin yeteneklerini detaylı bir şekilde bu videomuzda bulabilirsiniz.

• Merhaba,

Yorumunuzu gözden geçirmeniz gerekiyor. Yancı demişsiniz, öyle bir tutum ve davranış içerisinde isem, belirttiğiniz tabloyu neden testlerde kullanayım? Ayrıca FX-8350 ile ilgili olarak hem ilgili incelemesini, hem Intel 4670K incelemelerimizi izlemenizi tavsiye ederim, bakın bakalım nasıl yorumlar yapıyoruz. Üzülerek görüyorum ki, bazı yorumlar amacını aşan ifadeler taşıyor. Bir veriyi eleştirmek ayrıdır, yancı diye suçlamak, karalamak ayrı şeylerdir.

Fiyat/performans konusuna gelecek olursak, görülebileceği üzere Core i7-4770K'ya fiyat-performans işlemcisi diyen yok zaten. Ama bu durum, Extreme Edition serisindeki işlemciler haricinde, hem Intel hem de AMD'nin diğer tüm işlemci modelleri arasında genel oılarak en hızlı işlemci olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Teşekkürler.
  • 850 tl bu işlemci için fazla değil mi sizce?

• Ç
    ok geç kaldınız.

• siz şu sorunlu player olayını ne zaman değiştireceksiniz merak ediyorum.izlemek için önce firefox üzerinden indirip öyle izlemek zorunda kalıyorum.
  • cok pahalı bu işlemci .anakartlarıda pahalı zaten intel azıttı gene
  • buna 850 lıra vereceme o parayla amd işlemci + amd anakart + ram alırım yahuu.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: calhanre

siz şu sorunlu player olayını ne zaman değiştireceksiniz merak ediyorum.izlemek için önce firefox üzerinden indirip öyle izlemek zorunda kalıyorum.

bende firefox kullanıyorum fakat dediğiniz sorunu yaşamıyorum. sıkıntı sizde olabilir

• 2700k 3770k ve 4770k nin detaylı testleri özellikle ısı ve oc kapasiteleri bakımından detaylı test olsa güzel olur. Forumda haswell alıp 4.2ghz de tıkananlar var aşırı ısındığını söylüyorlar intelin dandik ıhs kullanması haksızlık. 2600k en serin çalışan cpu hala. saat hızına göre perfomansta tabikide 4770k alıyor ama oc kapasitesi buna izin vermiyor.

• erdi yanmışın çok denize girme

• Açıkçası çoğu kullanıcı bunu alacağıma Amd Fx8 serisi işlemci+Anakart+Ekran Kartı almayı düşünür.Yani bunu alacağına orta seviye bi sistemin en önemli parçaları toplanabilir.

• Amd daha iyi cpu lar yapsa şu an daha ucuz ve performanslı işlemciler kullanırdık, intel sandy den berri yerinde sayıyor. Adamda şu an 2020nin teknolojisi vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi ve çok pahalı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: helloween

buna 850 lıra vereceme o parayla amd işlemci + amd anakart + ram alırım yahuu.....

/>
  • erdi abi resmen intelci olmus.x264 pas2 de fx-8350 geçmiş hiç caktırmadan hala inteli öne geçiriyor.pass 2 de fx-8350 geçdiğini söylemiyor .amdyi yerin dibine sokuyor daima.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkknight02 -- 4 Ağustos 2013; 15:45:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nysarac

2700k 3770k ve 4770k nin detaylı testleri özellikle ısı ve oc kapasiteleri bakımından detaylı test olsa güzel olur. Forumda haswell alıp 4.2ghz de tıkananlar var aşırı ısındığını söylüyorlar intelin dandik ıhs kullanması haksızlık. 2600k en serin çalışan cpu hala. saat hızına göre perfomansta tabikide 4770k alıyor ama oc kapasitesi buna izin vermiyor.

size katılıyorum.bunlar nasıl test yapıyolar böyle i7-2700k nasıl oluyorda 4770k dan daha fazla ısınıyor onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkknight02

erdi abi resmen intelci olmus.x264 pas2 de fx-8350 geçmiş hiç caktırmadan hala inteli öne geçiriyor.pass 2 de fx-8350 geçdiğini söylemiyor .amdyi yerin dibine sokuyor daima.lütfen yancı olmayın

+1 amd nin 8çekirdek optimasyonlu uygulamarda çok iyi sonuç verdiğinden ve f\p yönünden bahseden yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ancak Bu kadar yancı bir anlatım yapılabilirdi.

• Sıhhatler olsun Erdi bey

• İntel haswell göze çok iyi görünmüyor. Amd nin entegre grafik birimleri daha iyi testlere göre.

• Hayır nede AMD'nin fiyat performans üstünlüğünü konuşmuyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.